'Yakamoz S-245' Setinde Özge Özpirinçci Krizi mi Çıktı?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Yakamoz-S-245-Defne-kimdir-Ozge-Ozpirincci-oynadigi-diziler.jpg

Netflix'in yeni dizisi 'Yakamoz S-245' yayına girdiği günden beri çok konuşulmaya devam ediyor.

Hürriyet Kelebek yazarı Orkun Ün'ün bugünkü yazısına göre, dizide Defne karakterini canlandıran Özge Özpirinçci'nin çekimler sırasında cidci sorunlar çıkardığı, bu nedenle çekim takviminin aksadığı, hatta bazı sahnelerin çekilemediği, krizde orta yol bulunamayınca da yapımcı Onur Güvenatam'ın oyuncuya dava açtığı iddia edildi.

Özpirinçci'nin diziyle ilgili hiçbir paylaşım yapmaması ve kutlama yemeğine katılmamasının arkasında ise oyuncunun karakterinden duyduğu memnuniyetsizlik ve karakteri derinleştirmek istemesine rağmen karşılık alamamaktan duyduğu rahatsızlığın olduğu belirtiliyor.

Öte yandan kulislerde konuşulan bir diğer bilgi ise, dizinin yaratıcısı olan Jason George'un, çekimler sırasındaki sert tavırları ve özellikle yönetmen Tolga Karaçelik'e maksadını aşan müdahalelerde bulunması nedeniyle 4 bölüm çekmeyi planlayan ünlü yönetmenin diziden bir bölüm erken ayrılmış olması. Karaçelik'in, birkaç gün önce Duvar gazetesinde yayınlanan röpörtajında "Senaryo süreci bol gelgitli ve biraz kanlı oldu açıkçası" ifadesini kullanması da bu iddiaları güçlendiriyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Her anlamda fiyasko olan bir proje oldu. Rezillikleriyle gündeme geliyor sadece. Olan Kıvanç'a oldu bu işle anılmasını hiç istemezdim.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Pek inandırıcı bulmadım. Meyve veren ağacı taşlarlar. Dizi o kadar başarıya kavuştu ki herkes meyvesini yeme peşinde. Dizi yayınlanmadan önce madem duyum almışlar kamuoyu ile paylaşsalardı. Dizi tuttu biz eksik kalmayalım peşinde hepsi.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Her anlamda fiyasko olan bir proje oldu. Rezillikleriyle gündeme geliyor sadece. Olan Kıvanç'a oldu bu işle anılmasını hiç istemezdim.

Bundan başka ne haberi çıktı ki dizinin
------

Pek inandırıcı bulmadım. Meyve veren ağacı taşlarlar. Dizi o kadar başarıya kavuştu ki herkes meyvesini yeme peşinde. Dizi yayınlanmadan önce madem duyum almışlar kamuoyu ile paylaşsalardı. Dizi tuttu biz eksik kalmayalım peşinde hepsi.

Banada öyle geldi ya

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
@kerem e dedim Özge'yi fragmanda zor gördüm o da karanlık bir sahneydi:F
İlk bölümünü izleyip çöpe attım. Özge'nin Ö'sü yok bu dizide. Yapımcıyla davalık olmuşlar diye duydum. Ne geldiyse başına Ay Yapım'la olan proje iğtal olduktan sonra geldi. Sadece o değil Meriç Aral ve diğer oyuncular da bekleneni veremedi. En büyük hayal kırıklığı ise Tolga Karaçelik oldu maalesef. :(

Neyse Özge'nin ahı tuttu zaten, diziyi gömen gömene. O yüzden içim rahat. :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
İlk bölümünü izleyip çöpe attım. Özge'nin Ö'sü yok bu dizide. Yapımcıyla davalık olmuşlar diye duydum. Ne geldiyse başına Ay Yapım'la olan proje iğtal olduktan sonra geldi. Sadece o değil Meriç Aral ve diğer oyuncular da bekleneni veremedi. En büyük hayal kırıklığı ise Tolga Karaçelik oldu maalesef. :(

Dizi gömülse ne olacak Netflix'in uluslararası alanda en çok izlenen işlerinden biri olmuş bile. :A Özge de antipatik karakteri vasat şekilde oynayıp eleştiri topladığıyla kaldı. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Dizi gömülse ne olacak Netflix'in uluslararası alanda en çok izlenen işlerinden biri olmuş bile. :A Özge de antipatik karakteri vasat şekilde oynayıp eleştiri topladığıyla kaldı. :A
Yapımcıyla mahkemelik olmuşlar diyolar

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Dİğer diziyi izledin mi? night'i
Ortalama 1 bölümü 3.5m-4m arası yani:A Yada ilk bölüm 10m izlendi. 10milyon saat diyelim düz. Bu başari mi:A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: kerem and Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
En çok izlenen olması dizinin kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama. Sadece Özge değil Kıvanç hariç bütün kadro Amerika'daki diyaloglar yüzünden silik kalmış. Kıvanç dahi zorla oynamış gibi. :A

Dİğer diziyi izledin mi? night'i

Ortalama 1 bölümü 3.5m-4m arası yani:A Yada ilk bölüm 10m izlendi. 10milyon saat diyelim düz. Bu başari mi:A
Night? (b)

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
En çok izlenen olması dizinin kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama. Sadece Özge değil Kıvanç hariç bütün kadro Amerika'daki diyaloglar yüzünden silik kalmış. Kıvanç dahi zorla oynamış gibi. :A

Night? (b)
Bunun bağlantılı oldugu dizi:X in to the night

• İlginç
Reactions: kerem