Yeni Dizisinin Tanıtımı İçin Soyunmaktan Çekinmedi

cevaa

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Güzel yıldız Jennifer Love Hewitt, TV için çekilen yeni dizisi The Client List 'in (Müşteri Listesi) tanıtımını cesur pozlar vererek yaptı.Eric Laneuville'in yönettiği dizi rehin alınıp bir masaj salonunda çalışmak zorunda bırakılan bir güzellik kraliçesinin öyküsünü anlatıyor

counthighlight.ashx
[h=3]
jenniferlovehewit.jpg
[/h]

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
dizinin tutup tutmayacağını hiç düşünmesinler... bu dizi kesin tutar..:D tanıtım filmide bence dünyada en çok izlenen dizi olabilir

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dizinin tutup tutmayacağını hiç düşünmesinler... bu dizi kesin tutar..:D tanıtım filmide bence dünyada en çok izlenen dizi olabilir

haklısın zaten içerikten çok görsellikle götürür işi .. tanıtımıyla 20 reyting garanti:)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
The Client List 'in (Müşteri Listesi)

İyide bu film:D Kadının kocası ayağını sakatlıyınca iş başına geçiyor en sonundada kötü yol:D Ama filmde +18 içerim yok, dramatik bir film denebilir.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The Client List 'in (Müşteri Listesi)

İyide bu film:D Kadının kocası ayağını sakatlıyınca iş başına geçiyor en sonundada kötü yol:D Ama filmde +18 içerim yok, dramatik bir film denebilir.

sen konusunu anlatıyorsun biz tanıtımını beğendik :) tanıtımı 20 reyting alır film ne alır bilemem:)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
sen konusunu anlatıyorsun biz tanıtımını beğendik :) tanıtımı 20 reyting alır film ne alır bilemem:)
biz derken ben iğrenç buldum... :D hatta konuyla ilgili dalga geçtim ratingleri yüksek gelir vs vs. gerçi yabancılar alışık bu tür dizileree ama yinede dizinin tutacağına garanti veriyorum... biz kadınlarn ilgisini pek çekmesde erkeklerin ilgisini çekeceğinden eminim... şüphem yok.. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
biz derken ben iğrenç buldum... :D hatta konuyla ilgili dalga geçtim ratingleri yüksek gelir vs vs. gerçi yabancılar alışık bu tür dizileree ama yinede dizinin tutacağına garanti veriyorum... biz kadınlarn ilgisini pek çekmesde erkeklerin ilgisini çekeceğinden eminim... şüphem yok.. :D

bende biz derken sizi katmadımki zaten, biz erkekler diyorum tanıtıma bayıldık:)))