cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
O değil de dizinin orijinalini PuhuTV'ye eklemişler. :eek: Hem orijinali hem uyarlaması aynı adreste olacak aşırı mantıklı strateji. :Z

Puhu mu kaldı vpnyle youtubeden 1,5 hızında izleme keyfisi :Z
------

Çok saçma olmuş yani @Çiğdem @serhatt falsn seve seve şapardı Salih bademciyle adam niye tecavüz etsin :A @Angelica @Dosi @The_Erinch @slhttnmtl
Salih bademci yakışıklı değil ki

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölümü Youtube'a da ekselerdi keşke, Puhu üzerinden buldum neyse ki ama Youtube izlenmeleri de önemli. İlk bölümün kısa sürede yüklenmesi şart.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
YouTube'da yok maalesef. Yurt dışına açık şekilde de yüklememişler.
Yurt dışına açık yüklemişlerdir diye düşünmüştüm, Sadakatsiz genelde öyle yapıyor. Neyse Puhu'dan izliyorum artık, umarım kısa sürede yüklerler. Youtube üzerinden binlerce insan diziyi keşfeder, güzel olanak sağlıyor sonuçta.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yurt dışına açık yüklemişlerdir diye düşünmüştüm, Sadakatsiz genelde öyle yapıyor. Neyse Puhu'dan izliyorum artık, umarım kısa sürede yüklerler. Youtube üzerinden binlerce insan diziyi keşfeder, güzel olanak sağlıyor sonuçta.
Hem gece, hem de bir kaç saat önce izlemek için baktım yoktu. Tekrarlardan izlemek zorunda kalacağım. :( Diğer bölümleri bilmem ama ilk bölümlerin kesinlikle açık olması gerek. Az çok etkisi elbette olur.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence tüm bölümleri koyabilirler. OGM dizileri ful yükleniyor hem de dizi biter bitmez yükleniyor, bu çok güzel bir şey. Maşallah tüm dizilerinin reytingleri de çok iyi..
Evet ama full yüklemese bile en azından ilk bölümleri yüklemeli senin kanal bir ara bu konuda çok katı yüklemiyordu.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
İlk bölüm için beklentim daha yüksekti o yüzden tam karşılanmadı ama yine de genel olarak düzgün bir iş olmuş. Bence dizinin düşük reyting almasının nedeni TV'de yayınlanacak bir işe göre aşırı stilize bir dünya kurulmasıydı. Sanki dijitale çekilmiş de son anda Show TV'ye geçmiş gibiydi. Mesela çekimler bize hoş geliyor (ben de beğendim) ama ekran başında gören pek çok insan üzerinde uzaklaştırıcı bir etki uyandırmış olması muhtemel. Bence konular sert olsa bile Akdeniz insanı olduğumuz için izlediklerimizde de bağ kurabileceğimiz bir sıcaklık arıyoruz ama bu diziden o havayı almak mümkün olmadı maalesef.

Burçin Terzioğlu inanılmaz iyi oynadı ve karakterine inandırmakta asla zorluk çekmedi üzellikle muayene sahnesi çok etkileyiciydi. Salih Bademci ve Hazal Türesan da bölümün diğer yıldızlarıydı. Zaten dizinin sorunu da kadro değil başka şeyler. İzlerken acaba Süreç Film gibi uyarlamalarda tecrübesiz bir firma yerine Medyapım uyarlamış olsa sonuç daha farklı olur muydu diye düşündüm çünkü bu konuda daha başarılılar.

Bölüm genel olarak ilgiyle izletti ama 40 dakikalık konunun 2 saate uzatılmasından kaynaklanan tempo sorunları nedeniyle yer yer sıkıldım. Bir de kimin yalancı olduğunu bilerek izlediğim için Deniz ve Mehmet Emir arasındaki gitgel durumuna fazla kapılamadım. Bir de yan karakterlerin şimdilik ilgi çekicilikten o kadar uzak ki anlatamam. Mesela (Yasemin-Murat olayı) şaşırtıcı oldu ama sonrasını merak ettiğimi söyleyemeyeceğim. Ana konunun altından iyi kalkmışlar ve doğru noktada durmuşlar diyebilirim ama bu dizi de Alev Alev gibi 10 bölüm sonra (tabii o kadarını görürse) traşa bağlayıp yola çıkış amacını unutursa hiç şaşırmayacağım.

