Yiğitt'ten Veda...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Herkese selamlar...

10 Aralık 2013'te üye olduğum, Mayıs 2014'te ise aktifleşmeye başladığım FavoriForumum macerasının sonuna gelmiş bulunmaktayım. Yıllarca birçok insanla karşılaştık, birçok insanla sohbet ettik. Birçok ayrılık gördük, birçok güzel insan tanıdık. İyi ki buraya üye oldum, iyi ki burayla tanıştım ve iyi ki sizlerle birçok şey paylaştım.

Yiğitt deyince akla tartışmalar ve kavgalar gelirdi bir zamanlar, tabi eskide kaldı hepsi. Şimdi geriye bakınca ne gerek varmış, ne boş şeylerle uğraşmışız diyebiliyorum. Sanırım önemli olan da bu... Tabi insanın hayattan öğrendiği şeyler de var. Ölüm var, ondan ötesi yok bence.

Veda etmemin burayla hiçbir ilgisi yok, hiç kimseyle de herhangi bir sorunum yok. Tamamen kişisel ve özel durumlar, başka bir şehre taşınıyorum vb. Zaten yoğunluğumdan pek de vakit ayıramıyordum, tamamen noktalamanın zamanı geldi.

Benden yana varsa eğer herkese hakkım sonuna kadar helal olsun, sizlerin de hakkınızı helal edeceğinizi umuyorum. Sağlıcakla kalmanız dileğiyle, hoşça kalın...

''Kafa nereye biz oraya...''

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Hakkım sonuna kadar helaldir.Güle güle seni özleyeceğiz... :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Foruma girer girmez karşilaştiğim şeye bak ya:( @Yiğitt Geçen zaman bakınca ne çabuk geçmiş zaman diyor insan:( Umarım herşey gönlünce olur:)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Kısa süreli şok geçirdim, toparlanınca yazabildim anca... Gerçekten çok büyük şok benim için...

Her zaman karakterinle, duruşunla, mesajlarınla, dik duruşunla aklımda/aklımızda kalacaksın. Her daim ne olursa olsun her yönünle çok renkli bir kişiliksin ki çevrendeki insanlar bu yüzden çok şanslılar. Bazen sırf forum hareketlensin diye hakaret etmeden alttan alttan vuruşlarını özellikle hiç unutamayacağım. Boşuna aslan burcu demiyoruz. :A Bi' anlık karar verdiğini düşünüp geri döneceğini umuyorum. Hakkım varsa sonuna kadar helal olsun. Özel mesajın beni az önce çok duygulandırdı, bunu bilesin. Kendine çok iyi bak Yiğit, umarım bir gün tekrar görüşebiliriz. :(

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Masadan eksiliyor dostlar :( Forumda artık eskisi gibi aktiflik kalmadı, herkes dağılıyor ama bu bayağı önemli bir kayıp oldu. İyi ki tanımışım dediğim üyelerdensin, bari ara sıra uğra da kendini unutturma :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Umarim bu veda bir ara olur ve bir zaman sonra tekrar aramiza geri dönersin. Bende veda edip, bir iki sene sonra tekrar geri dönmüstüm, her ne kadar o kadar aktif olmasam da. Kafani dinle, her sey yoluna variyor bu hayatta. Hakkim varsa helal olsun, yolun acik olsun. Kendine iyi davran Yigit kardesim..

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bu ayrılığa çok üzüldüm. Forumda görmeye alıştığım üyelerden birisiydin @Yiğitt
Umarım her şey senin için en iyisiyle sonuçlanır. Belki bir gün bu forumda yeniden karşılaşırız. @batuhankaralar ’ın da dediği gibi “masadan eksiliyor dostlar”…