cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Blu tvnin en büyük hatası dizilerini haftalık yayınlaması bundan dolayı o beklenen ses getirmeyi yaşamıyor maalesef.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3

İki bölüm toplu yorum yapacaktım ama hazır konu yukarı çıkmışken kısa bir şey yazayım. :A

BluTV'nin haftalık yayınlaması gerçekten hata gibi gözüküyor. Ne kadar üye kazanıyorlardır ki iki aya yaymakla? Oyuncuların fanatikleri dışında çok sanmıyorum. Dizilerin etkisini düşürüyor, kimse haftalık dizi izlemek istemiyor artık...

Bunları anlatıyorum çünkü 3. bölümü uzun bir aradan sonra izleyince dizinin bendeki etkisi biraz düşmüş. Önceki iki bölüme göre daha düşük buldum bu bölümü ama sonlara doğru yine bağlamayı başardı. Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin göz alıcılığının da payı büyük. :Z

7/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4 1x5

Güzel iki bölümdü. Senaryo güzel dallanıyor. Özellikle sinemayla ilgili diyaloglar çok hoş.

Semih'in İzzet'i kandırma planı riskli ama görünürde iyi bir plandı. Fakat Hakan bir çuval inciri berbat etti. Her şeye de aynı adamı vermezsin oyuncu olarak. :A

En sondaki adamın mevzusunu çok anlamadım. Semih'in hırsızlıkla sektöre girişi de şaşırttı. Sinema uğruna yapmayacağı şeyin olmayışının en net göstergesi oldu...

Bu arada Tülin'in annesinden çok rahatsızım. :A

İki bölüm de 7-8 arasında bir yerlerde olmak üzere:

8/10 8/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x6 1x7 1x8 1x9

Son bölümlerde konu biraz baymaya başladı doğrusu. Özellikle sinir bozucu İzzet karakterinin büyük rol kaplaması bunda etken...

Semih de dibe vurdu iyice. Tülin ile de Mine ile de araları bozuldu. Kaç bölümdür her şey kötüye gidiyor dizide. Sezon finalinde pozitif bir şeyler olsun artık...

7/10 7/10 7/10 7/10

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
1x6 1x7 1x8 1x9

Son bölümlerde konu biraz baymaya başladı doğrusu. Özellikle sinir bozucu İzzet karakterinin büyük rol kaplaması bunda etken...

Semih de dibe vurdu iyice. Tülin ile de Mine ile de araları bozuldu. Kaç bölümdür her şey kötüye gidiyor dizide. Sezon finalinde pozitif bir şeyler olsun artık...

7/10 7/10 7/10 7/10
Sezon finalinde pozitif şeyler olur mu bilmem ama süre açısından pek pozitif değilmiş 85 dakika ile. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x10 (Sezon Finali)

Biraz gecikmeli de olsa hiç yorum yapmamaktan iyidir diyerek 1-2 şey yazalım. :A

Genel olarak güzel bölümdü. Hatta sezonun en iyi bölümüydü denilebilir. Hem olaylar çok güzel bağlandı, hem de heyecanı, gerilimi yüksek bir bölümdü.

İzzet olayının ikinci sezona kalmadan çözülmesine ve hakkını bulmasına sevindim. Tülin'in olayları çabuk anlaması da güzel oldu.

Yılmaz Güney epey heyecan yarattı. Anlaşılan ikinci sezonda daha aktif role sahip olabilir. Bakalım ikinci sezonda nasıl zorluklar çıkacak Semih Ateş'e...

Mine'nin hikayesi çok havada kaldı gibi sezon sonu itibarıyla. Bakalım o nereye bağlanacak...

9/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu diziyi çok merak ediyordum. Özellikle Çağatay için. Çağatay Hakan Muhafız'dan sonra oyunculugunu nasıl geliştirdi mi acaba niyetinde izledim. Ve sonuç beni çok şaşirtti. Hiç ummadiğim kadar Hakan Muhafızdan apayrı bi karakter buldum.

Yaptiği jest ve mimikler sesindeki tonlama filan resmen 60'lı yılların içinden fırlamiş gibiydi. Bu diziyi Madmen izledikleri için @bazinga @Harunnn60 ve @destere ye önermek isterdim ki admin izlemiş:A

Şeyi sevmedim 60'lı yıllarda p.... sektörü bu kadar h****c**** değildi:A A

Benim için genel sezon puanu 8/10

• Beğendim
Reactions: bazinga and Aserat

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin ilk dört bölümünü daha bugün izleyebildim, kalan bölümleri de yarın izler aradan çıkarırım yeni sezon öncesi diye düşünüyorum.

Çağan Irmak dizi için çok güzel bir dünya kurmuş. Gökhan Tirkayi ile birlikte izleyenlere o dönemi en güzel şekilde aktarmayı başarmış ve o döneme götürmüşler diyebilirim. Keza senaryoda aynı şekilde çok başarılı.
Film senaryosunu karşı tarafa götürenin ben Hakan olduğunu düşünüyordum açıkçası ama Mümtaz'ın olması bir ters köşe oldu. Ama sonu tatlıya bağlandı.

Sadakatsiz'de Volkan, Masumiyet'te İlker ne ise burada da İzzet o. Her gördüğüm sahnede ayrı bir şeyler sayıyorum kendisine. İkinci bölümün sonundaki kıza yaptıklarından sonra Aysel'e ve Tülin'e bir şey yapmaz umarım diyorum. :bilmem:

Tülin'in annesi Adviye'yi de aşırı sevdim. :A Güzel bir hikaye yazılmış karaktere. :A
Çağatay Ulusoy her role kolaylıkla adapte olan birisi, burada da aynı şekilde. Canlandırdığı karakterlerini kolaylıkla benimseyebiliyor izleyici. Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu da güzel gidiyor şimdilik. :A Bora Akkaş'ın da geri planda kaldığını düşünüyorum, ama rolünün hakkından çok iyi geliyor.