Yargı - Tanıtım Fragmanı | Kanal D - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E9dKdYTWEAM8OkH

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yargı'nın tanıtımı yayınlandı!

Yönetmenliğini Ali Bilgin'in, yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Sema Ergenekon'un üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in paylaştığı dizi; bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesini anlatıyor.

Yargı, yakında Kanal D'de

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmanı çok beğendim. Kadro zaten iyi ama çekim de güzel görünüyor. Pınar Deniz de her zamanki gibi harika. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Harika olmuş tanıtım, film tadında... Kaan muhteşem görünüyor, Ali Bilgin farkını hissettirmiş. Büyük merakla bekliyoruz. :Z

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
İlk teaser güzel olmuş ilk bölümü izleyeceğim gibi duruyor

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Tanıtım gayet kaliteli görünüyor, Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz uyumu da harika. Günü uygun olursa şans verebilirim :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dizim yok Teşkilat saymazsak konusunu beğenirsem bunu da az çok takip ederim belki

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
pınar deniz çok başarılı oynuyor. rolünün yine hakkını veriyor. kısmen kötü bir rol oluşu karakteri iyiden iyiye cazip hale getiriyor.
kaan urgancıoğlu'un kardeşi kaan' çok benziyor. cast seçimleri beklediğimin aksine özenilmiş buldum. çünkü aşk 101'de başarılı bulunan iki isime fan dizisi yapacaklar sanmıştım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çekimler iyi duruyor ama Kanal D'ye hiç olmamış bence. Ay Yapım uzun süredir sürekli oraya iş yaptığı için mi bilmiyorum Star'a cuk otururdu. Ali Bilgin'in tüm dizileri orada yayınlandığı için de tuhaf gelmiş olabilir. Bir de bu kadar hukuk dizisinden tutmayanların olması lazım o yüzden maalesef bunu zayıf halka olarak görüyorum. Dijital dizideki çiftin birebir TV'de partner olması kolaycılığına da başka zaman girerim yer kalmadı. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çekimler iyi duruyor ama Kanal D'ye hiç olmamış bence. Ay Yapım uzun süredir sürekli oraya iş yaptığı için mi bilmiyorum Star'a cuk otururdu. Ali Bilgin'in tüm dizileri orada yayınlandığı için de tuhaf gelmiş olabilir. Bir de bu kadar hukuk dizisinden tutmayanların olması lazım o yüzden maalesef bunu zayıf halka olarak görüyorum. Dijital dizideki çiftin birebir TV'de partner olması kolaycılığına da başka zaman girerim yer kalmadı. :A
Kırmızı Oda'da sevilen çiftin Camdaki Kız'da birebir partner olması kolaycılığına da girdin mi. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Burcu dışında Camdaki Kız'la ilgili bir şey beni ilgilendirmiyor başka malzeme bul kendine. :A
Şimdi ilgilenmiyorsun ama diziyle ilgilendiğin zaman hiç değinmedin konuya. :A Hatta o zaman ben OGM kolaya kaçıyor dediğimde "Onur Güvenatam'ın vizyonu" falan diye savunuyordun. :A Bu da Kerem Çatay'ın vizyonu o zaman. :A