Yeni Kategori: Fav10'a Öneriler

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kısa süreli hizmet verecek bu kategoride forumla ilgili önerileriniz, gördüğünüz hatalar için (özellikle yeni dark temayla ilgili olarak) başlık açabilirsiniz. Buraya açılan konular özel nitelikli olacak ve diğer üyeler yan kısımdan bu önerilere oy verebilecek, en çok oy alan önerilerin yapılma olasılığı artacaktır.

Önerilerinizi bekliyoruz...

Not: Öneriler teknik öneriler olmalı, yönetimsel konularda açılan başlıklar silinecektir. Yönetimle ilgili önerileri zaten ayrıca yönetici değerlendirme anketlerinde alıyoruz.
------

Aşağıdaki görüntüdeki işaretli yerden önerilere pozitif veya negatif oy verebilirsiniz.

1634666143563.png

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Forumda belli bir yıldan sonra aktif olmayan üyelere mesaj yada mail atılsın.. Mail olur elbet.
Şu süre zarfında online olmazsanız üyeliğiniz askıya alınacakdır gibilerinden..

Böyleceee sayımızı bileriz 🤭🤭🤭

Çok mu gaddarca oldu 😆

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Forumda belli bir yıldan sonra aktif olmayan üyelere mesaj yada mail atılsın.. Mail olur elbet.

Çok mu gaddarca oldu 😆

Bak bu bambaṣka tarz bir temizlik @Dosi anladın sen. :D

Mail fikri iyi aslında. :D

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Hazır böyle bir konu açılmışken yakın zamanda başıma gelen bir şeyi yazayım.

Forum gündemini mobilde sol üstten ikinci sırada ve an itibariyle 100.yıl logosu olan buton ile takip ediyorum. İlgilenmediğim kategoriler, alt kategoriler ve yukarıda bahsettiğim gündem butonu ile karşıma çıkan başlıklardan ilgimi çekmeyenleri "yoksay" yapıyordum. Bunun da limiti varmış. 1000 başlık galiba. Şimdi gündemde olan ve ilgi alanıma girmeyen başlıkları yoksayamıyorum.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060

Forum gündemini mobilde sol üstten ikinci sırada ve an itibariyle 100.yıl logosu olan buton ile takip ediyorum. İlgilenmediğim kategoriler, alt kategoriler ve yukarıda bahsettiğim gündem butonu ile karşıma çıkan başlıklardan ilgimi çekmeyenleri "yoksay" yapıyordum. Bunun da limiti varmış. 1000 başlık galiba. Şimdi gündemde olan ve ilgi alanıma girmeyen başlıkları yoksayamıyorum.
Limit dolduracak kadar ne yoksaydınız merak ettim 🧐 Herhalde sadece kendi profiliniz açık 🤪

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Çok mu gaddarca oldu 😆
Üyeliğin askıya alınması kısmı dışındaki kısım yapıldı aslında, gelenler de oldu o dönem hatta. :A @bazinga

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Çok mu gaddarca oldu 😆
Güzel bir öneri ama foruma kayıt olunan mail adresi ile devam ettiğini düşünmüyorum çoğu üyenin. Öylesine açılmış mail adresleri ile üye olmuştur çoğu. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060

Açılan konular en fazla 1 hafta ön sayfada yer alıp uplatılıyor, bence oradaki yoksay kısımlarını geri alabilirsin. bir süre sonra artık görünmüyorlar bile. Onun yerine kategoriyi yoksay kısmına odaklan. 1000 tane başarman şaşırtıcı olmuş.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Açılan konular en fazla 1 hafta ön sayfada yer alıp uplatılıyor, bence oradaki yoksay kısımlarını geri alabilirsin. bir süre sonra artık görünmüyorlar bile. Onun yerine kategoriyi yoksay kısmına odaklan. 1000 tane başarman şaşırtıcı olmuş.
Bu hepsinden beter.Uplatmanında bir raconu var. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Son cümlene kahkaha attım 🤭🤭