2018 Yılın Favorisi Ödülleri (2018) - Yerli Dizi | Kazananlar

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
s-5a6965958eb4e5748e46ebf585ca58c65cec2dc0.jpg

Bu yıl 5. kez gerçekleşen Yılın Favorisi Ödülleri'nde kazananlar belli oldu.

Seçkin jürimizin seçimleriyle sahiplerini bulan ödüllerde PuhuTV'nin fenomen dizisi Şahsiyet aday olduğu 6 dalın 5'inde zafer kazanarak rekor kırarken yılın öne çıkan yapımlarından Bizim Hikaye 4, Jet Sosyete 2, Ufak Tefek Cinayetler, Çarpışma, Avlu ve Kızım ise 1'er ödülle evine döndü.

Kazananları belirleyen batuhankaralar, Çiğdem-, Dosi, Harunnn60, mesmeso61, ozgur2113, turkuazz, xBUGRAx, xemrexxx ve Yiğitt'e tekrar teşekkür ettikten sonra kazananlara geçelim.

DRAM
  • En İyi Dizi: Şahsiyet | PuhuTV (İkinci: Çukur | Show TV)
  • En İyi Erkek Oyuncu: Haluk Bilginer | Şahsiyet (İkinci: Kıvanç Tatlıtuğ | Çarpışma)
  • En İyi Kadın Oyuncu: Aslıhan Gürbüz | Ufak Tefek Cinayetler (İkinci: Demet Evgar | Avlu)
  • En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Onur Saylak | Çarpışma (İkinci: Ferit Aktuğ | UTC)
  • En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Ceren Moray | Avlu (İkinci: Boncuk Yılmaz | Çukur)
KOMEDİ
  • En İyi Dizi: Bizim Hikaye | FOX (İkinci: Jet Sosyete | Star TV - TV8)
  • En İyi Erkek Oyuncu: Cengiz Bozkurt | Jet Sosyete (İkinci: Çağlar Çorumlu | Jet Sosyete)
  • En İyi Kadın Oyuncu: Gülse Birsel | Jet Sosyete (İkinci: Hazal Kaya | Bizim Hikaye)
  • En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Reha Özcan | Bizim Hikaye (İkinci: Bartu Küçükçağlayan | Jet Sosyete)
  • En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Evrim Doğan | Bizim Hikaye (İkinci: Hasibe Eren | Jet Sosyete)
  • En İyi Yönetmen: Onur Saylak | Şahsiyet (İkinci: Uluç Bayraktar | Çarpışma)
  • En İyi Senaryo: Hakan Günday | Şahsiyet (İkinci: Gökhan Horzum | Çukur)
  • En İyi Genç/Çocuk Oyuncu: Beren Gökyıldız | Kızım (İkinci: Yağızcan Konyalı | Bizim Hikaye)
  • En İyi Dizi Çifti: Barış-Filiz | Bizim Hikaye (İkinci: Merve-Kerim | Ufak Tefek Cinayetler)
  • En İyi Dizi Müziği: Sertaç Özgümüş & Güntaç Özdemir | Şahsiyet (İkinci: Toygar Işıklı | Çukur)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Eline sağlık @Aserat
Genele bakarsak en çok ödül Bizim Hikaye'ye gitmiş :D Jet Sosyete'de fena gitmemiş.

o özelde söylediğim şeyide gerçekleştir yoksa kabusun olurum :A:A

Onur Saylak 2 dalda almış ödül. Güzel :D
Beğendim seçimlerimizi :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk turdaki sonuçları beğenmemiştim ama o kötü sonuçlardan ancak bu kadar iyi ve adaletli sonuçlar çıkabilirdi :Z

Hepimizin emeğine sağlık. :Z Şahsiyet, Bizim Hikaye, Reha Özcan, Aslıhan Gürbüz, Onur Saylak ve daha bir sürü isim hak etti :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Çok güzel bir liste oldu hepimizin emeğine sağlık. Şahsiyet her dalda sonuna kadar hak etti tebrikler. Jet Sosyete de çok isabetli ödülleri aldı. Gülse Birsel az daha Hazal Kaya'ya geçilecek diye korktum ama neyse ki kaptırmadı. :Z Sadece dizi veya yardımcı kadın oyuncuda da ödül alabilirdi ama onlar da yabancıya gitmedi en azından. :D

Altın Kelebek biraz bize baksın da nasıl ödül dağıtılır öğrensin. :Z
Eline sağlık @Aserat
Genele bakarsak en çok ödül Bizim Hikaye'ye gitmiş :D Jet Sosyete'de fena gitmemiş.

