NOW Yalancılar ve Mumları - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
50g162u.

'Yalancılar ve Mumları bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Ceren Moray, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir ve Burcu Gölgedar’ın paylaştığı dizi; bir grup arkadaşın birbirinden farklı yaşamlarını ve aşklarını ele alıyor.

Yalancılar ve Mumları, ilk bölümüyle bugün 20.00'de FOX'ta!

Dizi hakkında yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Lanet olası internet hız düşüklüğünden ötürü konu açamaz oldum. :mad::mad::mad:

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Tatlı küçük yalancılar gibi sevdim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
İyi ama beklediğimden daha durgun bir ilk bölümdü. Ceren Moray yine çok iyiydi ama Elif'in bazı sahneleri tempoyu çok aşağı çekmiş. Özellikle harika anneliğinin altını çizmek için bazı yerleri o kadar uzatmışlar ki bilmek bilmedi. Oysaki 4 kadının birlikte olduğu sahneler çok keyifli ve akıcıydı. Özellikle Ceyda diziye büyük renk kattı ve Elçin Sangu da karaktere gayet yakışmış. Peş peşe hüsrana uğrayan işlerinden sonra tek başrol ısrarını bırakıp ensemble bir işte şansını denemesini mantıklı buluyorum. Meliha ve Şebnem'in pek numarasını göremedik onlar da 2. bölümde daha çok açılacaktır.

Yayına başlamadan önce dizinin tutacağını düşünüyordum ama özellikle Yargı kısa zamanda büyük sükse yapmışken böyle yavaş gelişen bir iş ne kadar izlenir emin değilim. Dolaptaki kişi Sumru'nun Gülcan dediği çocuk, ölen de Engin'dir diye tahminimi mi de bırakayım. :A Bu arada Medyapım'ı pek sevmem ama ilk bölümleri kısa tutmalarını seviyorum burada da 1 saat 45 dakikalık bölüm yaptıkları için teşekkür ediyorum. :A
------

@xBUGRAx bile beğenmeyip ümitli konuşmuyorsa bu diziden bir şey çıkmaz arkadaşlar dağılalım. :(

Ekran görüntüsü 2021-10-03 220542.pngEkran görüntüsü 2021-10-03 220522.png

Son düzenleme:

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Ya bu sezon dizileri sıkıntılı ağır işliyor sanki çok sıkıcı geliyor bana ama tutarsa düzelir bence