Sonuç olarak harika oyunculukları, başarılı rejisiyle ve özenli kurgusuyla izlenmeyi hak eden bir iş olmuş umarım sonraki haftalarda reytingleri yükselir ve en azından 13 bölümü görür.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet ama full yüklemese bile en azından ilk bölümleri yüklemeli senin kanal bir ara bu konuda çok katı yüklemiyordu.
Aynen, Kanal D sitesinden dizi izlemek de çok zor. Hem reklamlı hem part şekilde işkence gibi geliyordu bana. O nedenle Youtube ya da diğer platformlar üzerinden dizileri izlemeye çalışıyorum..

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aynen, Kanal D sitesinden dizi izlemek de çok zor. Hem reklamlı hem part şekilde işkence gibi geliyordu bana. O nedenle Youtube ya da diğer platformlar üzerinden dizileri izlemeye çalışıyorum..
Kanal D'nin sitesinden izleyeceğime izlemem daha iyi sinir krizi geçiriyorum. Kaçırırsam vpn ile yurt dışını açıyorum ben.

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Öncelikle biraz ağır ve temposu yavaş bir iş olduğunu söyleyebilirim, fragmanlardan daha tempolu bir iş izleyeceğimizi düşünmüştüm. Senaryo ilgi çekici mi ortalama, yani aşırı sardı mı dizi bence hayır. İlerisi için fazla bir merak oluşturduğunu söyleyemem.

Oyunculuklar harikaydı, Burçin Terzioğlu yaşamış bence karakteri. Çok güzel yaşattı bize. Salih Bademci de çok iyiydi, kadroyu genel olarak sevdim. 'Doruk' karakterini de sevdim, 'Geçen Yaz' filminde oldukça başarılı bulmuştum zaten. K

Uyarlama gayet iyi görünüyor, Süreç Film başarılı iş çıkarmış. Yönetmen harikaydı, görüntüleri çok beğendim. Karanlık bir iş, dijitalde olsaymış keşke diyorum. TV için ağır tempolu ve karanlık bir iş olarak kalmış. İlk bölüm bazında daha sürükleyici bir başlangıç yapsalardı daha iyi olurdu.

Genel olarak sevdim ama, izlemeye devam edeceğim. Yeni bölümü de bekliyorum, umarım tempoyu artırmayı başarırlar. :X

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Öncelikle biraz ağır ve temposu yavaş bir iş olduğunu söyleyebilirim, fragmanlardan daha tempolu bir iş izleyeceğimizi düşünmüştüm. Senaryo ilgi çekici mi ortalama, yani aşırı sardı mı dizi bence hayır. İlerisi için fazla bir merak oluşturduğunu söyleyemem.

Oyunculuklar harikaydı, Burçin Terzioğlu yaşamış bence karakteri. Çok güzel yaşattı bize. Salih Bademci de çok iyiydi, kadroyu genel olarak sevdim. 'Doruk' karakterini de sevdim, 'Geçen Yaz' filminde oldukça başarılı bulmuştum zaten. K

Uyarlama gayet iyi görünüyor, Süreç Film başarılı iş çıkarmış. Yönetmen harikaydı, görüntüleri çok beğendim. Karanlık bir iş, dijitalde olsaymış keşke diyorum. TV için ağır tempolu ve karanlık bir iş olarak kalmış. İlk bölüm bazında daha sürükleyici bir başlangıç yapsalardı daha iyi olurdu.

Genel olarak sevdim ama, izlemeye devam edeceğim. Yeni bölümü de bekliyorum, umarım tempoyu artırmayı başarırlar. :X
Kırmızı Oda hem daha tempolu hem de daha ilgi çekiciydi o yüzden bekliyoruz kısa zamanda. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
BÖLÜM FOTOĞRAFLARI ve BÖLÜM ÖZETİ

FACGJDsWUAAobhR