NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yarına çat diye 5.50 - 6 bandına düşecektir. 1 saat 39 dakika bölüm olmaz.
Niye olmasın? 1.5 saat bile oldukça uzun bir süre zaten. Ayrıca bölümün süresi reytingi çok fazla etkilemez. Youtube'dan bakarsan bu sezon bölümlerin hep 1 saat 40-50 dk civarı sürmüş zaten. 10-15 dakika daha kısa sürdü diye 2-3 reyting birden düşücek hali yok. Düşerse geçen haftaki zayıf bölümün üstüne berbat bir bölüm yayınladıkları için düşer.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kaç yıldır hem izleyici hem dizi oyuncuları, ekipleri “dizi süreleri kısalsın, 2 buçuk - 3 saatlik diziler olmasın” diyoruz ve Medyapım dizileri de ne güzel 90-100 dakika arası sürüyor ama şimdi de çok erken bitti, çok kısa sürdü diyorsunuz. Öncelikle şunu bir anlayalım, reytingin süreyle hiçbir alakası yok. Dizi kaç haftadır zaten erken bitiyor ve çatır çatır 8 reytingini alıyor. Aynı şekilde Sadakatsiz de 23.15 - 23.30 gibi bitiyor o da her hafta yüksek alıyor.

Bu 90 - 100 dakika bile fazla bence. Keşke tüm diziler 60-70 dakika olsa ama şimdi bu 90 dakikalara razıyız.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Nesrin Cevadzade'nin 90.bölümde ayrılacağı haberleri dolanıyor. Şahika bu dizinin kilit karakteri, doğruysa diziyi bırakırım. Umarım yalandır...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Adolftay'da paylaştı o haberi az önce, o paylaştığı için doğru olduğunu düşünmüyorum. :A
Yok, öğlen çıkmıştı haberler. Bilmiyorum, Talat Bulut çıkmadan önce de ilk başta böyle dedikodular dönüyordu. Umarım yalandır, Şahika dizide en sevdiğim karakter. 2 sezondur tüm entrikalar onun üzerinden dönüyor. :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok, öğlen çıkmıştı haberler. Bilmiyorum, Talat Bulut çıkmadan önce de ilk başta böyle dedikodular dönüyordu. Umarım yalandır, Şahika dizide en sevdiğim karakter. 2 sezondur tüm entrikalar onun üzerinden dönüyor. :(
Aynen sabahtan beri dolaşıyor bu haberler, doğru ise cidden dizi için çok ciddi bir kayıp olur. Talat Bulut ve Gökhan Alkan ayrılığından bile daha önemli bir ayrılık. Dediğin gibi her şey Şahika karakteri üzerinden dönüyor.

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay