FF Yiğitt

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Çook çok değer verdiğim ve aynı zamanda dostum bildiğim nadir kişilerdendir :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Forumda "kardeşim" dediğim insanlardandır kendisi. Ayrıca en çok konuştuğum kişiler arasındadır çenesi de bir düşüktür ki sormayın. :A

Kendisini iyi ki Survivor konusuna davet etmişim. Bu sayede hem forumda aktif oldu hem de çok iyi bir dostluk kurduk.

Benim gibi Kanal D sempatisi vardır. Forumdaki geleceği de parlak gibi, yolu açık olsun. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumda "kardeşim" dediğim insanlardandır kendisi. Ayrıca en çok konuştuğum kişiler arasındadır çenesi de bir düşüktür ki sormayın. :A

Kendisini iyi ki Survivor konusuna davet etmişim. Bu sayede hem forumda aktif oldu hem de çok iyi bir dostluk kurduk.

Benim gibi Kanal D sempatisi vardır. Forumdaki geleceği de parlak gibi, yolu açık olsun. :A
Hislerimiz karşılıklı bebüşüm. :A

İyiki davet etmişsin yoksa ben hala ayda yılda bir mesaj yazıp çıkardım. :A

Kanal D fanıyız. :bhr: :Z Geleceğide parlak 'GİBİ' kelimesini atalım lütfen. :bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hislerimiz karşılıklı bebüşüm. :A

İyiki davet etmişsin yoksa ben hala ayda yılda bir mesaj yazıp çıkardım. :A

Kanal D fanıyız. :bhr: :Z Geleceğide parlak 'GİBİ' kelimesini atalım lütfen. :bhr:
La bebüşüm ne oğlum ortalık yerde deme bari. :F

Değerimi bil işte. :A

Fan demeyelim ya sempatimiz var diyelim. :A :F "Gibi" diyelim yine de biz mütevazi olmakta fayda var yarınımızın ne olacağını bilmiyoruz daha. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
La bebüşüm ne oğlum ortalık yerde deme bari. :F

Değerimi bil işte. :A

Fan demeyelim ya sempatimiz var diyelim. :A :F "Gibi" diyelim yine de biz mütevazi olmakta fayda var yarınımızın ne olacağını bilmiyoruz daha. :A
Hatıra kalsın diye yazdım kanka. :A

Değer bilinmez kıymet bilinir. :Z

Fanıyız işte ne uzatıyon. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Benimle tanışmadan önce benim için çok soğuk birisi demişti. :D (zaten beni tanımadan önce soğuk birine benzetenler çok fazla, alıştım artık. :X)

Daha sonra tanıştık ve özelden konuşmaya başladık. Bir kaç ayda mesaj kutumuz 3 bine yaklaştı. :D
Çok sevdiğim bir arkadaşım. Ona kavgacı delikanlı diyorum. Birşey olunca seni döverim diye tehdit ediyor. :F İyiki tanışmışız. Seviliyorsun kavgacı, unutma sakın. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benimle tanışmadan önce benim için çok soğuk birisi demişti. :D (zaten beni tanımadan önce soğuk birine benzetenler çok fazla, alıştım artık. :X)

Daha sonra tanıştık ve özelden konuşmaya başladık. Bir kaç ayda mesaj kutumuz 3 bine yaklaştı. :D
Çok sevdiğim bir arkadaşım. Ona kavgacı delikanlı diyorum. Birşey olunca seni döverim diye tehdit ediyor. :F İyiki tanışmışız. Seviliyorsun kavgacı, unutma sakın. :X
Hislerimiz karşılıklı. :bhr:

Tehdidim güzelmiş. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Sicakmısın :A
Buz gibisin bence lütfen sıcaklaş yoksa super birisin :bhr: