TVen Yılan Yedili 2.Bölüm

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İlk bölüme göre performansı düşük bir bölüm olmuş pek gülümsetmedi bu kez. Esprileri pek iyi satamamışsın gibi bu bölümde. :A

Yine de emeğine sağlık @mrt-06 3.bölümde daha iyi espriler bekliyoruz. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Sansürlü hali buyrun kızlar. :A @Çiğdem- @dizi kolik

Dizideki kişi ve kurumlar hayal ürünüdür, gerçek kişi ve kurumlarla ilgisi yoktur...
2.BÖLÜM
(İtiraf Ediyoruz "YAZ" 7. Bölüm Konusu)

xBUGRAx samimi değilsin tatlım, her yerinden sahtelik akıyor! Neyse ki denizz19 gerçekleri bize gösterdi. Teşekkürler... (ANONİM)

Buğra hakkında öğrendiklerimle şok oldum, üstelik yazdığı mesajlardan ne kadar sahte olduğu da ortaya çıktı, milletin yüzüne gülüp arkadan iş çevirmek, YAZIK! (ANONİM)

Bu hafta Fav10'daki bir gerçeği açık edeceğim, xBUGRAx ve yalanları sağolsun "deniz"lerin hakimi sayesinde her şeyi öğrendik, haksız yere üyeleri banlamak mı dersin, hoşuna gitmeyen mesajları silmek mi dersin, özelden insanları kışkırtmak mı dersin her şey Buğra'da var! (ANONİM)

sokak sanati: İlk ben de inanmamıştım bu mevzuya ama Deniz mesajları özelden gösterince şok olduk haliyle.
MasacRE-: Benimle ne derdin var senin?! @xBUGRAx İstemiyorsan yazmazdım o konuya...
Billy Kane: Yakıştıramadım Buğra'ya...
Tolstoyevski: Olay ne bilmiyorum ama biri Buğra adına hesap açıp kendine ona benzetip konuşmuş olabilir!
xBUGRAx: Yok artık, bu ne terbiyesizlik! Ben kimsenin arkasından konuşmadım, konuşmam da beni başkalarıyla karıştırmayın.. Bu itirafı yapan insanlar nasıl inanır bu yalanlara? denizz19 sana inanamıyorum!
sokak sanati: (Alıntılar) İlk başta biz de inanmamıştık ama fotoğrafları gösterince...
MasacRE-: Yine yalan söylüyorsun yine!
xBUGRAx: Yalan söyleyen o ve siz bu yalana kanmışsınız! Kendisi belli ki yalanı bir spor haline getirmiş, kendi geçmişine forumdaki tutumuna bakmadan insanları benim üzerime mi kışkırtmış, sen nasıl bir şizofrensin ya?! İşin gücün yok mu senin benle uğraşıyorsun! denizz19
denizz19: Ne oluyor be ben kimseye bir şey demedim, siz ne saçmalıyorsunuz?
xBUGRAx: Geldi yalancı..
denizz19: Bak Buğra benim senle bir derdim yok. :) Ben bir şey demedim, bana yalancı, şizofren diyemezsin!
xBUGRAx: Diyorum işte var mı?
(Yılan Odası)
Billy Kane:
Yüce yılan mrt-06, konuda kıyamet koptu hemen şimdi devreye girer gibi yapıp iki modu da gözden düşürelim!
mrt-06: Ondan önce Aserat devreye girip psikolojik darbe indirsin.
Aserat: Tamamdır yüce yılan!
----
denizz19: Hadi git foxunu izle, senin gibi saflarla işim olmaz. Benim demediğim şeylere inanıp kolayca bana saldırman anca senin zayıf karakterini gösterir! (Aserat, denizz19 ve xBUGRAx'in mesajından alıntılar)
Aserat: Sözcük Oyunu'nun 8. bölümü yayınlandı bir baksanız diyorum. :A
denizz19: Lan sen şaka mısın kardeşim defol lan defol!!!!!
xBUGRAx: Başlatma şimdi sözcüğünden oyunundan burada bir oyun varsa o da denizz süprüntüsünde var!
denizz19: Süprüntü he?! (İkisinin mesajından Aserat yine alıntılar)
Aserat: Sözcük Oyunu çok heyecanlı sadece emeğimin karşılığını görmek istiyorum o kadar.
denizz19: (Klavyesine yumruk atar, sinirden gözleri kıpkırımızı olmuştur ve küfür yazar)
xBUGRAx: İşte seviyeni belli ettin ancak küfür edersin..
mrt-06: Konu bir süreliğine kilit! İki moderatöre yakışmayan bu mesajlar için gerekli işlemler yapılacaktır. Moderatörlerin bu şekilde konu içerisinde karşılıklı laf dalışına girmesi, hele ki argo kullanması çok çok ayıp. Forum adına herkesten ben özür diliyorum... (15 Harika 2 Dislike)
fav10'da hayatta kalmak artık çok daha zor...YÜRÜYEN ÖLÜLER|SALI - 22.00
(MayısKralı - Tolstoyevski Özel Konuşma Kutusu)
MayısKralı:
Dizini çok beğeniyorum!
Tolstoyevski: Teşekkürler, beğenmene sevindim.
MayısKralı: Fakat dikkat ettin mi? XanTier'in dizisi seninkinin tıpa tıp aynısı ne düşünüyorsun bu konuda?
Tolstoyevski: Yani ufak benzerlikler var ama olaylar ve işlenişimiz farklı.
MayısKralı: Keşke o da senin gibi düşünseydi.. Bak özelden konuşurken ne yazdı ama lütfen benim söylediğimi söyleme!
kWNpj7.png

Tolstoyevski: Yok artık! Nasıl böyle düşünür?!
MayısKralı: Lütfen aramızda kalsın. (Mimik ifadesi; :A)
Tolstoyevski: Ben tüm iyi niyetimle onu savunurken o arkamdan bunları diyor demek, YAZIK!
MayısKralı: Ben de şaşırdım aslında fakat dediğim gibi aramızda kalsın bu olay.
Toltoyevski: Sen merak etme sana bir şey olmaz!

(Hissikablelvuku 6. Bölüm Konusu)
Tolstoyevski:
Boş, uçsuz bucaksız bir evrende sadece bir kum tanesi kadar değersiz hayatlarımızda belki de senin yaptığın en değersiz şeydi bu yaptığın, dizin o kadar değersiz ki okurken gözlerimden kanlar geliyor hatta öyle ki bir baharda yaprağını atan ağaç gibi bu diziyi de hayatımdan atacağım. Geçin benimkini okuyun bırakın bu ÇAKMA diziyi!
XanTier mesajı görünce şok olur...
(Konudaki üyeler; XanTier, Tolstoyevski, MayısKralı, 4 misafir)
MayısKralı: (İç Sesi) Bu işten bana daha çok yılan puan çıkar. Uzun zaman sonra yüce yılanın gözüne gireceğim. :Z

7. Yılan kim? Gerçekler açığa çıkıyor 7. yılan devreye giriyor! Tolstoyevski ve XanTier arasında gerilim tırmanıyor, denizz19 ve xBUGRAx cephesinde Billy Kane krizi! Hepsi 3. Bölümde...
1'i de okumadım ki ben. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Çok güzel bir konsept olmuş @mrt-06 Yılan point kasmak falan, çok iyi konular çıkar bundan. Forumda entrikadan bol ne var? :lol:
@Aserat'ın olaya dahil oluşu koparttı beni :F
@Tolstoyevski nin bu kadar kolay düşman olması çok acınası :A O nasıl bir mesaj öyle 6. bölüme? :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Konuk oyuncu olacaksınız işte, ilk bölümü beğenmiştin okusana. :A

İlk bölüme göre performansı düşük bir bölüm olmuş pek gülümsetmedi bu kez. Esprileri pek iyi satamamışsın gibi bu bölümde. :A

Yine de emeğine sağlık @mrt-06 3.bölümde daha iyi espriler bekliyoruz. :A
Bu bölüm çok gerçekci oldu ondan. :A İlginç olarak bazıları çok beğendi bazıları hiç beğenmedi bu bölümü. :F Teşekkürler düşüncelerin için. :bhr:

1'i de okumadım ki ben. :A
Bölümler bağlantısız kanke. :D

Çok güzel bir konsept olmuş @mrt-06 Yılan point kasmak falan, çok iyi konular çıkar bundan. Forumda entrikadan bol ne var? :lol:
@Aserat'ın olaya dahil oluşu koparttı beni :F
@Tolstoyevski nin bu kadar kolay düşman olması çok acınası :A O nasıl bir mesaj öyle 6. bölüme? :F
Çok teşekkürler, beğenmene sevindim. :bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Konuk oyuncu olacaksınız işte, ilk bölümü beğenmiştin okusana. :A

Bu bölüm çok gerçekci oldu ondan. :A İlginç olarak bazıları çok beğendi bazıları hiç beğenmedi bu bölümü. :F Teşekkürler düşüncelerin için. :bhr:

Bölümler bağlantısız kanke. :D

Çok teşekkürler, beğenmene sevindim. :bhr:
Okuyacağım şimdi. :A Bende komedide yetenekliyim aslında bir tane de ben mi yazsam. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hahah yine komik bir bölüm olmuş. :A Gözlerim @sokak sanati nı aradı rolü azalmış bu bölüm. :A

@Tolstoyevski zekan ile mesajının ilk kez çeliştiği bir mesaj :A :A
Tolstoyevski: Olay ne bilmiyorum ama biri Buğra adına hesap açıp kendine ona benzetip konuşmuş olabilir!

Ahaha @Aserat bir gün gerçekten arada kalacan ama o zaman seni kim kurtaracak merak ediyorum. :F
Aserat: Sözcük Oyunu'nun 8. bölümü yayınlandı bir baksanız diyorum. :A
denizz19: Lan sen şaka mısın kardeşim defol lan defol!!!!!
xBUGRAx: Başlatma şimdi sözcüğünden oyunundan burada bir oyun varsa o da denizz süprüntüsünde var!

@mrt-06 ellerine sağlık. :A Haftaya konuk ediyormuşsun bizi. Merakla bekliyoruz. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061