Unutulmaz Yunus Eşcinsel Oluyor! (Cennet Mahallesi - 26.Bölüm)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Geçen bu bölüme Showmax'te denk geldim, açmamak olmazdı. En efsane bölümlerden. :A

- "Muhareeemmmmm" (Rahmetli. :()

- "Anam artık buna ana deyin ana"

- "Lan bunun keki de kendi gibi *****"

- "Yeter artık ben kestircemmm"

- "Allah canını almasın dedikoduya da başladı, hepten karı oldu başıma"

@xBUGRAx @serhatt @Aserat @The_Erinch @bazinga @emreemreu @Hachiko @xemrexxx @Angelica @Maskeli Fedai @eskici @sokak sanati @Bully @Harunnn60 @Dosi @Turkuazz @Emre Ozansoy @kerem @Forumdash @xdragxx @Ahmed @Özgür @DarkLegenD @Yiğitt @batuhankaralar @Araf @Polat Şaşmaz
Muharrem adını içimden hep böyle telaffuz ederim bu bölümden sonra. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,719
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hiç fena bölüm değildi. :A

Yunus'lu bölümleri daha çok severdim zaten genel olarak. Beter Ali'nin şarkı performansları efsane olsa da. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 86662

Show TV'nin fenomen dizisi Cennet Mahallesi'nin sosyal medyada yeniden gündem olan bölümü... 26.bölümünde ailenin babası Yunus vurulur. Ferhat'ın kanı olmayınca başka birinden kan alır ancak bu kişi eşcinseldir, Yunus başta istemez fakat mecbur kalarak kabul eder. Ertesi sabah uyandığında ise bambaşka bir Yunus vardır artık. Eşcinsel Yunus'u ailesi ve Pembe oldukça yadırgar, işte o unutulmayan bölümden sahneler...

*
** Uyarı: Video başlığında kullanılan ifadeyi doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum, ancak başka bir video olmadığı için bu videoyu konuya eklemek durumunda kaldım.
Bu şey değilmiydi, kan almıştı birinden ve sonra bu hale gelmişti? Açmadan tahmin yürüttüm o sahneydi diye :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06