'Yalan Dünya' Tekrarlarıyla Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yalan_D%C3%BCnya_Kadro.jpg

Yalan Dünya, tekrarlarıyla geri dönüyor!

Yapımcılığını D Productions'un üstlendiği, başrollerini Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak ve Öner Erkan gibi isimlerin paylaştığı yapım, tekrarlarıyla hafta içi her gün izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yalan Dünya, pazartesiden itibaren hafta içi her gün 14.00'de Kanal D'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Sonunda teve2 dışında bir yerde yayınlanıyor @DR konuya. :A Umarım devamı da gelir. :Z

• Harika
Reactions: DR

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Şaşırdık mı hayır zaten belli başlı dizileri yayınlayıp duruyorlar arada nasıl oluyorsa Vay Anam vay ,Kampüsistan ve Tatlı Hayat verdiler keşke bu çizgide devam etseydi hiç olmazsa bir saatini bari ayırsa:)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şaşırdık mı hayır zaten belli başlı dizileri yayınlayıp duruyorlar arada nasıl oluyorsa Vay Anam vay ,Kampüsistan ve Tatlı Hayat verdiler keşke bu çizgide devam etseydi hiç olmazsa bir saatini bari ayırsa:)
ATV, Kanal D, Show TV'nin iki tane kanalı var en azından Show TV arada Show Max'te farklı şeyleri yayınlıyor ama diğerleri hiç yapmıyor bunu.

Hep aynı ve ezberlenen işler. Halbuki arşivlerinde o kadar fazla dizi var ki. Arşivlerini açsalar belki maliyetsiz gündüz kuşağını iyi kapatacaklar, ama hep aynı dizileri koyuyorlar.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Onu hala izleyemedim ya. Ondan yorum yapamıyorum :(
ATV o dönem sık sık tekrarını veriyordu a2 de yayınlandı mı hatırlamıyorum Er tv var onda da var yayın hakkı onlarda ara ara yayınlıyor aslında:)
Zamanında bıktıra bıktıra yayınlıyorlar sonra unutulup gidiyor diziler özletiliyor☺
------

Akasya Durağı’nı yayınlasaydı keşke, daha fazla ilgi çekerdi hem :X
Neden ya yayınlamıyorlar mı zaten Teve2 vermese Kanal D veriyor kaçarı yok