NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,201
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
👑

Tv Series Movie GIF by Tüplü Televizyon
Startv Smile GIF by Tüplü Televizyon

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,132
Puanı
1,060
Ender ve Yıldız'ın yeniden birlik oluşuna sevindim ama bu birliktelik keşke Şahika'nın ölümünden sonra olmasaydı. Senarist resmen Şahika karakterine ve oyuncuya nispet yapar gibi senaryo yazmış.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,132
Puanı
1,060
Neden direkt cenaze sahnesinden başladınız ki? Olay gününde neler yaşandığını görseydik.

Kadının adını bile silmişler anında jenerikten.....

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,201
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yaptıkları çok büyük saygısızlık. Umarım Nesrin bir daha bu yapım şirketi ile çalışmaz, yapım şirketi istese bile. Dizi bu saatten sonra batsa umrumda bile olmaz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Neden direkt cenaze sahnesinden başladınız ki? Olay gününde neler yaşandığını görseydik.

Kadının adını bile silmişler anında jenerikten.....
Bu kadın 60 küsur bölüm boyunca bazen dizinin en konuşulan, en önemli karakteri oldu yuh artık. Nesrin Cavadzade iyi ki kurtulmuş bunlardan.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,201
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şaşırdın mı cidden, böyle yapacakları belliydi. Şahika gibi bir karakteri birden diziden çıkardıkları için soğudum diziden. Şimdi bir de öyle bir karakter hiç olmamış gibi senaryo yazarlar. :A
Böyle bir şey beklemiyordum. En azından vurulma, yaralanma, konuşma sahnesi olurdu. Buradan sonra da 6 ay zaman atlaması olur

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
Şaşırdın mı cidden, böyle yapacakları belliydi. Şahika gibi bir karakteri birden diziden çıkardıkları için soğudum diziden. Şimdi bir de öyle bir karakter hiç olmamış gibi senaryo yazarlar. :A
Yaptıkları çok büyük saygısızlık. Umarım Nesrin bir daha bu yapım şirketi ile çalışmaz, yapım şirketi istese bile. Dizi bu saatten sonra batsa umrumda bile olmaz.
Bu kadın 60 küsur bölüm boyunca bazen dizinin en konuşulan, en önemli karakteri oldu yuh artık. Nesrin Cavadzade iyi ki kurtulmuş bunlardan.
Ufak Tefek Cinayetler'in Arzu'sundan mı bahsediyorsunuz? :A

• İlginç
Reactions: slhttnmtl