FF Yiğitt

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
FF'nin yeni sayılabilecek favori üyelerinden. Gözü yükseklerde uamrım hedefine ulaşır.:D

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Severim bayağı. İyi çocuk, iyi insan. Kanal tercihi yanlış, düzelmesi konusunda umudumu yitirmiyorum :')

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kanal fanlığında yeni nesil üye. Eskiden @Bully , Mahoni vardı şimdi @*Yıldırım , Yiğitt .:D

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Yükselişini kendime benzettiğim ve konularını beğendiğim bir üye. Ancak forumda fanlık denilen ama bana göre kanala duyulan sempati olan şeyi çok belirgin etmese daha çok sevilip sayılacağını düşündüğüm ve bir sonraki editör alımlarında editör olmasına garanti olarak baktığım üyedir kendisi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
forumda aktif olduğundan itibaren tanışıyoruz iyi eğlenceli birisi favori üye olmasına özellikle en çok sevindiğim kişilerin başında geliyor :-):-)

aaa unutmadan çokta kaba bir kişilik hahha :kiki::kiki:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yorumları fena olan kanal fanlığı ileri düzeyde olan :D benim çok sevip saydığım kişilerden biridir. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Severim bayağı. İyi çocuk, iyi insan. Kanal tercihi yanlış, düzelmesi konusunda umudumu yitirmiyorum :')
Teşekkürler :X
Kanal D fanı değilim sadece sempatim var :A

Yorumlarıyla dikkat çeken, başarılı biri. Yolu açık olsun... :)
Umarım sende bu ay favori üye olursun :)

Melunbaşı. :X çok iyidir. :)
Senin kadar olamayız bea :A

Kanal fanlığında yeni nesil üye. Eskiden @Bully , Mahoni vardı şimdi @*Yıldırım , Yiğitt .:D
Kanal fanı değilim , her kanalın dizisini izlerim ve yorum atarım :D Sadece Kanal D'ye sempatim var :)

Yükselişini kendime benzettiğim ve konularını beğendiğim bir üye. Ancak forumda fanlık denilen ama bana göre kanala duyulan sempati olan şeyi çok belirgin etmese daha çok sevilip sayılacağını düşündüğüm ve bir sonraki editör alımlarında editör olmasına garanti olarak baktığım üyedir kendisi :)
Çok teşekkürler :)
Umarım olurum dediğin gibi , kanal fanlık konusunda çok haklısın :(

forumda aktif olduğundan itibaren tanışıyoruz iyi eğlenceli birisi favori üye olmasına özellikle en çok sevindiğim kişilerin başında geliyor :-):-)

aaa unutmadan çokta kaba bir kişilik hahha :kiki::kiki:
Favori üye olmam da büyük katkın var seninde her durumda ve sorunumdan yardımda bulundun :D Bende seni severim Teşekkürler :)

Yorumları fena olan kanal fanlığı ileri düzeyde olan :D benim çok sevip saydığım kişilerden biridir. :)
Bende seni sevip sayarım bilirsin :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kanal D fanı değilim sadece sempatim var :A

Umarım sende bu ay favori üye olursun :)

Senin kadar olamayız bea :A

Kanal fanı değilim , her kanalın dizisini izlerim ve yorum atarım :D Sadece Kanal D'ye sempatim var :)

Umarım olurum dediğin gibi , kanal fanlık konusunda çok haklısın :(

Favori üye olmam da büyük katkın var seninde her durumda ve sorunumdan yardımda bulundun :D Bende seni severim Teşekkürler :)

Bende seni sevip sayarım bilirsin :A

Yok artık. kanal D'nin amblemini profil resmi yaptın.:eek: @Bully