Yargı - Tanıtım Fragmanı | Kanal D - Yeni Dizi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şimdi ilgilenmiyorsun ama diziyle ilgilendiğin zaman hiç değinmedin konuya. :A Hatta o zaman ben OGM kolaya kaçıyor dediğimde "Onur Güvenatam'ın vizyonu" falan diye savunuyordun. :A Bu da Kerem Çatay'ın vizyonu o zaman. :A
Bu forumda olan en güzel olmasını istediğim tek tartışma sizin ki :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Fragmanı beğendim. Epey hareketli olmuş, ilgi görecektir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Şimdi ilgilenmiyorsun ama diziyle ilgilendiğin zaman hiç değinmedin konuya. :A Hatta o zaman ben OGM kolaya kaçıyor dediğimde "Onur Güvenatam'ın vizyonu" falan diye savunuyordun. :A Bu da Kerem Çatay'ın vizyonu o zaman. :A
Yoo illa ki bir noktada değinmişimdir ama senin gibi çetelesini tutmuyorum. :A Neyse o da kolaycılık bu da kolaycılık farkı yok yani. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yoo illa ki bir noktada değinmişimdir ama senin gibi çetelesini tutmuyorum. :A Neyse o da kolaycılık bu da kolaycılık farkı yok yani. :A
Çetele tutmuyorum canım sadece senin bazı konulardaki ikililiğini gözler önüne sermek istedim. :A Aklımda kalmış işte ne yaparsın. :A

Kabullenmene sevindim ama geç kaldın. :A
------

Evet genelde sen bozuyorsun :A Sonra konu kapanıyor :A
Çünkü verecek cevabı olmuyor ve fotoğraf ya da tweetle boş cevaplar veriyor ve kaçıyor. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Çetele tutmuyorum canım sadece senin bazı konulardaki ikililiğini gözler önüne sermek istedim. :A Aklımda kalmış işte ne yaparsın. :A

Kabullenmene sevindim ama geç kaldın. :A
Ay ikilik yapıyorsam ikilik yapıyorum canım ben. :Z Onur Güvenatam'ın hamlesi işe yaradı Kerem Çatay da tutturur belki hiç belli olmaz. :A Neyse altta bazı arkadaşlar kudurmaya başlamış bile o yüzden uzatmayacağım. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Olmayan bozmaların mı. :A
Aynen olmayan bozmalar. :A Gören görüyor zaten verecek cevabın olmuyor genelde. :A
------

Ay ikilik yapıyorsam ikilik yapıyorum canım ben. :Z Onur Güvenatam'ın hamlesi işe yaradı Kerem Çatay da tutturur belki hiç belli olmaz. :A Neyse altta bazı arkadaşlar kudurmaya başlamış bile o yüzden uzatmayacağım. :A
Kerem Çatay'ın da hamlesi işe yarar. :A CK zaten yeni sezonda düşecek. :A

İstesen de uzatamazsın zaten haksızsın çünkü. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Karışık ve soğuk bir fragman olmuş.Diziden umudum yok maalesef

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ben fragmanı beğendim. Film ve ya 30-40 dklık 10 bölümlük mini-dizi olsaydı ilgi çekerdi.
Amma ekranda 2 saat yayımlanacak bir iş gibi durmuyor.

Dar konulu ve genel olarak soğuk bir iş. Aynı geçen sezon sonu yayınlanan Kağıt Ev'e çok benziyor hem konusu, hem çekimleri.
O dizide de hukukçunun kızı cinayet işliyordu ve anne-babası üzerini örtmeye çalışıyordu.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fragman ilgi çekici duruyor ama tam da dijitallik bir iş gibi duruyor. :)