Yiğitt'ten Veda...

Teşekürler. İdare eder diyeyim yaşamaya devam :) sen nasılsın?

Buralardayım mesaj yazmasam da takip ediyorum. Reyting dışında kalan alanlar ne kadar küçük olsa da orda konu dışı felan takılıyorum kendi hâlimde :)
------

Pas değil buna kontra atak denir futbolda. :D. Akışına bırak ne güzel işte :)
Futbolla hiç alakam yoktur :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Evet sen yazınca hatırladım. Asıl sen hakkını ona helal et. :X
------

Gece eski konulara bakıyordum karşıma çıktı diye yazdım. Pek önem arzetmiyor benim için de :X Sen nasılsın? Uzun zamandır mesajlarını görmüyorum seni :X
------

Peki o zaman senin sadece internette tanıdığın birini bu kadar derinden savunman garip değil mi? :X internetten birisinin çok iyi insan olduğunu anlamak mümkün de, sadece kötü olduğum anlamak mı anormal? :X
Onun yaptığı şeyler basit hatalar değildi, kasıtlı olarak yapılan kötülüklerdi. Kendi başına her hangi bir üyenin mesaj yazmasını, konu açmasını engellemek sence iyi birisinin yapacağı türden bir şey mi? :X Arkadaşın olduğun için bunları kabul etmeni beklemiyorum ama savunmana da gerek yok. Zamanında kendisi bile savunamıyordu. :X İyi günler dilerim
Yazdığın mesajın yersiz olduğunu söyleyerek birini mi savunmuş oldum şimdi? (b)

Ben Yiğit bunu yapmıştır/yapmamıştır demedim zaten. Olabilir, yaptığına pişman olmuştur belki de. Ama artık burada olmayan bir üye için, sütten çıkmış ak kaşık gibi zan altında bırakıcı ithamlar kurman etik değil ve tamamen gereksiz. Burada olmamasına rağmen deklare ettiğin ithamlardan ötürü kendisine söz hakkı doğmuş oluyor çünkü.

Yazdığın mesajın yersiz olduğunu söyleyerek birini mi savunmuş oldum şimdi? (b)

Ben Yiğit bunu yapmıştır/yapmamıştır demedim zaten. Olabilir, yaptığına pişman olmuştur belki de. Ama artık burada olmayan bir üye için, sütten çıkmış ak kaşık gibi zan altında bırakıcı ithamlar kurman etik değil ve tamamen gereksiz. Burada olmamasına rağmen deklare ettiğin ithamlardan ötürü kendisine söz hakkı doğmuş oluyor çünkü.
Paragraflarla mesaj yazıyorsun Yiğit`i savunmadığını da iddia edemezsin artık :X

Ben itham falan kurmuyorum. Direkt söylüyorum. Kendisi de biliyordu zaten. Sırf bu yüzden bile en azından yönetimden atılması gerekirdi ama insanlara özelden yaptığı binbir rica, yalakalıklarla ceza almamayı başarıyordu her defasında.

Neyse bunları bilen biliyor zaten. Başta dediğim gibi senin arkadaşın olduğu için bu şekilde davranman normal ama savunman yersiz. Boş ver. Yazarsan yanıtlamayacağım sonrakı mesajını aynı şeyleri söylüyorsun. :X
------

Teşekürler. İdare eder diyeyim yaşamaya devam :) sen nasılsın?

Buralardayım mesaj yazmasam da takip ediyorum. Reyting dışında kalan alanlar ne kadar küçük olsa da orda konu dışı felan takılıyorum kendi hâlimde :)
------

Pas değil buna kontra atak denir futbolda. :D. Akışına bırak ne güzel işte :)
İyiyim ben de. Son zamanlar kilo aldım fazla. O yoruyor. Bir kaç saat aktif geçirince hemen yoruluyorum. Bir tek bu zorluyor.
Tv dışında bir tek spor konuları gözüme çarpıyor forumda. Eskiden konular daha rengarenkti haklısın.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Paragraflarla mesaj yazıyorsun Yiğit`i savunmadığını da iddia edemezsin artık :X

Ben itham falan kurmuyorum. Direkt söylüyorum. Kendisi de biliyordu zaten. Sırf bu yüzden bile en azından yönetimden atılması gerekirdi ama insanlara özelden yaptığı binbir rica, yalakalıklarla ceza almamayı başarıyordu her defasında.

Neyse bunları bilen biliyor zaten. Başta dediğim gibi senin arkadaşın olduğu için bu şekilde davranman normal ama savunman yersiz. Boş ver. Yazarsan yanıtlamayacağım sonrakı mesajını aynı şeyleri söylüyorsun. :X
------

İyiyim ben de. Son zamanlar kilo aldım fazla. O yoruyor. Bir kaç saat aktif geçirince hemen yoruluyorum. Bir tek bu zorluyor.
Tv dışında bir tek spor konuları gözüme çarpıyor forumda. Eskiden konular daha rengarenkti haklısın.
Ne kadar boş bir muhabbete dönüştü konu. Kaç kilo oldun diye sorayım ben de. :F