2018 Yılın Favorisi Ödülleri (2018) | Yerli Müzik |Kazananlar

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen nerden sarsın bu espri olayına :A ayrıca benim kadar kötü espri yapamıyorsun :A :A
Sen hep 1.ol zaten cnm sen 1.oldukça bizim kötü olmadımız garantileniyor :A :A :A

Bir İhtimal ile aday oldu ama Simgeyi geçemedi tabi albüm yapması lazım :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neden forumda oylama yapılmadı senin Başkan olduğun jüriden ne beklenir ki :A :A
Aaa onuda yapacaz ama yaz ayına Mayıs gibi falan bu yaptımız ayrı :A Yılbaşından önce kendi jurimizle yapıyoruz yazında anketle :A :A :A

Sende erken gelseydin çürük kadınını şey ederdin belki :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa onuda yapacaz ama yaz ayına Mayıs gibi falan bu yaptımız ayrı :A Yılbaşından önce kendi jurimizle yapıyoruz yazında anketle :A :A :A

Sende erken gelseydin çürük kadınını şey ederdin belki :F
Tamam o zaman sizin bu yaptığınızı saymıyorum ben anketlerde Gülşen'i birinci yapacam :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Klip pek güzel değil orası doğru ama şarkı çok güzel sen beğenmediğine göre kesin güzel zaten :A :A
Aaa idare eder şarkısı yeni nesil ecünnülerden iyidir :A Ama hitlik şarkı değil yazın kimse hatırlamaz yeni albüm şart yapacakmıs sanırım :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa idare eder şarkısı yeni nesil ecünnülerden iyidir :A Ama hitlik şarkı değil yazın kimse hatırlamaz yeni albüm şart yapacakmıs sanırım :A
Evet yapacak yaza kalmadan yeni albüm gelir herhalde bu şarkıyı kendini hatırlatmak için çıkardı ama yine efsane bir şarkı yapmış izlenmesi de iyi gidiyor yazın da hala dinleniyor olur kimse unutmaz ben unutturmam :A :A