NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şahika’nın da zehirlendiğini görmek varmış hayatta. :F Hem de şalgam suyuyla. :F

İzlediğim diziye etiketlenmemem de ilginç. :A @Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Büyük ihtimalle ya bu sahne hayal/rüya, yada Mahmut ile Şahika iş birliği yapıyor. (Geçen bölüm Mahmut'un aklını karıştırmıştılar)

Bu arada ikinci fragman entrika olmayacaksa hiç vermesinler, bu yeterli. İyi tanıtım yapıldığı sürece bölüm harika gider. :Z
------

Rüya olabilir @Özgür
Hasan Ali entrikacı ama katil biri gibi gelmedi bana.
Adamını vurma gibi bir durum olabilir :A
Son bölümü izledin mi bilmiyorum ama, Ender ve Şahika, Hasanağli'nin adamı Mahmut'un aklını karıştırdılar. İş biriği yapıyorda olabilirer.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Büyük ihtimalle ya bu sahne hayal/rüya, yada Mahmut ile Şahika iş birliği yapıyor. (Geçen bölüm Mahmut'un aklını karıştırmıştılar)

Bu arada ikinci fragman entrika olmayacaksa hiç vermesinler, bu yeterli. İyi tanıtım yapıldığı sürece bölüm harika gider. :Z
------

Son bölümü izledin mi bilmiyorum ama, Ender ve Şahika, Hasanağli'nin adamı Mahmut'un aklını karıştırdılar. İş biriği yapıyorda olabilirer.
Yok izlemedim, dün @slhttnmtl 'de spoi verdi. Bu bilgi ilede izlemiş kadar oldum :A :A en kısa zamanda bakarım
------

Üzücü atmama gerek yok @Emre Ozansoy söz konusu bu dizi olunca spoi yemek rahatsız etmiyor :A biz Halit'ın yılın nikahı spoi olayını yedik bir şey olmadı :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok izlemedim, dün @slhttnmtl 'de spoi verdi. Bu bilgi ilede izlemiş kadar oldum :A :A en kısa zamanda bakarım
------

Üzücü atmama gerek yok @Emre Ozansoy söz konusu bu dizi olunca spoi yemek rahatsız etmiyor :A biz Halit'ın yılın nikahı spoi olayını yedik bir şey olmadı :A
Spoiler almayı seviyorum, ama vermeyi pek sevmiyorum ya. :( Ondan dolayı oldu o. :A

Aynen o sahnenin senaryosu düşünce heyecanı kalmamıştı pek. :F

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dün izledim bölümü. Güzel ve keyifliydi. Hasan Ali'yi nezaman alt edecekler merak ediyorum. Uzamaya başladı bu durum ama fakirlik Ender ve Şahika'ya yaramış :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Dün izledim bölümü. Güzel ve keyifliydi. Hasan Ali'yi nezaman alt edecekler merak ediyorum. Uzamaya başladı bu durum ama fakirlik Ender ve Şahika'ya yaramış :A
Nasıl olucak bilmiyorum ama Şahika'nın sahte ölümüyle alt edicekler muhtemelen. Bir şeyler planlamışlardır. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nasıl olucak bilmiyorum ama Şahika'nın sahte ölümüyle alt edicekler muhtemelen. Bir şeyler planlamışlardır. :A
Şahika'nın sahte ölümü anca Ender'in işine yarar :A Şahika'nın sağ olduğunu gören Hasan Ali hisse vermez. Artık tahmin gücümü de zorluyor bu dizi. Bekleyip göreceğiz :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Şahika'nın sahte ölümü anca Ender'in işine yarar :A Şahika'nın sağ olduğunu gören Hasan Ali hisse vermez. Artık tahmin gücümü de zorluyor bu dizi. Bekleyip göreceğiz :A
Onu ben de düşündüm. Bu plan sonucunda Ender tehditle hisselerini alır ama Şahika da direkt Ender'e güvenip böyle bir plan yapıcak biri değil. Bakalım izleyip görücez. :A

• Güldürdün