Yalan Dünya 3. Sezon Fragmanı | 27 Eylül Cuma

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Medcezir'i de sevdim ama tabisi YD'yi izleyeceğim. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,002
Puanı
1,061
sonunda kanal d den mantıklı hamleler salı çalıkuşu cuma yd :D cuma çok güçlü bir raki pyok ab de zaten yd nin totALde iddiası yok :D ab de 1.liği zorlar medcezir şu anlık tuttu ama hazarın karakteri de çağatay ile sevgili durumlarına başlarsa dizi kabak tadı verir aşk üçgeni-dörtgeni ile :D geçen sene kayıp şehir-hs-dila 3ü de 6+ alıyordu bu sezon halleri ortada zaten biiri ortada bile yok cuma kvp-my-acun gibi eytingi garanti iş yok

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Kayıp tutmayınca, herkesin beklediği gibi Yalan Dünya geldi. Aslında hangi dizi tutmazsa onu yerine gelecekti belli bir gün yoktu. Normalde Kanal D diğer dizilerin de yayına girmesini beklerdi ama Kayıp, beklediklerinden çok uzakta bir performans sergileyince planını öne aldı.

Beyaz 11 Ekim'de başlayacak, 2 hafta Kayıp Pt-2'de ekrane gelir kesin, performansı önemli rakipleri yine güçlü olacak.

Cuma günü Kayıp'tan kurtulmalı Kanal D, Beyaz "Yalan Dünya" sonrası yeni sezonu açmalı. :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ekimde felan başlıyacak diyolardı @EveN :D
Fragmana dikkat edersen aceleyle hazırlanmış. Yeni bölümden sadece 1-2 sahne var. :X Diğerleri eski bölümden.

Kayıpın düşüşü yüzünden acele etmişler, bölüm belki bitmedi bile. :X

Yoksa Yakında yazıp fragmanı yayınlar ve 2 hafta sonra başlarlardı yayına. Ama acele Cuma yapmışlar. 4 ve ya 11 ekimde başlayacaktı.

••• Tapatalk Mesaj •••

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Fragmana dikkat edersen aceleyle hazırlanmış. Yeni bölümden sadece 1-2 sahne var. :X Diğerleri eski bölümden.

Kayıpın düşüşü yüzünden acele etmişler, bölüm belki bitmedi bile.

Yoksa Yakında yazıp fragmanı yayınlar ve 2 hafta sonra başlarlardı yayına. Ama acele Cuma yapmışlar. 4 ve ya 11 ekimde başlayacaktı.

••• Tapatalk Mesaj •••
Ee kayıp'tan umutlarını kesince hemen apar topar Yalan Dünyaya sarıldılar kıymetini anlamışlardır umarım.:X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yalan Dünya rahat ab grubunda 1. olur ama Total zor ve totalde Medcezir ile olan ortak seyircisi Karagül'e yarayabilir.:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Aynen ben de. Eğer A/B`de 7`den aşağı bir rakam alırsa Yeminle Kanal D`ye ağzıma ne gelirse söylerim. Sürekli Çalıkuşu, sürekli A.Ş.K.

Keşke gelecek hafta başlasaydı...
Bence çoğu izleyicinin haberi bile yok dizinin başlayacağından büyük bir şok yaşanabilir tıpkı İntikam'da ki gibi....

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Aynen ben de. Eğer A/B`de 7`den aşağı bir rakam alırsa Yeminle Kanal D`ye ağzıma ne gelirse söylerim. Sürekli Çalıkuşu, sürekli A.Ş.K.

Keşke gelecek hafta başlasaydı...
öncelikle dizin başlıyor hayırlı olsun bence sen şimdiden kanal d ye sövmeye başla ab de 7 reyting biraz deil epey bir hayal

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bence çoğu izleyicinin haberi bile yok dizinin başlayacağından büyük bir şok yaşanabilir tıpkı İntikam'da ki gibi....

Umarım öyle bir şey olmaz. Yalan Dünyanın kitlesi daha sağlamdır. Olacağını sanmıyorum.

öncelikle dizin başlıyor hayırlı olsun bence sen şimdiden kanal d ye sövmeye başla ab de 7 reyting biraz deil epey bir hayal
Almadığı şey değil. Cuma ortalası 9`du. Hayal değil.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Umarım öyle bir şey olmaz. Yalan Dünyanın kitlesi daha sağlamdır. Olacağını sanmıyorum.

Almadığı şey değil. Cuma ortalası 9`du. Hayal değil.
Şahsen ben forumu takip etmesem haberim bile olmazdı umarım öyle olmaz bakalım az kaldı umarım Kanal D üstüne düşer biraz en azından sezon finali tekrarını yayınlamalıydı Kanal D.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şahsen ben forumu takip etmesem haberim bile olmazdı umarım öyle olmaz bakalım az kaldı umarım Kanal D üstüne düşer biraz en azından sezon finali tekrarını yayınlamalıydı Kanal D.
Bence acele etti bu Cuma Sezon Finali tekrarını yayınlayıp gelecek Cuma başlatmalıydı. :(

Neyse, bugün A.Ş.K. başlıyor, yarın İntikam ve Yalan Dünyanın reklamını yapar umarım bol-bol. Dur ama unutmuşum Kayıp da var. Sürekli onu yapar şimdi. :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bence acele etti bu Cuma Sezon Finali tekrarını yayınlayıp gelecek Cuma başlatmalıydı. :(

Neyse, bugün A.Ş.K. başlıyor, yarın İntikam ve Yalan Dünyanın reklamını yapar umarım bol-bol. Dur ama unutmuşum Kayıp da var. Sürekli onu yapar şimdi. :(
Akşam A.ŞK. 'ı izlersen banada söylersin tanıtımı yapıldı mı diye ama sanmıyorum Pazartesi Fatih başlayacak....