Yalan Dünya 3. Sezon Fragmanı | 27 Eylül Cuma

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Beyaz'ın saçlara ne olmuş öyle? :D

Cumartesi olsa izleme ihtimalim daha fazla olurdu, evde Medcezir ve Karagül izlenirken Yalan Dünya'ya pek sıra gelmez herhalde. :):)

Reyting açısından konuşacak olursak A/B grubunda yine başarılı olur. Medcezir'i geçemez ama aralarında ciddi fark olmaz. Totalde ise yine pek varlık gösteremez ama zaten öyle bir beklenti yok Yalan Dünya için. :)

Böylece Kanal D'nin ilk gözden çıkardığı "Kayıp" olmuş oldu beklendiği gibi. Eğer Kayıp Cuma PT2 olursa bu sefer Beyaz çok geç saate kalacak. Bakalım neler olacak? :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Medcezir'in reytingleri düşmez. Aksine artacak. Süper bir dizi çünkü ama Yalan Dünya da ab'de farkını koyar ortaya. :)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Beyaz'ın saçlara ne olmuş öyle? :D

Cumartesi olsa izleme ihtimalim daha fazla olurdu, evde Medcezir ve Karagül izlenirken Yalan Dünya'ya pek sıra gelmez herhalde. :):)

Reyting açısından konuşacak olursak A/B grubunda yine başarılı olur. Medcezir'i geçemez ama aralarında ciddi fark olmaz. Totalde ise yine pek varlık gösteremez ama zaten öyle bir beklenti yok Yalan Dünya için. :)

Böylece Kanal D'nin ilk gözden çıkardığı "Kayıp" olmuş oldu beklendiği gibi. Eğer Kayıp Cuma PT2 olursa bu sefer Beyaz çok geç saate kalacak. Bakalım neler olacak? :)

gerçekçi bir yorum medcezir hiç bilmeyen bile youtube açınca direk karsısında buluyor 260 bin kisi izlemis iki günde karadayı 7 günde 290 bin kisi izlemis bu arada bu hafta medcezir karadayıyıda geçti karadayi varken bile diyenlere

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ne alakası var :) görücez yalan dünya 17.ci sıralara gerilemisti bi ara birinci olamaz büyük konusan sensin cumaya geldi hemen zirve yok ya medcezirin özetini geçemez totalde hele yarısın içinde bile olamaz
Sana gerçekten inanmıyorum. :F
İstediğin zaman totali istediğin zaman A/B`yi önemsiyorsun. :X

Totalde 21.30`da bittiği dönemlerde 16. sıraya geriledi bir ara o da totalde. Sonra süre uzandı noldu yükseldi... Bu kadar basit.

zara85

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
129
Bence Karagülü unutmayin yeni bölüm sezona cok durgun basladi ama gelecek haftalarda daha yükselecektir.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
kimsenin kalbini kırmayacagim cuma günü gelsin ben sadece totalde karagül medcezir arasındaki zirve yarısında olmayacagi bir gerçek

kayip izleyen kitle kime kayacak oda bir soru ama ben medcezirin ab dahada yükselecegini düsünüyorum totaldede yükselicek

he medcezir 9 aldı diyelim yalan dünya 7 8 aldı bu yalan dünyayi basarısız kılmaz bunuda unutmayalım kayiptan iyi gidecegi kesin ab de

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
kimsenin kalbini kırmayacagim cuma günü gelsin ben sadece totalde karagül medcezir arasındaki zirve yarısında olmayacagi bir gerçek

kayip izleyen kitle kime kayacak oda bir soru ama ben medcezirin ab dahada yükselecegini düsünüyorum totaldede yükselicek

he medcezir 9 aldı diyelim yalan dünya 7 8 aldı bu yalan dünyayi basarısız kılmaz bunuda unutmayalım kayiptan iyi gidecegi kesin ab de
Medcezir Star'da olmasaydı dizinin bu kadar artacağını düşünür müydün çok merak ediyorum.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Youtube linki konuya eklendi. :)

Yalan Dünya ve Medcezir iki diziyi de izliyorum, aynı güne denk gelmeleri büyük şanssızlık. Bu yüzden ilk defa Yalan Dünyanın Cuma olmasını istemedim. :X Ama olduysa da A/B`de zirve yarışında olacaktır. Ben totalde de ilk 5`te olacağını düşünüyorum. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Medcezir ve karagülün karşısında yok olacak şimdiden dizi çöplüğüne adımını attı.;:D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Youtube linki konuya eklendi. :)

Yalan Dünya ve Medcezir iki diziyi de izliyorum, aynı güne denk gelmeleri büyük şanssızlık. Bu yüzden ilk defa Yalan Dünyanın Cuma olmasını istemedim. :X Ama olduysa da A/B`de zirve yarışında olacaktır. Ben totalde de ilk 5`te olacağını düşünüyorum. :)
+1

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Doğru karar kanal d ugursuzlugunu yalan dunyayla da kiramazsa yonetimden bir kaç kişi gider demis. Olayim) )

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Nihal çıktı ama yine de takip etmeye çalışırım :( fakat şu bi gerçek ki Medcezir düşüş yaşamaz . Özellikle Ab'de hiç düşüş yaşamaz . Fakat Yalan Dünya'da Ab kısmında başarılı olacaktır :)

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Abde kanali idare edebilir ama 1. Lik zor bence medcezir varken totalde 3-4 arasi gezer bence

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Medcezir abartılıyor bence rakip gelince düşer Karagül zaten düştü 1. biz olacağız. :Z @EveN

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yalan Dünya gerçeği var bunu kabul edelim bu dizi hiçbir zaman A/B`de kötü gitmez. Pazartesi 10 reytinglik yapımlar arasında ayakta kaldı.

Bu arada fragmandan anlaşıldığı üzere aceleye getirilmiş Kayıpın düşüşü yüzünden yoksa Ekimde başlardı. Umarım kötü bir bölümle çıkmaz karşımıza. Belki bölüm bile tam olarak çekilmedi, fragmanda eski bölümlerin kesitleri var, yeniden az bir şey var. 2. Fragman Salı gibi çıkar. Eh Kanal D millet 2 hafta kalmış fragmanı döndürüyor bu Kanal D 5 gün kala fragman koyuyor. :bağır: @mrt-06

Kayıp bence Cumartesi PT2 olmalı. Bu zaman A/B`yi idare eder Cumartesileri. BBEB ise Pazar 23.15 olabilir. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Yalan Dünya gerçeği var bunu kabul edelim bu dizi hiçbir zaman A/B`de kötü gitmez. Pazartesi 10 reytinglik yapımlar arasında ayakta kaldı.

Bu arada fragmandan anlaşıldığı üzere aceleye getirilmiş Kayıpın düşüşü yüzünden yoksa Ekimde başlardı. Umarım kötü bir bölümle çıkmaz karşımıza. Belki bölüm bile tam olarak çekilmedi, fragmanda eski bölümlerin kesitleri var, yeniden az bir şey var. 2. Fragman Salı gibi çıkar. Eh Kanal D millet 2 hafta kalmış fragmanı döndürüyor bu Kanal D 5 gün kala fragman koyuyor. :bağır: @mrt-06

Kayıp bence Cumartesi PT2 olmalı. Bu zaman A/B`yi idare eder Cumartesileri. BBEB ise Pazar 23.15 olabilir. :)
Kanal D umarım bir dizisini daha rezil etmez eğer senin dediğin gibi aceleye gelirse kötü olur hem öyle bölüm hem de tanıtımsız düşünemiyorum.... :(