ATV Yeter - Dizi Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,638
Puanı
1,061
Kamu spotu gibi dizi yapmışlar son kısımlarını izledim kapattım. Vadi varken reklam aralarında bile bakmam :D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
aaaa millet beğenmemiş diziyi.reytinglerde iyi çıkış yakalayınca ilk bölümü izledim şimdi. gayet güzel dizi ya. bölüm sıkmadan izlettirdi kendini. hele yekta karakterine bayıldım.bayıldım derken senarist çok orjinal bir karakter yazmış.adamda güzel canlandırıyor.tam psikopat ya. yalnız dizinin ilk 15-20dksı nasıl desem hafif flash tvmsi bir amatörlük barındırıyordu ama senaryonun cazibesi izlemeyi sürdürmeme neden oldu sonrada dizi açıldı.amatörlükte kayboldu. 2. bölümü baya merak ediyorumda.konu baya hızlı işlendi gibi çabuk tüketmeseler bari. dizide kç deki potansiyeli ve tarzı gördüm. kç yi izleyenler yeteride izler.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,207
Puanı
1,061
aaaa millet beğenmemiş diziyi.reytinglerde iyi çıkış yakalayınca ilk bölümü izledim şimdi. gayet güzel dizi ya. bölüm sıkmadan izlettirdi kendini. hele yekta karakterine bayıldım.bayıldım derken senarist çok orjinal bir karakter yazmış.adamda güzel canlandırıyor.tam psikopat ya. yalnız dizinin ilk 15-20dksı nasıl desem hafif flash tvmsi bir amatörlük barındırıyordu ama senaryonun cazibesi izlemeyi sürdürmeme neden oldu sonrada dizi açıldı.amatörlükte kayboldu. 2. bölümü baya merak ediyorumda.konu baya hızlı işlendi gibi çabuk tüketmeseler bari. dizide kç deki potansiyeli ve tarzı gördüm. kç yi izleyenler yeteride izler.
nihrimah sultanımız yarın totali alacak inşallah:A

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
şu an tekrarı var bakıyom ama kördüğüm daha derli toplu geldi bana ama kördüğüm fazla ab grubuna hitap ediyor uzun ömürlü olmaz:D
valla raninideki yazarlar kördüğümüde yeteride beğenmiyor eleştiriyordu.gerçi yakında u dönüşü yaparlar. ama ben yeterin ilk bölümü baya beğendim.eksikler ve kopukluklar vardı ama senaryodaki gerilim o eksiklikleri unutturdu.kördüğüme daha bakmadım ama herkesin ortak görüşü daha çok ab tarzı bir yapım oldğu yarın bu 2 dizinin akıbeti belli olur az çok.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,207
Puanı
1,061
valla raninideki yazarlar kördüğümüde yeteride beğenmiyor eleştiriyordu.gerçi yakında u dönüşü yaparlar. ama ben yeterin ilk bölümü baya beğendim.eksikler ve kopukluklar vardı ama senaryodaki gerilim o eksiklikleri unutturdu.kördüğüme daha bakmadım ama herkesin ortak görüşü daha çok ab tarzı bir yapım oldğu yarın bu 2 dizinin akıbeti belli olur az çok.
ranini tv ye bakma reklamı kimden alırlarsa o övülür :D
ikisinin de uzun süreli senaryosu yok ama kördüğüm daha erken gider gibi :D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
ranini tv ye bakma reklamı kimden alırlarsa o övülür :D
ikisinin de uzun süreli senaryosu yok ama kördüğüm daha erken gider gibi :D
izlemediğim için yorum yapamıyorum ama kördüğümde fena başlamamış belki devam eder.total 5 ler ab 6 larda devam etse yeter o diziye.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,207
Puanı
1,061
Ve Yeter için Pelin'e 2. olarak başarılı bir partner seçilebilirdi. Koliba Film 1 sezondan fazla işletemez.
seçilen isim gayet iyi bence kördüğümde ibrahim çelikkol vadide neco asla vazgeçmemde tolgahan my kösemde ekin şu an için perşembeleri en iyi erkek başrol (oyunculuk açısından) yeterde:D

izlemediğim için yorum yapamıyorum ama kördüğümde fena başlamamış belki devam eder.total 5 ler ab 6 larda devam etse yeter o diziye.
merhamet dizisi gibi hızlı yükselip düşecek bence kördüğüm özelikle ab de 7-8 leri rahat görür iyi işlenirse konu:D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Ve Yeter için Pelin'e 2. olarak başarılı bir partner seçilebilirdi. Koliba Film 1 sezondan fazla işletemez.
yok ya ben özellikle pelinin kocasına bayıldım pelin ondan daha zayıf kaldı bence oyunculukta.adam role süper yakışmış

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
nihrimah sultanımız yarın totali alacak inşallah:A
mihrimah bu dizide çok eziliyor kızın gördüğü baskı dayanılacak gibi değil çekip çıkarmak lazım o zulümden:)
yekta karakteri çok şrfsz bir karakter sanki karadayıdaki savcı turgutu doktor yekta kimliğiyle bu diziye transfer etmişler ? her iki dizidede vatandaşın suratından kötülük akıyor :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem- lerin yeni uğraş alanı olmuş çocuk :A hazır maskeli melunu vadiyi bırakıyorken çikinellaya da bıraktırıp bir dartbe daha vuralım @Doğu :A kız çiğdem teyzesi bak sen kapmazsan valla @destere kapar :A @Harunnn60 @Forumdash @cookies @vadikızı
Yahu hiç sorma aslında ben yazacaktım bunu:T:. Bizim ünideki kızlarda hasta buna. Hatta İnstangram'da fotoların yarısında da bu çocuk var. :F:F@Çiğdem- @destere

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,207
Puanı
1,061
Yahu hiç sorma aslında ben yazacaktım bunu:T:. Bizim ünideki kızlarda hasta buna. Hatta İnstangram'da fotoların yarısında da bu çocuk var. :F:F@Çiğdem- @destere
bencek ardeşi oynayabilirler @Forumdash bir keremciğini (çatay) arasın :A
CgqNrIPWgAAzWOV.jpg