2018 Yılın Favorisi Ödülleri (2018) - Yerli Dizi | Kazananlar

Katıldığım 3-4 etkintikteki en taraflı olanıydı bu sanırım. En iyi komedide her dalda Jet Sosyete'yi görünce buna emin oldum. :A Açık açık Kadın'ın hakkı yenildikten sonra oy kullanmadım zaten. Yılın dizisini bu yaz tüm forum belirledi, sadece birkaç kişinin belirlediği listeyi ciddiye alacak değiliz. :X

Katıldığım 3-4 etkintikteki en taraflı olanıydı buydu sanırım. En iyi komedide her dalda Jet Sosyete'yi görünce buna emin oldum. :A Açık açık Kadın'ın hakkı yenildikten sonra oy kullanmadım zaten. Yılın dizisini bu yaz tüm forum belirledi, sadece birkaç kişinin belirlediği listeyi ciddiye alacak değiliz. :X
3 komedi dalında BH kazandı istersen saçmalama. Kadın'ın ne şartlar altında En Favori Dizi'yi kazandığı da belli. Neyse ki forumun bu ayıbını telafi ettik. :A

Son aşamada oy kullanamadım ama oy vermiş olsam herhalde aşağı yukarı böyle sonuçlar çıksın isterdim, jüri sanatsever ve kaliteli olduğunu belli etmiş. :A Finalde oy göndermedim tüm hatırlatmalarına rağmen, emeklerin için eline sağlık. :A @Aserat

3 komedi dalında BH kazandı istersen saçmalama. Kadın'ın ne şartlar altında En Favori Dizi'yi kazandığı da belli. Neyse ki forumun bu ayıbı güzelce telafi edildi. :A
Ne demek istediğimi çok iyi anladın ki konuyu düzenlemişsin zaten. :A

Kadın tüm forum halkının kendi isteğiyle oy kullanabileceği, tamamen tarafsız ve objektif bir etkinlik altında 'Yılın Dizisi' olmaya layık görüldü. Aynısını bu etkinlikte göremedik ne yazık ki. :X

Ne demek istediğimi çok iyi anladın ki konuyu düzenlemişsin zaten. :A

Kadın tüm forum halkının kendi isteğiyle oy kullanabileceği, tamamen tarafsız ve objektif bir etkinlik altında 'Yılın Dizisi' olmaya layık görüldü. Aynısını bu etkinlikte göremedik ne yazık ki. :X
Yo zaten BH 3 ödül kazanmıştı yani bir şeyi düzelttiğim yok. Kıskançlıktan çatladığını bu kadar belli etme. :A

Rica ederiz. Elimizden geldiğince adaletli davrandık. Ben Bizim Hikayede komedi dalındaki oyunculara 1 verdim adaletli olma adına :A

Şarkı kısmında da Aleyna için @dreamy ' e güveniyoruz :A
Komediyi bilmiyorum da dram ve alttaki kategorilerde hep başarılı seçimler olmuş :A

Şarkıda antiler ağırlıkta gibi. @dreamy kurtaramayabilir Aleyna'yı :A
Yok ben bile kurtaramam Aleyna’yı. Zaten listede de pek adı yoktu fark ettiyseniz. :( Klipte de aday olsaydı keşke Yalnız Çiçek’le, tamam şarkıyla alakasız ama gayet yaratıcı bir klip. :A

Son düzenleme:
Yok ben bile kurtaramam Aleyna’yı. Zaten listede de pek adı yoktu fark ettiyseniz. :( Klip de aday olsaydı keşke Yalnız Çiçek’le tamam şarkıyla alakasız ama gayet yaratıcı bir klip. :A
Neyse sıkıntı yok, forumda yapılacak oylamada iki şarkısını da final turlarına taşırız :A @Dosi

Tarafsız bir şekilde jüri üyeliği yapmaya çalıştım ve sonuçlardan gayet memnunum. Gülse Birsel'in o ödülü hak ettiğini düşünmüyorum tek eleştirim o olabilir :A :A

Şahsiyet'in ödülleri topladığına sevindim, kadın oyuncu olarak Deniz Çakır'ı aday olarak göstermiştim ve seçilmesini isterdim ama Aslıhan Gürbüz de UTC'yi tek başına sırtlayarak bu ödülü hak etti. Etkinlik için teşekkürler @Aserat gelecek yıl da bekleriz :F

• En İyi Kadın Oyuncu: Aslıhan Gürbüz | Ufak Tefek Cinayetler (İkinci: Demet Evgar | Avlu)
:praying::praying::clapping::clapping::clapping:

Güzel bir etkinlik oldu. Şahsiyeti de izlemek şart oldu. @Çiğdem- @kerem :D

• En İyi Kadın Oyuncu: Aslıhan Gürbüz | Ufak Tefek Cinayetler (İkinci: Demet Evgar | Avlu)
:praying::praying::clapping::clapping::clapping:

Güzel bir etkinlik oldu. Şahsiyeti de izlemek şart oldu. @Çiğdem- @kerem :D

Şöyle @Aserat ın yaptına benim yaptıma senin yaptına bir bakıyorum şu niye kazandı demiyoruz Aaa severim sevmem ama başarı olarak hak etmedi diyemiyorum :A :A :A

Şimdi sıra Yabancı Dizi ve Şarkıda Aserat kurtuldu darısı bizim başımıza :A :A :A