Yiğitt'ten Veda...

Futbolla hiç alakam yoktur

Reactions: RüzgarGülü
Yazdığın mesajın yersiz olduğunu söyleyerek birini mi savunmuş oldum şimdi?

Ben Yiğit bunu yapmıştır/yapmamıştır demedim zaten. Olabilir, yaptığına pişman olmuştur belki de. Ama artık burada olmayan bir üye için, sütten çıkmış ak kaşık gibi zan altında bırakıcı ithamlar kurman etik değil ve tamamen gereksiz. Burada olmamasına rağmen deklare ettiğin ithamlardan ötürü kendisine söz hakkı doğmuş oluyor çünkü.

Paragraflarla mesaj yazıyorsun Yiğit`i savunmadığını da iddia edemezsin artık

Ben itham falan kurmuyorum. Direkt söylüyorum. Kendisi de biliyordu zaten. Sırf bu yüzden bile en azından yönetimden atılması gerekirdi ama insanlara özelden yaptığı binbir rica, yalakalıklarla ceza almamayı başarıyordu her defasında.

Neyse bunları bilen biliyor zaten. Başta dediğim gibi senin arkadaşın olduğu için bu şekilde davranman normal ama savunman yersiz. Boş ver. Yazarsan yanıtlamayacağım sonrakı mesajını aynı şeyleri söylüyorsun.

------

İyiyim ben de. Son zamanlar kilo aldım fazla. O yoruyor. Bir kaç saat aktif geçirince hemen yoruluyorum. Bir tek bu zorluyor.
Tv dışında bir tek spor konuları gözüme çarpıyor forumda. Eskiden konular daha rengarenkti haklısın.

Reactions: RüzgarGülü
Ne kadar boş bir muhabbete dönüştü konu. Kaç kilo oldun diye sorayım ben de.