Yarın Dünyanın Son Günü Olsa Ne Yaparsınız? ZKC MATRAX

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Valla Forumu da azbuçuk matrax sever yapmanın keyfi paha biçilemez. @slhttnmtl :A :Z
------

BUGÜNÜN KONUSU: En Büyük Tutkunuz Nedir? @Gizmen @Angelica @slhttnmtl @Emre Ozansoy @Dosi @xdragxx (gerçi seninki konsol oyunu olsa gerek zor değilmiş. :A ) @Afet Güçverir @Gerekli24 @Zeyno45
Ya bu çok zor bir soru ya da tutkuyla bağlandığım bir şey yok. :A

Telefonum diyorum şimdilik ama asla o değil. Aklıma bir şey gelmiyor ve en çok da telefonda vakit geçiriyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Ya bu çok zor bir soru ya da tutkuyla bağlandığım bir şey yok. :A

Telefonum diyorum şimdilik ama asla o değil. Aklıma bir şey gelmiyor ve en çok da telefonda vakit geçiriyorum. :A
Gelirse yazarsın radyo açık değil mi?Bir kulağında radyoda veya netten dinliyorsan orada olsun. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
çocuk olurdum çocuklukta oynadığım oyunları oynardım, içimden geçen her çocukluğu yapardım 🤗

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  • Beğendim

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Aynı radyodalar ama Nihat eskiden Alem FM'deydi. Şöyle söyliyim ilkokul 1.sınıftan beri dinliyorum. Her sabah okula giderken dinlerdim. :A Radyo candır. :bhr:
Bende küçüklüğümden beridir radyo dinlerim.Matrax'ı keşfetmem de mahalleden bir arkadaşımın tavsiyesiyle oldu.O gün bugündür zkc fanıyım.Size de tavsiye ederim.Mesela şu anda yayına başladı.Radyo bana nostaljik geliyor.Bir zamanlar ( interneti bağlatmadan ) lig maçlarını radyodan dinler zihnimde pozisyonları tahayyül ederdim. :bhr: :A

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bende küçüklüğümden beridir radyo dinlerim.Matrax'ı keşfetmem de mahalleden bir arkadaşımın tavsiyesiyle oldu.O gün bugündür zkc fanıyım.Size de tavsiye ederim.Mesela şu anda yayına başladı.Radyo bana nostaljik geliyor.Bir zamanlar ( interneti bağlatmadan ) lig maçlarını radyodan dinler zihnimde pozisyonları tahayyül ederdim. :bhr: :A
Ben arada ZKC'yi dinliyorum hatta 2011'lerde Star TV'de Talkshow yapmıştı hatırlar mısın? Üzülmüştüm TV'ye geçmesine, neyse ki uzun sürmemişti. :A Pazar günleri bazı maçlar eş zamanlı olunca maçtan maça geçerdi, babam ve abimle dinlerdik hep. :D Senle radyocu çıktık iyi mi :A

• Harika

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Ben arada ZKC'yi dinliyorum hatta 2011'lerde Star TV'de Talkshow yapmıştı hatırlar mısın? Üzülmüştüm TV'ye geçmesine, neyse ki uzun sürmemişti. :A Pazar günleri bazı maçlar eş zamanlı olunca maçtan maça geçerdi, babam ve abimle dinlerdik hep. :D Senle radyocu çıktık iyi mi :A
Evet, hatıralarım.Hatta Ayten teyze de vardı. Maçtan maça sadece trt radyo geçerdi.Örn; merkez stüdyo Ankara'dan gol haberi geldi.Hemen mikrofonlarımızı Ankara'ya çeviriyoruz. :A
Gs'lı mısınız?

• Harika
Reactions: mrt-06