Yalan Dünya 3. Sezon Fragmanı | 27 Eylül Cuma

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
228
Puanı
164
Vuhuuu çok sevindim :) gözün aydın @EveN :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu görüntüyü o kadar özlemişim ki... :T @mrt-06 @Forumdash @xemrexxx @yatutarsa @Bully

fff.jpg

Kanal D umarım bir dizisini daha rezil etmez eğer senin dediğin gibi aceleye gelirse kötü olur hem öyle bölüm hem de tanıtımsız düşünemiyorum.... :(
Benim asıl korkum bu hafta Çalıkuşu ve A.Ş.K.`ın başlayacak olması, sürekli onları tanıtırsa... :(

Keşke gelecek hafta başlasaydı ama Kayıp iyice düştüğü için normal olarak hızlandırmışlar. Bölüm tam çekilmemiş Allah bilir...

Ekli dosyalar

• fff.jpg
    fff.jpg
    212.8 KB · Hit: 666

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bu görüntüyü o kadar özlemişim ki... :T @mrt-06 @Forumdash @xemrexxx @yatutarsa @Bully

Ekli dosyayı görüntüle 12189

Benim asıl korkum bu hafta Çalıkuşu ve A.Ş.K.`ın başlayacak olması, sürekli onları tanıtırsa... :(

Keşke gelecek hafta başlasaydı ama Kayıp iyice düştüğü için normal olarak hızlandırmışlar. Bölüm tam çekilmemiş Allah bilir...
Bakalım görücez. :)

Yanlız Oya Doğan haberi çok önceden söylemişti tuttu. :F :F
@yatutarsa , @Fks14 , @xBUGRAx , @Forumdash , @xemrexxx ve Revan. :X

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bakalım görücez. :)

Yanlız Oya Doğan haberi çok önceden söylemişti tuttu. :F :F
@yatutarsa , @Fks14 , @xBUGRAx , @Forumdash ve Revan. :X
O Pazartesi PT2 demişti. :X Çalıkuşu Cuma olacaktı guya.

Herkes PT2 diyince ben demiştim PT2 olmaz diye. Herkes haftasonu olur derken ben demiştim olmaz diye. Dedim mi demedim mi? :X Şimdi mesajları aramaya üşeniyorum.

Bu dizinin A/B reytingi bulmak kolay değil. A/B`de 9 alan diziler vardır daha sonra çöker. Ama bu dizinin kitlesi sağlam.

Malesef İntikam 9-10 alıyordu A/B`de ama şimdi? Yalan Dünyanın A/B kitlesi çok sağlam çok. Bu dizi PT2`ye alınmaz. İçindeki reklamları saymıyorum bile... 17 oyuncusunun reklamda oynadığını saymıyorum bile.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Herkes PT2 diyince ben demiştim PT2 olmaz diye. Herkes haftasonu olur derken ben demiştim olmaz diye. Dedim mi demedim mi? :X Şimdi mesajları aramaya üşeniyorum.

Bu dizinin A/B reytingi bulmak kolay değil. A/B`de 9 alan diziler vardır daha sonra çöker. Ama bu dizinin kitlesi sağlam.

Malesef İntikam 9-10 alıyordu A/B`de ama şimdi? Yalan Dünyanın A/B kitlesi çok sağlam çok. Bu dizi PT2`ye alınmaz. İçindeki reklamları saymıyorum bile... 17 oyuncusunun reklamda oynadığını saymıyorum bile.
Eylül sonu başlayacak demişti. :D :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Fazla da büyük konuşma belli mi olur o sağlam kitle sürekli kalacak diye bir şey yok. :D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eylül sonu başlayacak demişti. :D :D
Onu ben de demiştim hep öyle başlıyor zaten. :X Ama Ekimin ilk haftası daha hayırlı olurdu. Hem Medcezirin şu an gözde olması durumu giderdi, hem de daha özenli fragman hazırlarlardı.

