Yeni Malatyaspor 1-1 Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 33.Hafta Maçı

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Pelkas acayip formsuz o son pozisyonu gol yapmalıydı. Yanlış ilk 11 ile başlandı maça. Osayi'nin hamle oyuncusu olması lazım artık. Ozan attığı şut dışında verimsizdi onun da kulübede oturması lazım. Gustavo da dokunulmaz olmamalı o da yedek başlayabilir. Antep maçı önemli şampiyonluk zaten çok zor ama en azından ikinci olmak lazım.
------

Osayi'den iyi. :A
İyi falan değil vasat bir çocuk :A Sonu benim FM kariyerimdeki gibi olur Rize'de sürünüyordu :A

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray puan kaybında ortalık ayağa kalkıyor, onlarca rakip takım tiye alma mesajları olurken Fenerbahçe puan kaybında rakipler tek tük mesaj yazıp geçiyor. :A İşte bahsettiğim fark bu, her zaman en zorlu olan en çok konuşulur... 🤐 :A

@Dosi @HeisenBerg @xdragxx

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: HeisenBerg and Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
FB'nin geleceğe dönük en çok ümit bağladığı Ali Koc ve Emre'nin aynı dönemde bu kadar büyük patlaması çok acıklı. Şu döneme bir reset atmaya kalksalar gidecekleri en iyi kapı Acun'la Daum.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Galatasaray puan kaybında ortalık ayağa kalkıyor, onlarca rakip takım tiye alma mesajları olurken Fenerbahçe puan kaybında rakipler tek tük mesaj yazıp geçiyor. :A İşte bahsettiğim fark bu, her zaman en zorlu olan en çok konuşulur... 🤐 :A

1-2 sene daha bu şekilde olursa size yetişiriz :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Bu hafta oynamadınız, o yüzden konuşmayın bir zahmet :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
FB'nin geleceğe dönük en çok ümit bağladığı Ali Koc ve Emre'nin aynı dönemde bu kadar büyük patlaması çok acıklı. Şu döneme bir reset atmaya kalksalar gidecekleri en iyi kapı Acun'la Daum.
Emre'den çok umut bağlamak saçmaydı :A Ama Ali Koç konusunda hala mantıklı bir hamleydi ama kimya uymadı vizyonsuz çıktı :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Emre'den çok umut bağlamak saçmaydı :A Ama Ali Koç konusunda hala mantıklı bir hamleydi ama kimya uymadı vizyonsuz çıktı :A
Ali Koç için kötü olmasını dilemiştim ama adam kendini bile aştı. :D Bu kadar rezil bir yönetim çıkarmasını asla beklemiyordum. Muharrem Usta'dan beter bir dönem geçirmeyi nasıl becerdi hala şaşkınım. :D

• Beğendim
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ferdi Kadıoğlu gözden çıkarılmış, bu saatten sonra Fenerbahçe'ye bir şey veremez. Takımdan ayrıldıktan sonra kendine gelirse gittiği takıma katkı sağlar. Mahvettiniz adamı. Luis Gustavo da sorgulanıyor. El freni, geri pas, yan pas vb. Al Gustavo'yu koy Josef'in yerine, hiçkimse anlamaz ne olduğunu. Maç sonunda de ki: "Gustavo çok iyi oynadı be" Beşiktaş'lı taraftar şaşırıp "Josef değil miydi o?" der. Oyuncuların yerlerini değiştir, millet Fenerbahçe'de oynamaya başlayan Josef'e küfürler yağdırır. İyi futbol iyi oyuncularla ve iyi teknik direktörler ile oynanır. Sistem ve oyuncular birbirini yükseltir. Gustavo'nun takımdan gitmesi benim işime gelir. Fenerbahçe'de en çok korktuğum, en çok çekindiğim futbolcu. Tuttuğum takım atağa çıkarken karşı tarafta onu görünce "Geçmiş olsun, bu atak da buraya kadarmış" diyorum her seferinde. Abartıyorsam şerefsizim.

Bu "sorgulamalar" devam ederse Fenerbahçe yine 20-30 tane transfer yapar ve transfer şampiyonu olur.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Osayi hazı

Sahamızda Bülent Uygun'un takımından 4 mü yedik? Hatay'dan 3 mü yedik? Dalga geçilcek laf atılcak bir şey yok. Gençlerbirliği bizi yenince lig konusuna Gençlerbirliği fikstürü atan biri için iddialı sözler.
------

Ferdi Kadıoğlu gözden çıkarılmış, bu saatten sonra Fenerbahçe'ye bir şey veremez. Takımdan ayrıldıktan sonra kendine gelirse gittiği takıma katkı sağlar. Mahvettiniz adamı. Luis Gustavo da sorgulanıyor. El freni, geri pas, yan pas vb. Al Gustavo'yu koy Josef'in yerine, hiçkimse anlamaz ne olduğunu. Maç sonunda de ki: "Gustavo çok iyi oynadı be" Beşiktaş'lı taraftar şaşırıp "Josef değil miydi o?" der. Oyuncuların yerlerini değiştir, millet Fenerbahçe'de oynamaya başlayan Josef'e küfürler yağdırır. İyi futbol iyi oyuncularla ve iyi teknik direktörler ile oynanır. Sistem ve oyuncular birbirini yükseltir. Gustavo'nun takımdan gitmesi benim işime gelir. Fenerbahçe'de en çok korktuğum, en çok çekindiğim futbolcu. Tuttuğum takım atağa çıkarken karşı tarafta onu görünce "Geçmiş olsun, bu atak da buraya kadarmış" diyorum her seferinde. Abartıyorsam şerefsizim.

Bu "sorgulamalar" devam ederse Fenerbahçe yine 20-30 tane transfer yapar ve transfer şampiyonu olur.
Josef son haftalarda bir hayli kötü Gustavo da ondan farksız.

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Osayi hazı

Sahamızda Bülent Uygun'un takımından 4 mü yedik? Hatay'dan 3 mü yedik? Dalga geçilcek laf atılcak bir şey yok. Gençlerbirliği bizi yenince lig konusuna Gençlerbirliği fikstürü atan biri için iddialı sözler.
------

Josef son haftalarda bir hayli kötü Gustavo da ondan farksız.
Josef muhtemelen ligin en kötü 6 numarası.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Emre Belözoğlu: Daha önümüzde çok maç var. Rakipler kaybedecek mutlaka. Sonuna kadar kovalayacağız.

Bu açıklama bana çok tanıdık geldi. :A