Unutulmaz Yunus Eşcinsel Oluyor! (Cennet Mahallesi - 26.Bölüm)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1592397452431.png

Show TV'nin fenomen dizisi Cennet Mahallesi'nin sosyal medyada yeniden gündem olan bölümü... 26.bölümünde ailenin babası Yunus vurulur. Ferhat'ın kanı olmayınca başka birinden kan alır ancak bu kişi eşcinseldir, Yunus başta istemez fakat mecbur kalarak kabul eder. Ertesi sabah uyandığında ise bambaşka bir Yunus vardır artık. Eşcinsel Yunus'u ailesi ve Pembe oldukça yadırgar, işte o unutulmayan bölümden sahneler...

*
** Uyarı: Video başlığında kullanılan ifadeyi doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum, ancak başka bir video olmadığı için bu videoyu konuya eklemek durumunda kaldım.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Geçen bu bölüme Showmax'te denk geldim, açmamak olmazdı. En efsane bölümlerden. :A

- "Muhareeemmmmm" (Rahmetli. :()

- "Anam artık buna ana deyin ana"

- "Lan bunun keki de kendi gibi *****"

- "Yeter artık ben kestircemmm"

- "Allah canını almasın dedikoduya da başladı, hepten karı oldu başıma"

@xBUGRAx @serhatt @Aserat @The_Erinch @bazinga @emreemreu @Hachiko @xemrexxx @Angelica @Maskeli Fedai @eskici @sokak sanati @Bully @Harunnn60 @Dosi @Turkuazz @Emre Ozansoy @kerem @Forumdash @xdragxx @Ahmed @Özgür @DarkLegenD @Yiğitt @batuhankaralar @Araf @Polat Şaşmaz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Geçen bu bölüme Showmax'te denk geldim, açmamak olmazdı. En efsane bölümlerden. :A

@xBUGRAx @serhatt @Aserat @The_Erinch @bazinga @emreemreu @Hachiko @xemrexxx @Angelica @Maskeli Fedai @eskici @sokak sanati @Bully @Harunnn60 @Dosi @Turkuazz @Emre Ozansoy @kerem @Forumdash @xdragxx @Ahmed @Özgür @DarkLegenD @Yiğitt @batuhankaralar @Araf @Polat Şaşmaz
Yeniden başlasam mı diye düşünmüyor değilim. :A

• Harika
Reactions: mrt-06

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,077
Puanı
1,060

:A :A o başlık nedir yaa çok yaratıcı çok güzel sahneydi yaa

• İlginç

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Showmax da değilde koy gece1 de falan cennet mahallesini izleyelim be showtv efsane ötesi dizinin yüzüne dahi bakmıyor

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bir de şeyimi kestirecem sahnesi vardı o bölümde bu sahnenin aynısı da Osman Aga'ya olmuştu o da çok komikti