NOW Yalancılar ve Mumları - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Az önce markete giderken 2 adet karavanını gördüm caddede. :A Oyuncular yoktu, hareket halindeydi acaba neredeydi set. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Yuh 4 fragman ne. :eek: Bu kadar şeye rağmen yine yükselemezse yolcudur Abbas bağlasan durmaz deme vaktimiz gelecek anlaşılan.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk iki bölümünü bugün izleme fırsatı buldum. Gerilim dozu yüksek bir dizi, ama yanlış senaristin elinden harcamışlar hikayeyi. Orijinali hakkında hiç bir fikrim yok ama başka bir isim yazsa oranları daha farklı olabilirdi belki. Ayrıca, türü ve kitlesi benzer olan Yargı ile aynı gün olması da düşük gitmesinin nedenlerinden biri.

Yargı'da izleyici katili arıyorken burada maktülü arıyor ve şimdilik 3 aday var: Yakup, Metin, Hasan.

Hasan olduğunu düşünmüyorum, çünkü öldürüldükten sonra telefonu çalıyor ve "karım" yazıyordu ekranda. Yakup olabilir, kızı var eşi yok. Ha Yakup'ta da bir şeyler var, belki Pelin kızı bile olmayabilir de. :D Metin olacağını da zannetmiyorum Meliha'nın olay günü hali çok normal geldi.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu Engin ne biçim mahlukat ya? :eek: Hem kendi kızını zehirliyor yetmezmiş gibi hayat arkadaşının, eşinin duyguları ile oynuyor. Yazık Elif'e. Umarım Şerife ile Engin'in konuşmalarını duymuştur Elif ve artık bir şeyler anlar.

Ceset olayında adaylara Engin, Dr. Fuat ve Engin'e yardım eden kişide eklendi. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,060
Dizi başladığından beri 21.45'de bitiyor, bu 3. hafta artık özet vermeliydi bence. Diğer diziler tam 2 saat sonra bitiyor bu gidişle tabi yükselemez üstelik bugün kandil.

Aybegüm

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
14
Yalancılar ve mumları'nın mistreses'in hikayesini anlatacağını öğrendiğimde şaşırdım çünkü yıllaar önce kore versiyonunu izlemiştim mistresses'i onlar çok güzel işlemişti demiştim ki bizimkiler bunu nasıl gözden kaçırmış tr versiyonu da yapılsa harika olur, ama bana pek ilgi çekici gelmedi kore versiyonunda daha dişli kadınlar vardı sanki, bi de neden asıl aldatılan kadını köylü gibi yapmışlar anlamadım çok komik yani. Elçin Sangu'yu da izlerken sanki hala Kiralık Aşk'taki Defne'yi izliyor gibiyim. Ama Şafak Pekdemir baya yakışmış rolune ciddi rolleri daha çok yakıştırıyorum ona.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Medyapım'a ne oldu bu sezon böyle? Reytingleri düşük geldi diye baştan beri önemsemedikleri o kadar belli ki. Bölümde o kadar olay oldu, ama hiç bir heyecanlı sahne fragmanda yoktu. Üstelik ilk fragmanda olan sahne ikinci fragmanda da vardı.

Engin başımıza Şahika kesildi. Şahika ses kayıtlarına montaj yapardı Engin pisliği de videolara montaj yapıyor. O işten ne çıkacak çok merak ediyorum.

Ceset mevzusunda bir gelişme olur diye bekliyordum ama daha büyük bir sürpriz oldu ve kızların olduğu yere Şerife geldi. Şerife orada olduğuna göre ölen kişi Engin. Hatta video meselesinden dolayı böyle bir cinayet işlendi diye düşünüyorum.