NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Angelica

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Dizi bambaşka bir şeye dönüşmüş. Pek beklediğimi bulamadım. Ama yine de zorlama klişe tesadüfler ve bazı saçma sahneler dışında kötü değildi bence, eğlenceli bölümdü. Yaz dizisi havasındaydı ama bu böyle devam etmeyeceği için sorun yok, entrika seviyesi senaryo açıldıkça artacaktır. Umarım bu değişimi seyirci çok yadırgamaz.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Yasak Elma'da geçen bölüm 3 ay, bu bölüm 3 ay geçti ve Halitcan aynı yaşta :A 6 ay o yaştaki bir çocuk için fazla bir süre, bir diğer durum ise Yıldız'ın getirdiği kek bi sade bi soslu oldu :F dikkatimi çekti :A @Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yasak Elma'da geçen bölüm 3 ay, bu bölüm 3 ay geçti ve Halitcan aynı yaşta :A 6 ay o yaştaki bir çocuk için fazla bir süre, bir diğer durum ise Yıldız'ın getirdiği kek bi sade bi soslu oldu :F dikkatimi çekti :A @Özgür
Halitcan bu gidişle asla büyümeyecek. :A Bu haftaki bölümü izlemedim o yüzden kek olayını anlamadım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Halitcan bu gidişle asla büyümeyecek. :A Bu haftaki bölümü izlemedim o yüzden kek olayını anlamadım. :A
Halitcan çok sevildi diyedir :A Erim olsun Lila olsun değişince yeter deyip Halitcan'a dokunmamışlar :A yukarıdaki 3+3 ayı Twitter'da paylaşıp @alperuz 'a yazınca "Zey Türk dizisi izlediğini unutuyorsun bazen" yazdı :F aşırı güldüm.

Kek kısmına ozaman dikkatlice bakarsın :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
valla ben genelde oyuncu değişiklıleri hiç sevmem ..jenerikde sevval ve ede önde ama berk ve erdal yazdı önce...ben berk ve erdal beyi sonda yazılır diye duşundum..bakalım bu 3 kadının savaşı nasıl olcak