Yeşim Salkım'dan Gülben Ergen'e Ağır Sözler!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
1588778577055.png

Jülide Ateş’in sunduğu 40 Programı'na katılan Yeşim Salkım kendisine sorulan "Gülben Ergen’in başarılarını alkışlıyor musun?" sorusuna: "Birkaç sene öncesine kadar alkışlıyordum, bu başarılara nasıl sahip olduğunu bizzat öğrenince alkışlamayı bıraktım. Bu azimle çalışmak diyordum, iyi şarkıları bulmak için iyi yapımcılarla, iyi müzisyenlere çalışıyor diyordum. Şehrazat’la yaptığım sohbetlerden sonra, son 5 senedir alkışlamıyorum." cevabını verdi.

Yeşim Salkım sözlerine şöyle devam etti: "Göztepe Ticaret Lisesi’ni bile bitirememiş bir kadının Hürriyet gibi kocaman bir gazeteye köşe yazarı yapıyorsanız bu bir başarı değildir. Ben bunu alkışlamam. Gülben Ergen'in 3 evladından başka hiçbir başarısı olduğunu düşünmüyorum." diyerek sözlerine son verdi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Konuş yeşim konuş. Boş da olsa konuş. Canım sıkılıyor zaten izleyecek magazin yok :bilmem:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kraliçem yine döktürmüş. Şehrazat o kadar yardım etti sonra Gülben onun bile sevgilisini çaldı. Bu kadına az bile.:A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Gülben'in çıktığı programa çıkması :A:A
Jülide de ne fena iki can düşmanını art arda konuk alıyor madiliğin zirvesi :F

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Gülben ergen nefreti üzerinden tekrar popüler olmaya çalışıyor. 90'larda yaptığı 3-4 güzel şarkı var onun haricinde tarihin tozlu sayfalarına kaldırılmışken iddia ettiği aldatılma olayını ranta çevirme teşebbüsünde bulundu bence amacı yüzünü hatırlatıp belki birkaç proje kapabilmekti aradan kaç sene geçtikten sonra bunlarla ekranı işgal etmesinin başka açıklaması olamaz sürekli ben evlendim ben evlendim diye hava atıyor bana ne arkadaşım senin evlenmenden o kadar evlendiysen bi o kadar da boşandın niye boşandın bir de onu anlat hele. @offensive @vadikızı @sokak sanati @xBUGRAx @anniegrant @Harunnn60 @Forumdash @batuhankaralar @alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Gülben ergen nefreti üzerinden tekrar popüler olmaya çalışıyor. 90'larda yaptığı 3-4 güzel şarkı var onun haricinde tarihin tozlu sayfalarına kaldırılmışken iddia ettiği aldatılma olayını ranta çevirme teşebbüsünde bulundu bence amacı yüzünü hatırlatıp belki birkaç proje kapabilmekti aradan kaç sene geçtikten sonra bunlarla ekranı işgal etmesinin başka açıklaması olamaz sürekli ben evlendim ben evlendim diye hava atıyor bana ne arkadaşım senin evlenmenden o kadar evlendiysen bi o kadar da boşandın niye boşandın bir de onu anlat hele. @offensive @vadikızı @sokak sanati @xBUGRAx @anniegrant @Harunnn60 @Forumdash @batuhankaralar @alperuz
@xBUGRAx bu yoruma çok sevinecektir. :A :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xBUGRAx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Peki Yeşim Salkım'ın ne başarısı var? Son tutan şarkısının üzerinden minimum 15 sene geçmiştir herhalde. 3 tane şarkısını say deseler kimse sayamaz ama bir şekilde magazin üzerinden gündeme gelmeye çalışıyor. :)
Al birini vur ötekine diyorsun yanılıyor muyum?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim gerçekleri haykırmışsın ben çok yorulmuştum... :T

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Yeşim Salkım eleştirip beni etiketlemek. Hakettin olmamışı:A
Yeşim en son İstanbul"lu gelinde ve Kocamın Ailesinde oynadı. Dizilerde efsane olarak devam ediyor.:A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam