Yabancı Dizi Önerileri

Beraber bi yeni diziye daha başlayalım ne diyosun.

hannibal diyorum daha iyi bir dizi varsa ona başlayalım ..

zaten orange ı izliyoruz
hoc a devam
black sails devam
yakında diziler gelecek onlarda var araya bir hannibalı katalım daha iyi fikrin yoksa ?

@Forumdash @OzaN hanibal ı övmüştü sanırım ...yada ben yanlış hatırlıyorum :)

zaten orange ı izliyoruz
hoc a devam
black sails devam
yakında diziler gelecek onlarda var araya bir hannibalı katalım daha iyi fikrin yoksa ?

15 stok bölüm var bu akşam başlayalım,ilk iki bölümü izleyelim.

Resurrection konusundaki mesajları buraya taşıdım orada diziyle ilgili yorum okumaya girenlerin kafası karışmasın. :):)

zaten orange ı izliyoruz
hoc a devam
black sails devam

@Forumdash ve @berkann övüyor onu. :D

Ben de ilk sezonu izledim ama ikinci sezonun ilk bölümünü izleyip bıraktım. Kaliteli dizi ama çok soğuk bir havası var ve beni boğdu baya. Herkesin çok övdüğü bölümleri bile sıkıla sıkıla izleyince bırakmaya karar verdim. :) Yine de siz beğenebilirsiniz tabii. :)

House of Cards'ın ilk sezonu bitti,elde dizi kalmadı şimdi ne izleyeceğiz?

Benim de dahil olacağım bir toplu izleme etkinliği şimdilik yok gibi. Orange ve House of Cards yeterli. :)

Hannibal sizi bir süre idare eder. Ondan sonra isterseniz ve izlemediyseniz Boardwalk Empire izleyebilirsiniz. Ben ilk sezonu izledim ve epey beğendim. İkinci sezonu beraber izleyebiliriz.

Newsroom izleriz demiştim ama şu an izlediğim şeyler birikti onu ne zaman programıma alırım bilmiyorum.

Bir de Bates Motel diye bir dizi var ona başlamak istiyorum tez zamanda ama önce 1-2 bölüm izlemem lazım size de önerip önermeyeceğime karar vermek için. Çünkü beğenmezsem belki de izlemem ben de. :):)

Resurrection konusundaki mesajları buraya taşıdım orada diziyle ilgili yorum okumaya girenlerin kafası karışmasın. :):)

@Forumdash ve @berkann övüyor onu. :D

Ben de ilk sezonu izledim ama ikinci sezonun ilk bölümünü izleyip bıraktım. Kaliteli dizi ama çok soğuk bir havası var ve beni boğdu baya. Herkesin çok övdüğü bölümleri bile sıkıla sıkıla izleyince bırakmaya karar verdim. :) Yine de siz beğenebilirsiniz tabii. :)

Benim de dahil olacağım bir toplu izleme etkinliği şimdilik yok gibi. Orange ve House of Cards yeterli. :)

Hannibal sizi bir süre idare eder. Ondan sonra isterseniz ve izlemediyseniz Boardwalk Empire izleyebilirsiniz. Ben ilk sezonu izledim ve epey beğendim. İkinci sezonu beraber izleyebiliriz.

Newsroom izleriz demiştim ama şu an izlediğim şeyler birikti onu ne zaman programıma alırım bilmiyorum.

Bir de Bates Motel diye bir dizi var ona başlamak istiyorum tez zamanda ama önce 1-2 bölüm izlemem lazım size de önerip önermeyeceğime karar vermek için. Çünkü beğenmezsem belki de izlemem ben de. :):)

Hanibal'ı bir haftada bitiririz daha sonra Boardwalk Empire'de başlarız.:) @destere

@xemrexxx Baby-Daddy dizi yorumun nerde(b) Görmüştüm yorumunu beğenecektim şimdi:X Ben o diziyi izlemiştim @OzaN güzel diziydi zaar da alt yazısı geç çıkıyor diye bırakmiştim:X

@destere Veronica Mars 'ın öyle sorunu mu varmıymış araştiracam. Ona göre önce diziyi izlerim sonra filmini:A

@destere @sürgünüm Hannibal hakkında şöyle yorumlar var.

her bölümü ilerleterek izliyorum inşallah 2.sezon öle değildir :D

Kırmızıya cevaplar:)

Kafası ağır bir dizidir, bazılarına ileri sardırabilir tabi :)
bence şu an sezondaki en orjinal, en iyi dizi diyebilirim. işleniş bence mükemmel ve de gelecek kurgusu çok açık bi dizi, bazı diziler gibi (ör:arrow) zorlamaca bir kurgusu yok.

Son düzenleme:
@xemrexxx Baby-Daddy dizi yorumun nerde(b) Görmüştüm yorumunu beğenecektim şimdi:X Ben o diziyi izlemiştim @OzaN güzel diziydi zaar da alt yazısı geç çıkıyor diye bırakmiştim:X

@destere Veronica Mars 'ın öyle sorunu mu varmıymış araştiracam. Ona göre önce diziyi izlerim sonra filmini:A

en son izlediğiniz dizi ve yorumu konusunda :)

Korkuttun beni şimdi acaba başlamasak mı?:)

Bilmem ben baştan söyleyeyim:X @OzaN'a da demiştim çok ağırdan gidiyor ama çok güzel dizi diye.BIrakmiş şimdi:( bi @berkann dayanaıklı çıktı (helal:X)

@destere sever öyle ağr konulu dizileri.True Detective'de dialoglari ince eleyip sık dokuyor diye Hannibal yorumundan onlari seçtim:X Yine de sıkıntı yok:)

Bilmem ben baştan söyleyeyim:X @OzaN'a da demiştim çok ağırdan gidiyor ama çok güzel dizi diye.BIrakmiş şimdi:( bi @berkann dayanaıklı çıktı (helal:X)

@destere sever öyle ağr konulu dizileri.True Detective'de dialoglari ince eleyip sık dokuyor diye Hannibal yorumundan onlari seçtim:X Yine de sıkıntı yok:)
Sen nasıl seviyormusun,ikinci sezonunu izliyormusun?

@destere ne diyorsun?

Son düzenleme:

dizinin son bölümünde final havası yokmuş yarım kalmış bir havası var öyle diyiler :)))

başladım bile ilk bölüm bitti ikinciye geçtim hannibal iyi gidiyor bence :)

ilk bölümü sardı beni son hızla ikinciye daldım psokolojik gerilim havası var :))

dizinin son bölümünde final havası yokmuş yarım kalmış bir havası var öyle diyiler :)))

başladım bile ilk bölüm bitti ikinciye geçtim hannibal iyi gidiyor bence :)
Hava nasıl kalmiş olur😕 Onlar sezonluk çekiyorlarFinal yapılmasa bile sezon finali yapilmiştir diye tahmin ediyorum ama neyse yazın hafta içi tv'de bişey yok erken akşam hava kararınca 23'lerde izlenecek sakin kafa dizi arıyordum buldum:X

Hannibal'ı beğendin mi?