Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cuma günü ortalığı yıkacak işte, hem bunu nolursa olsun İkimizin Sırrı izleyen sen söylüyorsan doğru yoldayımdır. :Z 🤭
Merve Dizdar Tabi GIF by TRT

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şükür artık ilk bölümü izleyebildim. :A

İzlerken ben de sonlara doğru dijitalde olsa mıydı diye düşünmedim değil çünkü ilk saatten sonra ve sonlara doğru biraz sıktı halbuki Liar'ın ilk bölümü bir çırpıda bitmişti. Ha yine 100-110 dakika gibi süreler sıkıntı olmaz ama üstüne çıkması dizinin aleyhine olur. Mesela 140 dakika gibi bir süre görsek canım çıkardı ve tek seferde de izleyemezdim. :A

Dizinin temposu ağırdı ama bana bir sorun yaratmadı, ha bölümler daha tempolu ve heyecanlı geçse çok daha iyi olur tabii. :A

Oyunculuk performansları harikaydı, özellikle Burçin Terzioğlu, Salih Bademci ve Hazal Türesan hiçbir sahnede sırıtmadılar. Dediğim gibi tempo sorunu da olmazsa hikaye de çok iyi ve sürükleyici.

Yarına 2. bölümü izleyip 3'ü TV'den izlemeyi düşünüyorum ama ne TV'ye yetişir ne de üst üste 2 bölüm izleyebilirim ama yalan yok duyduklarımdan sonra 3. bölüm için şimdiden çok meraklıyım. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Esas olay şimdi başlıyor demek merak ettim bundan sonraki bölümleri bakalım neler olacak

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şu fragmanı 1. fragman olarak verselerdi AB'de 5'e yakın alırlardı, fena yanlış yapmışlar.