NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yeni sezon nasıl memnun musunuz bakalım :F :F
YılKer sahneleri çok güzel, daha dramatik sahneler bekliyoruz. Yıldız da entrika yapmaya geri dönsün. Ender ve Kaya’nın yemek sahnesi çekilmiş, onu yayınlamadılar diye çok tepki topladı. Asuman’ın tepkilerinden bahsetmek bile istemiyorum. İlk bölüm yorumum bu canım. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Evet bölümü tamamladım geldim efendim öncelikle beğendim iki şeyi sevmedim @alperuz dün twiitterde Asuman sıktı diyordun sana sonuna kadar katılıyorum acayip sıktı benide :D ikincisi Zehranın para takıntısı
geçen sezon güldürüyordu maalesef bu bölüm güldürmedi sürekli para harcamıyım yok böyle yok şöyle sıktı valla Zehranın düzelmesi lazım bir an önce hemde diğer yönden YılKerciyim ben çok sevdim ikisini Yıldızın Haliti kabul etmemesini istiyorum ama Kerim Yıldızı üzmezse hoş oda aşık olmaya başladı Yıldıza Merte verdiği tepkiden belli etti bunu

ve @alperuz dün twiiterde dedim ama bana cevap vermemiştin dedin ki sürekli şahika yaptı denmesi olmamış şahika bunları yaptığı için öyle denmesi normaldi bence bana batmadı bu kısım ama diğer bölümlerde bunun artık devam etmemesi lazım bu arada fragmandaki Şahika Kaya ya hisseleri diyordu o kısımı yoktu diğer bölümmü olacak acaba

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Evet bölümü tamamladım geldim efendim öncelikle beğendim iki şeyi sevmedim @alperuz dün twiitterde Asuman sıktı diyordun sana sonuna kadar katılıyorum acayip sıktı benide :D ikincisi Zehranın para takıntısı
geçen sezon güldürüyordu maalesef bu bölüm güldürmedi sürekli para harcamıyım yok böyle yok şöyle sıktı valla Zehranın düzelmesi lazım bir an önce hemde diğer yönden YılKerciyim ben çok sevdim ikisini Yıldızın Haliti kabul etmemesini istiyorum ama Kerim Yıldızı üzmezse hoş oda aşık olmaya başladı Yıldıza Merte verdiği tepkiden belli etti bunu

ve @alperuz dün twiiterde dedim ama bana cevap vermemiştin dedin ki sürekli şahika yaptı denmesi olmamış şahika bunları yaptığı için öyle denmesi normaldi bence bana batmadı bu kısım ama diğer bölümlerde bunun artık devam etmemesi lazım bu arada fragmandaki Şahika Kaya ya hisseleri diyordu o kısımı yoktu diğer bölümmü olacak acaba
Abla görmemişim. Şimdi şöyle Ender, böyle bir kadın değildi. Şahika’nın ispikçisi gibi dolanıyor etrafta.

• Beğendim
Reactions: Angelica

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
YılKer sahneleri çok güzel, daha dramatik sahneler bekliyoruz. Yıldız da entrika yapmaya geri dönsün. Ender ve Kaya’nın yemek sahnesi çekilmiş, onu yayınlamadılar diye çok tepki topladı. Asuman’ın tepkilerinden bahsetmek bile istemiyorum. İlk bölüm yorumum bu canım. :A
Yeni oyuncular birkaç bölüme geliyor sonra tekrar değerlendirirsin :A

Ayrıca EnYıl dışında ship kabul etmiyorum, ak saçlı ya da Kerim kesinlikle yanına bile yaklaşamaz :F

Sylvester

Favori Üye
Reaksiyon puanı
66
Puanı
39
Yeni sezonu kötü başladı. Diziye bakmaya sonradan, tekrarlara denk gelerek başlamıştım. Birkaç hareketli müziği çok başarılı, diziye çekiyor. Aslında olayların hızlı gelişmesi izletiyordu, absürt ve akıcı bir diziydi ama en son bölümü çok baydı. İzlemeye devam etmedim. Kerim ile Yıldız'ın sahneleri diziyi çok aşağı çekmiş. Başka bir diziye evrilmiş gibiydi.

Sanırım senaristler biraz da izleyenlere göre yön veriyor diziye. Bu konuda ipin ucunu kaçırmışlar. Yıldız'ı da hepten seyirci tepkisine göre yazmışlar. Olmamış. Geçen sezonun girişinde iyi bir hikaye yaratılmıştı ama bu sezon zayıf bir başlangıç oldu.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy