Yanından yürüyüp gider miydiniz, Yoksa?

Zeynepcim sen Türkiyede yaşamıyorsun bilmiyorsun o yüzden bu tarz problemi az yaşayan Türkiye olur diyemezsin bence Türkiye çok yaşıyor bu durumları biz Kadir Şeker olayı yaşadıktan sonra neler oldu neler kadın şiddet görüyor herkes izliyor korkuyor çünkü bizde aynı cezayı alacaz diye bak @cookies bak alper ne dedi ben karışamam annesi gelir taciz ediyor diye bağırır dedi demi geçen adam karısına satırla saldırıyor 3-4 erkek var yerlerinden kalkıp gittiler hiç birşey yapmadılar daha bunun gibi çok örnek verebilirim yanlış anlama türkiye de yaşamadığın için öyle yorum yapman olmuyor diyorum yanlış anlaşılmak istemem
O olayda ölüm var. Aynı şey değil yazdığım yorum ile. Ben yumruk atma diye belirttim. Sizde son zamanda başlamış bunlar. 10 sene önce öyle uzaktan izlendiğini sanmıyorum. Haberlerde de görüyoruz bir çocuğa taciz durumu olunca sanık polislerin yanındayken bile halk saldırıyor veya dayak atabiliyor ama Avrupa'da bu öyle değil. Sizden daha katı burası. Ondan bahsettim. Ayrıca Türklerin daha ilgili olacağını belirttim. Bence daha duygusallar Avrupalılara göre.

Şehirden şehire değişir bu durum. İstanbul gibi kalabalık şehirlerde muhtemelen farketmez geçerdim. Ama küçük şehirlerde ya da az bir topluluğun olduğu durumda konuşur, yardım etmeye çalışırdım elimden geldiği kadar. :)

O olayda ölüm var. Aynı şey değil yazdığım yorum ile. Ben yumruk atma diye belirttim. Sizde son zamanda başlamış bunlar. 10 sene önce öyle uzaktan izlendiğini sanmıyorum. Haberlerde de görüyoruz bir çocuğa taciz durumu olunca sanık polislerin yanındayken bile halk saldırıyor veya dayak atabiliyor ama Avrupa'da bu öyle değil. Sizden daha katı burası. Ondan bahsettim. Ayrıca Türklerin daha ilgili olacağını belirttim. Bence daha duygusallar Avrupalılara göre.

Ne son zamanı zeynep yıllardır şiddet yaşayan insanlar var inan 10 sene öncede izleyenler vardı Kadirden sonra artı ya evet duygusalız ama inan artık öyle insanlar kalmadı ya

• Harika
  • Beğendim
Reactions: cookies and Dosi
Dede sen napardın @Forumdash ?

Bu arada bugün torunla konuştum. Derslerden kafasını kaldıramıyormuş.
İşlek bir yerse hiç fark edemem. Anası babası ordadır diye düşünürüm.
Yine de bişeylerin ters gittiğini anlarsam yanımda biri olmalı yada ordan birinirı çevirim yanımda şahit olması gerek. En ihtimal dahilinde de çevredeki güvenlik elemanlarını çağiririm onlar ilgilensin polisti filan.

Umarım zorlanmıyordur derslerinden:( @dreamy

İşlek bir yerse hiç fark edemem. Anası babası ordadır diye düşünürüm.
Yine de bişeylerin ters gittiğini anlarsam yanımda biri olmalı yada ordan birinirı çevirim yanımda şahit olması gerek. En ihtimal dahilinde de çevredeki güvenlik elemanlarını çağiririm onlar ilgilensin polisti filan.

Umarım zorlanmıyordur derslerinden:( @dreamy
Foruma giremiyorum dedi. Bol bol sınavları varmış.
Okusunda ileride gurur duyarız @dreamy 🤩