Kanal D Yargı - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Yeni tekrarımız hayırlı olsun. Sema hanım o kadar düşünüp yine Ilgaz'ı açığa almayı mı bulmuş. :D Senaryo gittikçe saçmalaya devam ediyor.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Yekta eğer oğlu tarafından öldürülmezse diziyi iyi adam olarak bitirir. Ya oğlunu hapse attırır yada ölümüne sebep olur ama bir şekilde iyi adam olarak bitirir. Oğlu tarafından öldürülürse de kesin iyi bir şey yaptığı için öldürülür ve sonra iyi adam denir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Arkadaş ne Ömermiş ya adam tek başına organize suç çetesi gibi takılıyor. Çöp edip kenara attığı Haluk hikayesini de buraya yamamak zorunda kalmış. Ben hâlâ gelecek sezon için nereden motivasyon bulduklarını anlamıyorum. Çok zorlama bir hikaye olacak bence.

Pınar Deniz ve Uğur Ateş bu bölüm şov yaptı. Yekta dediğim gibi iyi adam oldu. Hafta içi gazeteci hanımdan "Yargı'da şok ayrılık." haberini görürsem şaşırmam.

Derya bence artık hikayesini tamamladı. Ona veda etmek gerek. Hikayeye de fazla bir katkısı olmadı. Eren çok yalnız kaldı. Ona bir partner yazılsa itiraz etmem. Mutlu olmayı çoktan hak etmişti.

Ömer sonrası nasıl bir hikaye gelecek bilmiyorum ama temelinde yine Parla'nın aptallığı yatarsa cidden küfürlü konuşurum. Koca bir dizi bu kızın aptallığı üzerine kurulu.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Felon and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Arkadaş ne Ömermiş ya adam tek başına organize suç çetesi gibi takılıyor. Çöp edip kenara attığı Haluk hikayesini de buraya yamamak zorunda kalmış. Ben hâlâ gelecek sezon için nereden motivasyon bulduklarını anlamıyorum. Çok zorlama bir hikaye olacak bence.

Pınar Deniz ve Uğur Ateş bu bölüm şov yaptı. Yekta dediğim gibi iyi adam oldu. Hafta içi gazeteci hanımdan "Yargı'da şok ayrılık." haberini görürsem şaşırmam.

Derya bence artık hikayesini tamamladı. Ona veda etmek gerek. Hikayeye de fazla bir katkısı olmadı. Eren çok yalnız kaldı. Ona bir partner yazılsa itiraz etmem. Mutlu olmayı çoktan hak etmişti.

Ömer sonrası nasıl bir hikaye gelecek bilmiyorum ama temelinde yine Parla'nın aptallığı yatarsa cidden küfürlü konuşurum. Koca bir dizi bu kızın aptallığı üzerine kurulu.

Ilgazsız Yargımı olur adam ölmedi ki :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Baş savcı yüzde 90 ihtimalle savcıyı yaşatıyor bu planda ılgazımıza ait bir plan ambulans sahnesi ve milyon tane engelle ılgazın cesedi göremememiz bazı şeyleri açıklıyor muhtemelen sezon finalinin son sahnesinde ılgaz kayayı göreceğiz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Aynen öyle oldu Erenin rahatlığından anlamıştım ben
Bundan başka bir son olmayacaktı. Hepsinin bir oyun olduğu belliydi. Muhtemelen oyunu tam kurgulayamadığı için böyle bir son yazdı. Yaz arasında oyunu temelleyip bize anlatır.

Ben saçma 3. sezon kararı gelmeseydi asıl final nasıl olacaktı onu merak ediyorum. Ceylin'in katil olmasını nereye bağlayacaktı? 3. sezonda konumuz ne olacak onu da hiç belli etmedi. Yazın sağlam bir temel kuramazsa seneye erken final gelir ve hiç hoş olmaz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Ilgazsız Yargımı olur adam ölmedi ki :D

Bundan başka bir son olmayacaktı. Hepsinin bir oyun olduğu belliydi. Muhtemelen oyunu tam kurgulayamadığı için böyle bir son yazdı. Yaz arasında oyunu temelleyip bize anlatır.

Ben saçma 3. sezon kararı gelmeseydi asıl final nasıl olacaktı onu merak ediyorum. Ceylin'in katil olmasını nereye bağlayacaktı? 3. sezonda konumuz ne olacak onu da hiç belli etmedi. Yazın sağlam bir temel kuramazsa seneye erken final gelir ve hiç hoş olmaz.

@Aserat gibi sallamış sanki :A :A @serhatt @Alos @Yakamoz-Asi @12.Adam @Özgür