Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Çok çok güzel bir çift ama maalesef shiplenemeyecek bir hikaye ve başarısız olma potansiyeli yüksek bir dizi. :( Umarım yazık olmaz.

FAC7A38UcAMLgao
FAC5vR0VkAUyjMc

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtım epey iyi görünüyor, ağır bir ilk bölümden sonra tempo bu bölümde artıyor sanırım. İnşallah reytingleri de yükselir ve uzun vade izleyebiliriz. :Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bölümü Youtube'a da ekselerdi keşke, Puhu üzerinden buldum neyse ki ama Youtube izlenmeleri de önemli. İlk bölümün kısa sürede yüklenmesi şart.
Yasak elma bile izlenmeleri düştüğü için anında youtubeye eklemeye başladı

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İzlediniz mi diye sorup ona göre cevap istemişlerdir. :A O değil de dizi tutsun diye hem Show TV'nin kendisinin hem de sosyal medya ekibinin yapmadığı şey kalmadı yarın yine hüsran olursa onlar için üzülürüm. :A
Öyle olmuştur da ilk bölümden sormaları muhabiri epey zorlamıştır. :A İnşallah tutar, kadroya ve emeklere yazık olsun istemem...

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Pek bir ilerleme olmadı, dizi biraz hızlı ilerlemeli bence. Deniz, Mehmet Emir'in evine girip ilaca dair bir şeyler aradı ve yatak altında bir ilaç buldu. Eski eşi vasıtasıyla evde arama yaptırdı, ilacı buldurdu ama ilaç insülin çıktı. Mehmet Emir şimdilik temiz görünüyor, ben nedense onun doğru söylediğini düşünüyorum.

Doruk'un çıkan haberlere karşı tereddütsüz babasına güvenmesi ve öğretmeni Deniz'i suçlaması biraz garibime gitti. Ben Doruk'un epey tepki vereceğini düşünmüştüm, belki olması gereken de budur.

Bölüm boyunca pek yeni bir şey gördük diyemeyiz, son sahnede Mehmet Emir'e bir telefon geldi, ''Deniz'in tek kurbanı sen değilsin, daha önce de yaşandı'' gibisinden bir şey söyledi. Bakalım oradan ne çıkacak?

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
mehmet emin manipülatif bir sapkın bence. kızın aklıyla dalga geçiyor. deney bile yapıyor olabilir kızın üzerinde.
salih bademci bu rol için çok doğru bir seçim. çünkü masum bir yüzü var. seyirciye bu adam yapmaz dedirtiyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtımlara bakılırsa en iyi bölüm geliyor gibi, umarım bol tekrar ve tanıtımla yükselişi sürdürür dizi. :Z