Yeni Malatyaspor 1-1 Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 33.Hafta Maçı

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3 puan durumu hayal oldu.
artik tek care 1 puan.
ben bu hallere düsecek birimiydim. 0 puan ve son mac :(

o burun kivirdigin 1 puana talibim
İnşallah 1 puan alırsın en azından, çok şaşırtıcı bir hafta geçiriyorsun gerçekten. İstesen başaramazdın. :A
------

Sayın admin seni anlaşmaya, sükunete davet ediyorum. :A Sen Gs'mize hayırlı futbollar dilemeyi bırak, ben de Fb'mize hayırlı futbollar dilemeyi bırakayım. Bak hemen kestirip atma, anlaşabiliriz... :A
Senin foto tek gollüktü, yılların totemini bir golle satar mıyım? :A Yanında Muslera'yı da Fenerbahçemize verirseniz düşünebiliriz. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İnşallah 1 puan alırsın en azından, çok şaşırtıcı bir hafta geçiriyorsun gerçekten. İstesen başaramazdın. :A
son 4 hafta toplami 11 veya 12 puan almisim. bu cok ama cok kötü bir performans. Benim modum 2 haftadir düsmüstü ve artik ilk 3 bile hayal oldu :(
Fenerbakce 3-1 alarak azicik hayat olur ama :A Denizlispor 1 gol daha atsa simdi 3 puan cepteydi :(

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ferdi Kadıoğlu'nu versene bana. 😡
Olmaz, uğursuzluk getirir bu saatten sonra totem üzerinde değişiklik yapmak. :A
Senin foto tek gollüktü, yılların totemini bir golle satar mıyım? :A Yanında Muslera'yı da Fenerbahçemize verirseniz düşünebiliriz. :A
Her şey tek golle başlar sayın admin, böyle böyle bu totemi başarıya ulaştıracağız inşallah. :A Sana da zeytin dalı uzatmaya gelmiyor, Muslera'yı ben versem yoldaşlarım vermez ama Arda Turan'ı verebiliriz istersen. :A Hem standart futbolcularda olmayan üstün silah kullanma yeteneği, adam dövme skill'i, hakeme ayakkabı fırlatma, sadece kendisinin anlayabileceği metinler kaleme alma ve Barcelona'da oynamışlığı var. Daha ne olsun... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,342
Puanı
1,060
Olmaz, uğursuzluk getirir bu saatten sonra totem üzerinde değişiklik yapmak. :A

Her şey tek golle başlar sayın admin, böyle böyle bu totemi başarıya ulaştıracağız inşallah. :A Sana da zeytin dalı uzatmaya gelmiyor, Muslera'yı ben versem yoldaşlarım vermez ama Arda Turan'ı verebiliriz istersen. :A Hem standart futbolcularda olmayan üstün silah kullanma yeteneği, adam dövme skill'i, hakeme ayakkabı fırlatma, sadece kendisinin anlayabileceği metinler kaleme alma ve Barcelona'da oynamışlığı var. Daha ne olsun... :A
İstemez,al tepe tepe kullan.Edepsiz oyuncularla bizim işimiz olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Futbolu basit görenlere son 9 hafta tokat olacak :A
Adam resmen Özil bile olsa Pelkas 10 numara oynar diyen o kadar kişi varken Pelkas'ı kesti. Sahada herhangi bir taktik yine yok. Emre yerine milli arada Daum falan gelse bile alınacak 4-5 maçlık seri Beşiktaş'ın ne oluyoruz demesine sebep verebilirdi fikstür de buna müsaitti. Yazık oluyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Orta saha dökülüyor. Pelkas ve Sosa ve ilerleyen dakikalarda da Mert Hakan girmeli.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Pelkas'ı Mesut'un önüne koyanlara ders gibi bir maç oldu :A
Ferdi seneye ya kiralansın ya da 2-3'e gitsin bu çocuktan bir halt olmaz.
Benim anlamadığım Emre geçen sene hocalık yaptı ve Avrupa potasına sokamadı :A Bu sene niye yine hoca oldu Ali Koç yine hatalara devam ediyor hem de aynı hatalara :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerbahçe’deki hoca değişimi bekleneni veremedi fakat Pelkas da cidden formsuzmuş, son dakikadaki o pozisyon büyük talihsizlik.

70’den sonra izlediğim için maçın o kısımdan sonraki en iyisi Sosa’ydı, ortaları ara pasları öldürücü resmen.

Son dakikadaki penaltı pozisyonunun çok tekrarını göstermediler, ama gösterdikleri kadarıyla itme var gibi ve penaltıya daha yakın. Ama bir kez gösterdiler neredeyse.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Şenol Güneş'in eline bu kadroyu verin maçlara da 10 kişi çıksın Mayıs gelmeden şampiyon yapar. Yazık oluyor şu kadroya.

Sahada Ozan duruyor, Sosa sokacağına İrfan çıkarıyor Ferdi falan sokuyor. Şu Ozan takıntısı şampiyonluktan edecek Fenerbahçe’yi.

Emre'den önce en son kulübede bu kadar ezik kalan ismini anmak istemediğim şahıstır. İnsanlar haddini bilmeli ya.

Tamam futbol o kadar karmaşık değil içinden de geliyorsunuz falan ama bambaşka bir alana geçiş yapıyorsun. Damdan düşer gibi daha geçen sene bu zamanlar top oynuyordun sen. Git önce düşük beklentili yerlerde bir staj yap daha sonra gel buralara.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Pelkas'ı Mesut'un önüne koyanlara ders gibi bir maç oldu :A
Ferdi seneye ya kiralansın ya da 2-3'e gitsin bu çocuktan bir halt olmaz.
Benim anlamadığım Emre geçen sene hocalık yaptı ve Avrupa potasına sokamadı :A Bu sene niye yine hoca oldu Ali Koç yine hatalara devam ediyor hem de aynı hatalara :A
Ferdi Avrupaya kendini atabilse keşke

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Pelkas acayip formsuz o son pozisyonu gol yapmalıydı. Yanlış ilk 11 ile başlandı maça. Osayi'nin hamle oyuncusu olması lazım artık. Ozan attığı şut dışında verimsizdi onun da kulübede oturması lazım. Gustavo da dokunulmaz olmamalı o da yedek başlayabilir. Antep maçı önemli şampiyonluk zaten çok zor ama en azından ikinci olmak lazım.
------

Ferdi'yi alıyorlar hala maç çözsün diye :A
Osayi'den iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam