Star Yalı Çapkını - Dizi Yorumları

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
  • Üzücü
Reactions: Dosi and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Orhan baba pislik herifin teki ya. Gerçekten pislik.
------

O nasıl bir mektuptur Allahım ya.. hemde bu ṣarkıyla.. yapmayın bunu bize ya zaten hayat yeterince zor böyle dizi yapmayın ya..
------

Dediğin kadar varmıṣ resmen ciğerimiz yandı. :T

Bencede ama Orhanda Tarıktan korktu Fuatı kaybettiler Feriti düşündüler işte de koskoca Korhan ailesi nasıl korkar anlamıyorum ya

• Üzücü
Reactions: Yakamoz-Asi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,434
Puanı
1,061
Ezbere bildiğim şeyleri tekrar tekrar aratmam. :A

Bölüm sonu ciğerimi dağladı yaa :T

Ne oldu ki? Ṣuan bende Ferit herkes ile vedalaṣıyor. Seyran gelmeyecek dimi?
------

Orhan Baba senin gibi baba olmaz olsun valla ya. Gerçekten insan böyle baba olamaz olmamalı.
Üzerinize esmeyi salıcam kesin çözüm :A @Dosi @cookies @12.Adam @Cervantes @Zeyno @The_Erinch

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Sezon Finali 2. Fragmanı!

Benim bu fragmandan anladigim kadariyla, cok güzel görünen bulusma kavusma sahneleri sonrasi final sahnesinde Ferit, Tarik tarafindan vurulacak yada, ki bence daha büyük bir ihtimal, Tarik Ferit'i vuracakken yanlislikla Seyran'a denk getirecek ve dogmamis cocuk El Fatiha.

Cok mu karamsar oldu :A @Hazem @Angelica @xemrexxx yani böyle bir senaristten ben bunu beklerim cünkü tüm güzelligin icine etmekte üzerine yok bu sezon. :D resmen psikolojik olarak izleyiciyi bitirdiginin kaniti yorumum dimi. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,434
Puanı
1,061
Benim bu fragmandan anladigim kadariyla, cok güzel görünen bulusma kavusma sahneleri sonrasi final sahnesinde Ferit, Tarik tarafindan vurulacak yada, ki bence daha büyük bir ihtimal, Tarik Ferit'i vuracakken yanlislikla Seyran'a denk getirecek ve dogmamis cocuk El Fatiha.

Cok mu karamsar oldu :A @Hazem @Angelica @xemrexxx yani böyle bir senaristten ben bunu beklerim cünkü tüm güzelligin icine etmekte üzerine yok bu sezon. :D resmen psikolojik olarak izleyiciyi bitirdiginin kaniti yorumum dimi. :A
Bence arada Hattuş hala vurulur ve ölür :X

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060

Ben @xemrexxx e katılıyorum Hattuç vurulacak haberi çıkmıştı diziden ayrılacak diye 😂