O değil de, Yalan Dünya yeni sezonda hangi gün olur? konusundaki mesajları bi araştır. Herkes PT2 - haftasonu demişti ama ben sürekli haftaiçi ve PT1 olacağını demiştim. Ama dinleyen kim? :X

Fazla da büyük konuşma belli mi olur o sağlam kitle sürekli kalacak diye bir şey yok. :D
2 senedir kalıyor ama bence bu da bir başarı. Bence bu sene de kalacak. :X

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Medcezirle aynı gün olması benim açımdan gerçekten büyük şanssızlık. Geçen sene Cuma bir şey yoktu izleyecek. Şimdi en zorlu gün oldu.

Seçimim tabii ki Yalan Dünya olacak. Haftaiçi zaten yeterince yoruluyoruz, hiç olmazsa Cuma akşamları haftasonunun gelişi sevinciyle güzel bir kahkaha atalım. :X

Medceziri de Cumartesi günü netten izlerim. :)

••• Tapatalk Mesaj •••

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
En zorlu günde bile 3 reytingin altına inmedi ama sen ilk 10`a girmez diyorsun? Bu durumda 2 reyting alacağını mı düşünüyorsun? :)
görüşüm bu evet giremeyecek çünkü bir dönem ilk 15 giremeyip 16.falan bile oluyodu ne büyüttün arkadaş şu diziyi ya görende 15 reyting alıyo falan sanacak

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
görüşüm bu evet giremeyecek çünkü bir dönem ilk 15 giremeyip 16.falan bile oluyodu ne büyüttün arkadaş şu diziyi ya görende 15 reyting alıyo falan sanacak
15. sıraya gerilediği gün yine de 3 reytingin üzerinde kalmıştı ve 21.30`da bitiyordu. Eğer Vadi 20.00`de başlayıp 21.30`da bitseydi ve reytingleri düşseydi bunu doğal karşılamazmıydın?

Cuma ilk 10`a girmemesi için 2 reyting alması gerekir.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Bence doğru hamleyi yapmış kanal. Yalan Dünya da çok iyi reytingler almayacaktır elbet, ama şu an yeni başlayacak dizilerinden Fatih hariç hiç biri de Yalan Dünya'dan daha fazla reyting alamayacak aşikar :D :D O yüzden en azından AB de ilk 3ü garantilemiş oldu. Diziyi Arka Sokaklar uğruna pazartesiye attılar ya ne diyeyim bilemiyorum. Yalan Dünya'nın sabit bir seyircisi var ki bu seyirci zaten komedi seyircisi. O yüzden başka dizilere çok kayacaklarını sanmıyorum. Benim de cuma günleri tercihim Yalan Dünya olacak anlaşıldı.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bence doğru hamleyi yapmış kanal. Yalan Dünya da çok iyi reytingler almayacaktır elbet, ama şu an yeni başlayacak dizilerinden Fatih hariç hiç biri de Yalan Dünya'dan daha fazla reyting alamayacak aşikar :D :D O yüzden en azından AB de ilk 3ü garantilemiş oldu. Diziyi Arka Sokaklar uğruna pazartesiye attılar ya ne diyeyim bilemiyorum. Yalan Dünya'nın sabit bir seyircisi var ki bu seyirci zaten komedi seyircisi. O yüzden başka dizilere çok kayacaklarını sanmıyorum. Benim de cuma günleri tercihim Yalan Dünya olacak anlaşıldı.
Bence ilk 3 değil ilk 2 garanti. Çünkü, 2. olan 4 reyting alıyor Cuma A/B`de. :)

Medcezir ile zirve için yarışacaklar bu belli bir şey. Çünkü bu dizi Pazartesi bile 8 reytingi gördü ki, geçen sene Cumaları 10 reytinge dayanmıştı.

Totalde ise ilk 5`te yer alacaktır. :)

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Doğru diyorsun, AB de reytingler çok yüksek değildi zaten. YD zirve için bile yeterli olan oranı alacaktır.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yeniden cuma günü olması sevenleri için iyi bir haber. Özellikle @EveN için. :X

AB Grubun'da Medcezir'im ile büyük bir kapışmaya girecektir ama yarıştan kimin galip çıkacağı belli. Tabii ki Medcezir'im. :X