o özelde söylediğim şeyide gerçekleştir yoksa kabusun olurum :A:A

Onur Saylak 2 dalda almış ödül. Güzel :D
Teşekkürler. Hayır en çok Şahsiyet aldı genelde. :A Jet Sosyete kaknem jürimiz olmasa 1 tane daha ödül alabilirdi.ss
İlk turdaki sonuçları beğenmemiştim ama o kötü sonuçlardan ancak bu kadar iyi ve adaletli sonuçlar çıkabilirdi :Z

Hepimizin emeğine sağlık. :Z Şahsiyet, Bizim Hikaye, Reha Özcan, Aslıhan Gürbüz, Onur Saylak ve daha bir sürü isim hak etti :Z
Demek ki neymiş. Erkenden cak cak ötmeye gerek yokmuş. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
dramada en iyi yardımcı erkek ve kadın oyuncuya katılmıyorum (ceren moray yardımcı değil bi kere.ss)

onun dışında iyi bir liste oldu :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şımartıyorsunuz beni gençler :A:A Resmen tüm ödülleri toplamışız ay yapım olarak :A @xemrexxx

Ben oy kullanmadım cunku bu sene tek tv'yi açıp bırakıp sese odaklandiğim dizi Cukur ve Kadın :X Onları da savsakladım 2.sezondan sonra

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Şımartıyorsunuz beni gençler :A:A Resmen tüm ödülleri toplamışız ay yapım olarak :A @xemrexxx

Ben oy kullanmadım cunku bu sene tek tv'yi açıp bırakıp sese odaklandiğim dizi Cukur ve Kadın :X Onları da savsakladım 2.sezondan sonra
ben ajanlarımı senin şirkete yerleştirdim kazanabilirsinz sorun değil :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok güzel bir liste oldu hepimizin emeğine sağlık. Şahsiyet her dalda sonuna kadar hak etti tebrikler. Jet Sosyete de çok isabetli ödülleri aldı. Gülse Birsel az daha Hazal Kaya'ya geçilecek diye korktum ama neyse ki kaptırmadı. :Z Sadece dizi veya yardımcı kadın oyuncuda da ödül alabilirdi ama onlar da yabancıya gitmedi en azından. :D

Altın Kelebek biraz bize baksın da nasıl ödül dağıtılır öğrensin. :Z

Teşekkürler. Hayır en çok Şahsiyet aldı genelde. :A Jet Sosyete kaknem jürimiz olmasa 1 tane daha ödül alabilirdi.ss

Demek ki neymiş. Erkenden cak cak ötmeye gerek yokmuş. :A
Erkenden cak cak ötmedim hadsiz şey.ss İtiraz ettiğim yanlış bulduğum kısımlar vardı :A Ceren Moray ya da Reha Özcan yardımcı oyuncu değiller mesela :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada konuyu keşke resimli hazırlasaydın, benim başkan olduğum zaman öyle hazırlamıştım :A @Aserat

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oo müthiş seçimler yapılmış hayret :eek: Kutluyorum seçkin jüriyi bravo :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Rica ederiz. Elimizden geldiğince adaletli davrandık. Ben Bizim Hikayede komedi dalındaki oyunculara 1 verdim adaletli olma adına :A

Şarkı kısmında da Aleyna için @dreamy ' e güveniyoruz :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rica ederiz. Elimizden geldiğince adaletli davrandık. Ben Bizim Hikayede komedi dalındaki oyunculara 1 verdim adaletli olma adına :A

Komediyi bilmiyorum da dram ve alttaki kategorilerde hep başarılı seçimler olmuş :A

Şarkıda antiler ağırlıkta gibi. @dreamy kurtaramayabilir Aleyna'yı :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Şahsiyet'e aday olduğu kategorilerde başarı dilemiştin kalbin temizmiş. :A @bazinga
Erkenden cak cak ötmedim hadsiz şey.ss İtiraz ettiğim yanlış bulduğum kısımlar vardı :A Ceren Moray ya da Reha Özcan yardımcı oyuncu değiller mesela :A
Bizim Hikaye'de Burak ve Hazal başrol diğerleri yardımcı işte. Ceren Moray'ı yardımcıya da yazanlar oldu o yüzden biraz da stratejik olarak buraya yerleştirdim ve bunun sayesinde ödülü kapmış. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Bütün oğlanların senin emrinde demek :A:A

Kazananları tebrik ediyorum jürilerinin emeklerine sağlık :D

Şahsiyet'e aday olduğu kategorilerde başarı dilemiştin kalbin temizmiş. :A @bazinga

Bizim Hikaye'de Burak ve Hazal başrol diğerleri yardımcı işte. Ceren Moray'ı yardımcıya da yazanlar oldu o yüzden biraz da stratejik olarak buraya yerleştirdim ve bunun sayesinde ödülü kapmış. :A
tv 2 Yi Açin üst akil biz xemrexxx e bakın :A