Unutulmaz Yaprak Dökümü (2006-2010)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
e13acbce-39de-44fd-be5c-e34bbefc7064.jpg
Kanal D'de ekrana gelen drama dizisi 'Yaprak Dökümü'nün yapımcılığını Ay Yapım - Kerem Çatay üstlendi. Dizinin başrollerinde ise Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Deniz Çakır yer alıyor. Dizi, 13 Eylül 2006'da yayın hayatına başlamış, 29 Aralık 2010'da 174. bölümüyle final yapmıştı.

Dizi, Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eseri olan 'Yaprak Dökümü'nden günümüze uyarlanmış ve 4 sezon boyunca kanalın en çok izlenen dizilerinden birisi olmuştur.​

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Şu sahne benim için Doktorlarda ki Ağla kalbim sahnesi kadar travma yaratıcıdır.:T:

Leyla'nın suçu ne yaa.:(

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ayşe'nin yaşına dönmek istiyorum. Hep birlikte evde olduğumuz, tek derdimizin yetiştiremediğimiz ödevler olduğu o günlere. Babam kızacak diye bir an önce arkadaşımdan eve dönme telaşını.. Veremeyeceğim cevaplarla boğuşmak istemiyorum. Ben çocukluğuma dönmek istiyorum abla...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,538
Puanı
1,060
Ayşe'nin yaşına dönmek istiyorum. Hep birlikte evde olduğumuz, tek derdimizin yetiştiremediğimiz ödevler olduğu o günlere. Babam kızacak diye bir an önce arkadaşımdan eve dönme telaşını.. Veremeyeceğim cevaplarla boğuşmak istemiyorum. Ben çocukluğuma dönmek istiyorum abla...

BENDE..

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ferhunde'de az bile yaptı bunlara. Dizinin em haklı karakteri Ferhunde. Leyla'da arada saçmalıyor. Ferhunde'nin tek yanlışı Şevket ile evlenmek oldu:A

Bir tek şeyini affetmiyorum Ferhunde'nin. Nazmi'ye gerçekleri anlatmasını.. En büyük zararı da Leyla'ya verdi hayatı başka olabilirdi..

• Üzücü
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bir tek şeyini affetmiyorum Ferhunde'nin. Nazmi'ye gerçekleri anlatmasını.. En büyük zararı da Leyla'ya verdi hayatı başka olabilirdi..

Leyla'yı orada gereksiz harcadı haklısın. Ali Sarper'ede anlatmıştı. Bu aileyi duyan kaçıyor zaten.:A

Ama Leyla'ya tekrar geri döndü Nazmi niye kabul etmedi ki. Hem Ferhunde anlatmasa illa duyulacaktı.:A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx