"Yukarıdaki Şarkıyı 100 Üzerinden Puanla"

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Senin puanladığın 2 şarkı 95+, biri de 80+ rahat alırdı benden. :A Senin sorduklarında mı sıkıntı var acaba :A

70

Model - Bir Melek Vardı
80'lerin en büyük klasiğine 75 verip 18 yaşındaki yeni yetme kızın şarkısına 95 vermek mi :eek: @kerem zevksizliğini sana da bulaştırmış. :A

80

Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
80'lerin en büyük klasiğine 75 verip 18 yaşındaki yeni yetme kızın şarkısına 95 vermek mi :eek: @kerem zevksizliğini sana da bulaştırmış. :A

80

Yeni yetme olabilir ama şu anda onun albümünün kalitesine yakın şarkı pek çıkmadı bu sene. kızda Taylor Swift ışığı var. :A

Bak yine. :A 60 veriyorum buna da. :A

Model - Mey

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yeni yetme olabilir ama şu anda onun albümünün kalitesine yakın şarkı pek çıkmadı bu sene. kızda Taylor Swift ışığı var. :A

Bak yine. :A 60 veriyorum buna da. :A

Model - Mey
Küçük Sevgilim'e 60 vermek nedir? @kerem özür dilerim müzik zevkine ettiğim laflar için... :A

85

Mor ve Ötesi - Daha Mutlu Olamam

• Güldürdün
Reactions: kerem and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Küçük Sevgilim'e 60 vermek nedir? @kerem özür dilerim müzik zevkine ettiğim laflar için... :A

85

Mor ve Ötesi - Daha Mutlu Olamam
İnsanların müzik zevkini sorgulamadan önce kendininkine mi baksan acaba... :A @kerem

Bak bu sefer oldu, en sevdiğim Mor ve Ötesi şarkılarından biri bir 85’i var :A

Model - Makyaj

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İnsanların müzik zevkini sorgulamadan önce kendininkine mi baksan acaba... :A @kerem

Model - Makyaj
İzlediğin bir dizide çalsa puanı 80'e çıkar, hissederek dinlememişsin demek ki şarkıyı. :A

70

Mor ve Ötesi - Oyunbozan

• Güldürdün
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060

80

Model - Makyaj
Üçümüzden en zevkli olan kişi benim gerçeği... :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
  • Harika
  • İlginç
Reactions: dreamy and kerem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Üçümüzden en zevkli olan kişi benim gerçeği... :A
@phoebebuffay e karşı seni savunanda kabahat. :A
Modern klasik mi... Model'in çok dinlediğim şarkılarından değil, belki dinledikçe severim. :A

70

Mor ve Ötesi - Sevda Çiçeği
------

En zevklisi misin bilemem ama en zevksizi sen olmadığını karar verdim bu konudan sonra... :A @dreamy
Bunu bir iki ay önceki sohbetimizden sonra dinlemiştim ve bir süre sürekli dinledim. 85 veriyorum, sözleri daha güçlü olsaydı 90’ı kapabilirdi. :A

Model - Ağlamam Zaman Aldı
------

En zevklisi misin bilemem ama en zevksizi sen olmadığını karar verdim bu konudan sonra... :A @dreamy
Mesajı ilk ters anlayıp harika atmam...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Modern klasik mi... Model'in çok dinlediğim şarkılarından değil, belki dinledikçe severim. :A

70

Mor ve Ötesi - Sevda Çiçeği
------

Bunu bir iki ay önceki sohbetimizden sonra dinlemiştim ve bir süre sürekli dinledim. 85 veriyorum, sözleri daha güçlü olsaydı 90’ı kapabilirdi. :A

İkinizin tam ortası oluyorum çünkü. :A

Ama cringe ortak zevkleriniz yokda değil. Aleyna Tilki gibi şarkıcımsılar mesela. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559

80

Mor ve Ötesi - Aşk İçinde

Mesajı ilk ters anlayıp harika atmam...
Ben de şaşırmıştım. Neyse son şarkılarla toparladın biraz. :A
------

İkinizin tam ortası oluyorum çünkü. :A

Ama cringe ortak zevkleriniz yokda değil. Aleyna Tilki gibi şarkıcımsılar mesela. :A
Ece Mumay dinleyen biri Aleyna Tilki'ye cringe demesin bir zahmet. Bu yorumla birlikte tekrar en zevksizi olduğunu kanıtladın. :A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: dreamy

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
85’e fazla takılı kalmışım gibi olacak ama yine aynısından :A Yarışmada kullanacaklarından sor da çaktırmadan birbirimizin düşüncelerini öğrenelim. :Z :A

Model - Dağılmak İstiyorum
Öyle yapmıyor muyuz zaten? :A Buzdan Şato dışında sorduklarına iyi puan veririm gibi rakipler çok güçlü olmazsa. :A

Küçükken dinlerdim bu şarkıyı, bayadır dinlemiyorum. :A

75

Mor ve Ötesi - Araf

• Harika
Reactions: 12.Adam

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Öyle yapmıyor muyuz zaten? :A Buzdan Şato dışında sorduklarına iyi puan veririm gibi rakipler çok güçlü olmazsa. :A

Küçükken dinlerdim bu şarkıyı, bayadır dinlemiyorum. :A

75

Mor ve Ötesi - Araf
Aşk İçinde’yi kullanacağını düşünmemiştim o yüzden söyledim, boşuna ifşa olduk. :A Bence kullanma foruma hitap edeceğini sanmıyorum o şarkının. :A

75

Model - Sarı Kurdeleler

• İlginç
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Aşk İçinde’yi kullanacağını düşünmemiştim o yüzden söyledim, boşuna ifşa olduk. :A Bence kullanma foruma hitap edeceğini sanmıyorum o şarkının. :A

75

Model - Sarı Kurdeleler
İlk hafta kullanacaktım normalde ama sistemin değişmesiyle ilk hafta başka şarkı kullanmaya karar verdim. Bunu diyen 2.kişisin bu arada, bana da foruma hitap eder gibi geliyor. :oops: Elenmeyeyim yeter. :A

@kerem uzun uzun yazıyordum araya girdin, neyse. :A

45

Mor ve Ötesi - Araf

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: kerem and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
İlk hafta kullanacaktım normalde ama sistemin değişmesiyle ilk hafta başka şarkı kullanmaya karar verdim. Bunu diyen 2.kişisin bu arada, bana da foruma hitap eder gibi geliyor. :oops: Elenmeyeyim yeter. :A

@kerem uzun uzun yazıyordum araya girdin, neyse. :A

45

Mor ve Ötesi - Araf
Nakaratı çok tekrar ediyor ya sıkılabilir millet kullanacaksan da hemen başlarda elden çıkarmak mantıklı :A

75...

Model - Değmesin Ellerimiz

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay