2018 Yılın Favorisi Ödülleri (2018) - Yabancı Dizi | Kazananlar

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu dizi tam anlamıyla müstehcen-ergenlik-psikolojik-absürd-komedi dizisi, gizlisi saklısı yok adamların, çatır çatır 'biz buyuz!' diyorlar. :A Ama GoT fantastik, bilim-kurgu, dram ve entrika türlerinin maskesini takmış bir cinsel sapık dizisi. :A Umarım 12. bölümde bu sapıklığı üzerinden atıyordur. :A Hâlâ tekrardan başlayamadım diziye. :A
Oo tekrardan başlamayı düşünüyorsun yani, şaşırttın beni :A

Yalnız @MasacRE- bayadır forumdasın ama her sene oylamalara şaşırmana, kızıp gitmelerine ilginç buluyorum. :A Sanki çok daha farklı bir şey bekliyordun da böyle şaşırmaların filan komiğime gitti. :A Sende adın gibi biliyordun bu sonuçlar çıkacağını. :X
Neye şaşırdım neye kızıp gittim ne diyorsun yine :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Gerçekten güzel bir etkinlik oldu. Listede tamamen forumdaki herkesin ortak beğenilerini toparlayan dizileri görmüş olduk. Elite'in 2, Hill House'un 3. olmasını abartılı bulsam da sonuçta hepimizin ortak kararıyla dereceye girdiler. :D Heleki Eylül'ün ilk haftasında yayınlanan YOU'nun zirvede olmasına apayrı sevindim. Böyle bir listede zirveyi kesinlikle hakeden kazandı. Emeğine sağlık @Harunnn60, tamamen objektif ve tarafsız bir liste hazırladığın için. :Z Darısı bazı diğer etkinliklerin başına. :A

@bazinga @BesaleT @Çiğdem- @DarkLegenD @destere @dreamy @Forumdash
@Gizmen @kerem @MasacRE- @MEnes @ozgur2113 @xemrexxx
@sokak sanati @Sherlock

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçekten güzel bir etkinlik oldu. Listede tamamen forumdaki herkesin ortak beğenilerini toparlayan dizileri görmüş olduk. Elite'in 2, Hill House'un 3. olmasını abartılı bulsam da sonuçta hepimizin ortak kararıyla dereceye girdiler. :D Heleki Eylül'ün ilk haftasında yayınlanan YOU'nun zirvede olmasına apayrı sevindim. Böyle bir listede zirveyi kesinlikle hakeden kazandı. Emeğine sağlık @Harunnn60, tamamen objektif ve tarafsız bir liste hazırladığın için. :Z Darısı bazı diğer etkinliklerin başına. :A

@bazinga @BesaleT @Çiğdem- @DarkLegenD @destere @dreamy @Forumdash
@Gizmen @kerem @MasacRE- @MEnes @ozgur2113 @xemrexxx
@sokak sanati @Sherlock
@Harunnn60 ın avatarını erken keşfetemedik :A :A :A @Harunnn60