Yeni Yöneticiler ve 2023 Değerlendirme Anketleri Sonuçları Belli Oldu!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,491
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy @serhatt Tebrik ederim arkadaşlar. Forumda çeşitli konular açarak forumu desteklemekle kalmayıp, o konu içerisinde üyelerin alışveriş yapabilmesini ve demodeleşmiş forum kültürünün ayakta durmasını sağlıyorsunuz. En azından bu site için. Mesela her seferinde ağılı mesajlarından bizi mahrum bırakmayan bazı güzide abonelerimiz, yazdıkları içi sevgi dolu(!) mesajlar kadar konu açsalardı fav10 şu anda bambaşka bir yerde olurdu şüphesiz. Sürekli bu mesajlara maruz kalmasına rağmen görmezden gelen @Emre Ozansoy'la da gurur duymamak elde değil. Emeklerinin yanında ekmek kırıntısı kalır gerçi ama olsun. Yeşillendin. :A

Teşekkürler. :bhr:

• Harika
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@serhatt @Emre Ozansoy tebrik ederim ikinizi de. :bhr: Uzun süredir foruma verdiğiniz emekler ortada ve karşılığını aldınız. Yeni renginiz de hayırlı olsun. :Z

@Dosi sen neler yapmışsın öyle, tebrikler. :A

@mrt-06 Aramıza tekrardan hoş geldin Atacan’ım. :bhr: Benim de yeniden forumda aktif olduğum döneme denk gelmesi çok güzel oldu. :Z
Her zamanki halim dermişim :A hızlı bir geri dönüş yapıp yönetimsel etkinlikleri aradan çıkarıp forumun üzerindeki ölü toprağı atmaya vesile olmak etki etmiş diye yorumladım.
Yeniden aktif olacak olman güzel bu arada :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Her zamanki halim dermişim :A hızlı bir geri dönüş yapıp yönetimsel etkinlikleri aradan çıkarıp forumun üzerindeki ölü toprağı atmaya vesile olmak etki etmiş diye yorumladım.
Yeniden aktif olacak olman güzel bu arada :Z
Valla helal olsun bunları bir de mobilden yaptığını düşününce büyük iş yapıyorsun cidden. :A

Napalım kopamıyorum bir türlü forumdan. :A Güya kendi kendime artık iş hayatına girince tamamiyle koparım forumdan diyordum ama olmadı. :A

• Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Valla helal olsun bunları bir de mobilden yaptığını düşününce büyük iş yapıyorsun cidden. :A

Napalım kopamıyorum bir türlü forumdan. :A Güya kendi kendime artık iş hayatına girince tamamiyle koparım forumdan diyordum ama olmadı. :A
Tamamiyle forumdan kopma olmuyor. Yine kendini burada buluyorsun bir süre sonra :A Ben iş hayatına adım attığımda bir kaç hafta durgun modda geçip aktifliğimi çok düşürmüştüm iş düzenime alışmak için, adapte olup geri dönmüştüm :A şu son zamanlarda yine önemli özel işlerimden dolayı yine düşürdüm aktifliği ama en geç 1 haftaya eski düzenime geçerim gibi. Hem işi hem de burayı kolay idare ediyor insan. Sende alışırsın :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,491
Puanı
1,060
Tamamiyle forumdan kopma olmuyor. Yine kendini burada buluyorsun bir süre sonra :A Ben iş hayatına adım attığımda bir kaç hafta durgun modda geçip aktifliğimi çok düşürmüştüm iş düzenime alışmak için, adapte olup geri dönmüştüm :A şu son zamanlarda yine önemli özel işlerimden dolayı yine düşürdüm aktifliği ama en geç 1 haftaya eski düzenime geçerim gibi. Hem işi hem de burayı kolay idare ediyor insan. Sende alışırsın :A
Özel işler ne kız evleniyor musun yoksa? :eek:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: serhatt

Yakamoz-Asi