Yıldızlar Yarışıyor 2.Sezon Şampiyonu: Bully

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,563
44,016
1,059
İnşallah çığın altında kalırsın. :)

Ha bir de şunu eklememişim. Mesajı ben düzenlemiş olsam orada "last edited by a moderator" yazısı çıkardı, çirkin ördek yavrularını senin eklediğin apaçık ortada. :))

Ama bu inkar yeteneğine şapka çıkartıyorum gerçekten. :F

suçunu örtbas etmek isteyen yönetici oraya ''laz editör modalarda'' yazarmı ? :) yazmaz tabi? öyle bişey yazsaydın zaten herkes anlardı senin yazdıını ? ama tedbili kıyafet dolaşmana rağmen ben anında çözdüm işi :)

Bully

Emekli
10 Mart 2013
72,151
44,718
1,060
suçunu örtbas etmek isteyen yönetici oraya ''laz editör modalarda'' yazarmı ? :) yazmaz tabi? öyle bişey yazsaydın zaten herkes anlardı senin yazdıını ? ama tedbili kıyafet dolaşmana rağmen ben anında çözdüm işi :)
Forumda yoktum diyorum o saatlerde 22:00 sularında dışarı çıktım, forumda olmadığım halde nasıl düzenleyecem senin mesajını? :) Gidip aktif bir yöneticiye suç atman daha mantıklıydı ama sen yine beni seçtin, nasıl olsa ne desen inanıyorlar? :) Neyse hodri meydan o zaman, @xemrexxx'in açtığı Muhteşem Yüzyıl Fav10 konusuna bir bak derim @Çiğdem- peşimden koşuyor. :))

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,563
44,016
1,059
Forumda yoktum diyorum o saatlerde 22:00 sularında dışarı çıktım, forumda olmadığım halde nasıl düzenleyecem senin mesajını? :) Gidip aktif bir yöneticiye suç atman daha mantıklıydı ama sen yine beni seçtin, nasıl olsa ne desen inanıyorlar? :) Neyse hodri meydan o zaman, @xemrexxx'in açtığı Muhteşem Yüzyıl Fav10 konusuna bir bak derim @Çiğdem- peşimden koşuyor. :))

tek tek bildirimlere bakıyorumda forum ben girincemi teklemeye başlıyor? böyle ağırlaştı falan sanki :) yoksa hepmi böyle ? demin yazdığım mesaj 3 dakikada kayda geçti anca :)

Bully

Emekli
10 Mart 2013
72,151
44,718
1,060
tek tek bildirimlere bakıyorumda forum ben girincemi teklemeye başlıyor? böyle ağırlaştı falan sanki :) yoksa hepmi böyle ? demin yazdığım mesaj 3 dakikada kayda geçti anca :)
Forum genel olarak yavaş bu aralar, umarım sorun çözülür en kısa sürede, insanın mesaj yazası da gelmiyor böyle. :)

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
138,799
106,642
1,060
28
Giresun
Çok teşekkür ederim, Serenay'ımı sürekli destekledin, kazanmamda rolün büyük. :D[DOUBLEPOST=1458578230][/DOUBLEPOST]

@destere'nin oyununa gelmişsiniz arkadaşlar. :) Birincisi ben o saatlerde forumda bile yoktum, ikincisi mesaja müdahale ettim diyelim çirkin ördek yavrusu nedir ya böyle şeyler sadece destere'nin aklına gelir. :F

Mesajı kendi düzenleyip suçu benim üzerime atmış, bu iki etti destere, yöneticilerle bu kadar uğraşmak senin zararına olur. :))[DOUBLEPOST=1458578300][/DOUBLEPOST]
Teşekkür ederim verdiğin oy çok önemliydi benim için, sahnelerimi beğendiğine sevindim. :D[DOUBLEPOST=1458578455][/DOUBLEPOST]
Bizde böyle, işine gelirse. :A

Üçüncü sezona da İlker Kaleli ile katılıyorum, jüri veya yarışmacı olursun umarım. :A
hemen @Bully nin tuzağına düşmüşsün bakıyorum :) sanki beni tanımıyorsun ben bu güne kadar ne zaman siz değerli arkadaşlarımı yanıltmaya çalıştımki şimdi öyle bişey yapayım ? :)
@Bully baktıki forum özgürlükten yana baktı forumda sansüre tepkiler çığ gibi büyüdü baktıki forum halkı beni çok seviyor anında karalama kampanyasına başlamış benim yokluğumu fırsat bilmiş :)
hahahah ayyy çok alemsiniz vlla çocuklar bende çirkin ördek yavrusu ne alaka diyorum dünden beridir hhahahha hiçte @destere nin düzenlediği aklıma gelmedi @Bully un acaba mesajmı vermeye çalısıyor çirkinördek diye falan diyorum @destere ye
:F:F:F

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,563
44,016
1,059
hahahah ayyy çok alemsiniz vlla çocuklar bende çirkin ördek yavrusu ne alaka diyorum dünden beridir hhahahha hiçte @destere nin düzenlediği aklıma gelmedi @Bully un acaba mesajmı vermeye çalısıyor çirkinördek diye falan diyorum @destere ye

niye bana değilde @Bully e inanma gereği duydunki :) hadi herkesi kandırmış olabilirde senin kanmış olman tam bir hayal kırıklığı :)

Bully

Emekli
10 Mart 2013
72,151
44,718
1,060
niye bana değilde @Bully e inanma gereği duydunki :) hadi herkesi kandırmış olabilirde senin kanmış olman tam bir hayal kırıklığı :)
@Çiğdem- ben sana saftiriksin diyorum işte. :A Yahu o saatlerde forumda yoktum ben zaten ama buna rağmen herkes @destere'ye inanıp bana sallamış. :F Neyse ki dönünce yalanını ortaya çıkardım. :)

@destere Çiğdem bana inanacak tabii ki benim geçmişim temiz, yalan dolanlarla işim olmaz. :) Sen de hem yalan söylüyon hem de yalan söylediğin halde Çiğdem'in sana inanmasını bekliyorsun, yok öyle dünya? :) Kız gerçekleri gördü artık istediğin kadar inkar et.. :))[DOUBLEPOST=1458664125][/DOUBLEPOST]
@Bully tebrik ederim ablacım:)
Teşekkürler abla. :D

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
138,799
106,642
1,060
28
Giresun
@Çiğdem- ben sana saftiriksin diyorum işte. :A Yahu o saatlerde forumda yoktum ben zaten ama buna rağmen herkes @destere'ye inanıp bana sallamış. :F Neyse ki dönünce yalanını ortaya çıkardım. :)

@destere Çiğdem bana inanacak tabii ki benim geçmişim temiz, yalan dolanlarla işim olmaz. :) Sen de hem yalan söylüyon hem de yalan söylediğin halde Çiğdem'in sana inanmasını bekliyorsun, yok öyle dünya? :) Kız gerçekleri gördü artık istediğin kadar inkar et.. :))[DOUBLEPOST=1458664125][/DOUBLEPOST]
ama çok iyiydi bence yaaa hahahha :F:F:F

böyle uygunsuz fotoları kaldırmak yerine çizgi film sansürüde iyi fikirmiş aslında:F

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,563
44,016
1,059

sen ne dersen de kızı yine kandırırım :) yarına unutur bugünden kalan mesajları :)