Onları Hiç Böyle Görmediniz :)

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,215
Puanı
1,060
Son dönemde sosyal medyada ve belli sitelerde ünlü yüzlerin bebek yada çocuk efektli harika resimleri dolaşmakta.
Bende sizler için Başarılı Sanatçı Erdoğan Paksoyun hazinesinden derlediklerimi sizlere sunmak istedim.

Erdoğan Paksoy
@ErdoganPaksoy Twitter.

https://www.instagram.com/ErdoganPaksoy

O zaman sizleri bu harika eserlerle başbaşa bırakıyorum.
İyi Pazarlar Dilerim :)

FkH0-JPWABAnrRE

FkH0_i8WAAkcg6W

FkH1ZOWWABQrdmd

FkH2EPsX0AElEV8

FkH2ItpWAA4Xa_f

FkAZ6VaWIAA2bR0

Fj9vlRpWYAEFhfu

Fj9vohfWIAA9DlA

Fj9ztI2WYAcETql

Fj9zzJ8XgAQHvgx

Fj39H6XX0AI4UPe

Fj4Ou_QXwAE5DC2

Fj4Ou_JWYAgvYnq

FjtM40nWAAM-G0z

FjdRBwlXoAYu2kf
FjdREsiWQAEY_vU

FjeY6ETXkAg5esU

Fj9zp-uWYAcl6bS

Fj9zt0HXEAENTVu

Fj4Ou_KXEAMTfZe

Fj4E5TPXwAEcyka

Sanatçının resmi sosyal medya hesaplarından daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

Son düzenleme:

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,215
Puanı
1,060
Hem Dosi'nin etkinlikleri, hem de Erinç abinin konuları geri döndüğüne göre Fav10 canlanıyor diyebiliriz galiba. :A @dosimosi @The_Erinch

Görseller muazzam. Özellikle Badi Ekrem, Burhan Altıntop, Gaffur ve Türkan Şoray görselleri favorim oldu. Emeğine sağlık Erinç abi. 😊
Aynen birilerinin forumun sobasını körüklemesi gerekiyor ☺️☺️ Teşekkürler Fatihcim, bende bayıldım, favorilerim Kubilay Aka, Ekrem Başkan ☺️☺️

• Harika
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Aynen birilerinin forumun sobasını körüklemesi gerekiyor ☺️☺️ Teşekkürler Fatihcim, bende bayıldım, favorilerim Kubilay Aka, Ekrem Başkan ☺️☺️
Konuda Burhan Altıntop görseli yokmuş. Önceden açıp sildigin konuda gördüm ve aklımda kaldı galiba. :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,635
Puanı
560
Hepsi birbirinden şahane olmuş hele ki Erdoğan Bey' in Instagram hesabında gördügüm Avrupa Yakası karakterlerinden Burhan Altıntop ve Tahsin Sütcüoğlu nun çocuk efektli kareleri çok hoşuma gitti burada Süleyman Çakır ve Ekrem İmamoğlu favorim 💕

Emeğine sağlık @The_Erinch araştırma ve bizlere ulaştırmana sağlık devamını bekliyoruz konularının 👉🏻😉👈🏻

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,215
Puanı
1,060
Hepsi birbirinden şahane olmuş hele ki Erdoğan Bey' in Instagram hesabında gördügüm Avrupa Yakası karakterlerinden Burhan Altıntop ve Tahsin Sütcüoğlu nun çocuk efektli kareleri çok hoşuma gitti burada Süleyman Çakır ve Ekrem İmamoğlu favorim 💕

Emeğine sağlık @The_Erinch araştırma ve bizlere ulaştırmana sağlık devamını bekliyoruz konularının 👉🏻😉👈🏻
Birkaç ekleme yaptım :)

• Harika
Reactions: Zeyno

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,945
Puanı
610
Resimler hem güzel hem de komik olmuş. Çizenin ellerine sağlık farklı bir boyut kazandırmış.

Eline sağlık abi @The_Erinch 😊

• Harika
Reactions: The_Erinch

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Hem Dosi'nin etkinlikleri, hem de Erinç abinin konuları geri döndüğüne göre Fav10 canlanıyor diyebiliriz galiba. :A @dosimosi @The_Erinch

Görseller muazzam. Özellikle Badi Ekrem, Burhan Altıntop, Gaffur ve Türkan Şoray görselleri favorim oldu. Emeğine sağlık Erinç abi. 😊
Ona canlanıyor pek denmez. :A Yaşasa yaşasa 6 aylık ömrü kaldı denir.