Yılın Favorisi Ödülleri (2016) Kazananları Belli Oldu!

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Kıskançlığından çatır çatır çatlamışsın yine :A En Favori Dizi 2017'de de son darbeyi vurup işinizi bitirecez :A

Ona bakarsan MasacRE-, Doğu, Batuhan gibi isimler de jüride yoktu, İçerde Kırgınlar'ı her alanda, havada karada yer hiç boşuna çekememezlik yapma :A
Bütün yıla göre vermiyormuyuz en iyileri daha 3 aylık dizi neden en iyi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU (KOMEDİ): Onur Büyüktopçu (Kiralık Aşk)

EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU (KOMEDİ): Nergis Kumbasar (Kiralık Aşk)

@xemrexxx nin topaçlarıda zafere koşmuş:) ama itirazımız yok bende destek olmuştum :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çağatay sonuna kadar hak etti, @Çiğdem- in psikopat Aras'ına darbeyi indirdik yine :A
ikiside içerde dizisinde değilmiydi al birini vur ötekine artık o kadar ambargo koymuşsunuzki oylamaya dizi içinde karakterleri tokuşturup birinci seçmişsiniz :) oysa bunların ikiside haketmiyordu hakeden erkek sanatçı yoktu aslında bu ödülde kadın sanatçılara verilmeliydi :)

En İyi Yabancı Drama Dizisi: Game of Thrones

En İyi Yabancı Drama Dizisi Erkek Oyuncu: Billy Bob Thornton | Goliath

En İyi Yabancı Drama Dizisi Kadın Oyuncu: Evan Rachel Wood | Westworld

bu seçimlerde muhteşem.. kaliteli sonuçlar keşke her sonuç böyle olsa :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bütün yıla göre vermiyormuyuz en iyileri daha 3 aylık dizi neden en iyi :A
Bu işin 3 ayı 5 ayı yok, İçerde kısa zamanda gönüllerde taht kuran bir dizi oldu, reytingleri, sosyal medya başarısı, kalitesi ortada, 2016'ya damga vuran dizinin İçerde olduğu açıktır, bunu kabullenmeyen net kıskançtır :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bu işin 3 ayı 5 ayı yok, İçerde kısa zamanda gönüllerde taht kuran bir dizi oldu, reytingleri, sosyal medya başarısı, kalitesi ortada, 2016'ya damga vuran dizinin İçerde olduğu açıktır, bunu kabullenmeyen net kıskançtır :A
Diriliş reytingler, sosyal medyadaki etkisi, ödülleri, rekor kırmaları o neden seçilmiyor en iyisi Diriliştir :A :A :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bir zamanlar Güneşin Kızları için de aynı şeyleri söylemiştin hatta haklı da çıkmıştın ta ki Survivor gelene kadar ama bak Kırgın Çiçekler hayatta nerde o kızların :A İçerde de kanalizasyon çukuruna düşecek :F
Güneşin Kızları ne alaka şimdi, verecek cevabın yok tabii konuyu başka yerlere çekersin, klasik Deniz taktiği. :F Tamam Güneşin Kızları konusunda ben kaybettim ama İçerde ile aynı kulvarda bir dizi değil ki, İçerde'nin her kesimden kitlesi var, bu yüzden yıkılması imkansız, daha çok hezimete uğratacağız Kırgınlar'ı hayırlısıyla :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sosyal medyaya ne bakıyon Çağatay var dizide ergenler Ayy çaçaçaçaa :F ne damgası alla sen o kadar Star oyuncu bir arada ama 9 Reyting zor alıyorsunuz :A
Hep aynı boş yorumlar :A Dizi başlamadan İçerde miçerde tutacak işler değil diyordun, tutunca da star oyuncu bahanesi iyiymiş :A Ne star oyuncuların dizileri çöpe bitti bu iş senaryoya bakar bunu sen de söylüyorsun ama işin içinde İçerde olunca bu hazımsızlığın normal tabii :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İçerde de senaryo mu var :F
Al işte yine boş bir yorum, yani sataşıyorsun ama tek bir mantıklı cümlen yok hep boşa uğraştırıyorsun beni :F

Diriliş reytingler, sosyal medyadaki etkisi, ödülleri, rekor kırmaları o neden seçilmiyor en iyisi Diriliştir :A :A :A
Altın Kelebek'te seçtiler ya işte daha napsınlar :A 2015'te forumun en favori dizisi seçildi, 2016'da finale çıktı, forum daha napsın Diriliş için :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Al işte yine boş bir yorum, yani sataşıyorsun ama tek bir mantıklı cümlen yok hep boşa uğraştırıyorsun beni :F

Altın Kelebek'te seçtiler ya işte daha napsınlar :A 2015'te forumun en favori dizisi seçildi, 2016'da finale çıktı, forum daha napsın Diriliş için :A
Seçtilerde zorla seçmek zorundaydılar ve Okanıda gördük :A O tüm halk ve gerçeği gördü burda ise belirlenen kişiler seçiyor ve 3 senedir Diriliş hiçbir kategoride listede değil :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Seçtilerde zorla seçmek zorundaydılar ve Okanıda gördük :A O tüm halk ve gerçeği gördü burda ise belirlenen kişiler seçiyor ve 3 senedir Diriliş hiçbir kategoride listede değil :A
Okan'ın patavatsızlığı yüzünden abarttınız da abarttınız olayı :A

Diriliş gönüllerin birincisi kanka üzülme sen :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Doğal meyve aromaları :F Yahu kot kafa ekibiyle birlikte büyüdün yetiştin ama gözün hiç açılmadı bir de şu ciddi yazışların o kadar itici ki çok pis soğutuyor senden .ss diyorum ki özün Kırgın Çiçekler idi ona o kadar methiye dizerken şimdi İçerdeye geçtin :A

Neye acilacak la benim gözüme ne isine gelmedi simdi. :A :A Icerde sana baya bir agir geldi anlasilan. :A
Bazen ciddi olmak iyidir, tavsiye ederim. :)
Özüm Medcezir, Karadayi iken Kirginlar nereden cikti. :D Ben onu Annem izliyor diye arada takiliyordum. Icerde'den kalite akiyor bir kere, bak sonuclara da yansimis. :D 1 senedir dizi takip etmiyordum bir Icerde'm var zaten ona da laf atma bakayim. :T: :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Sonuçlar ideal gözüküyor. Bence kimsenin itirazı olmamalı. Artık sonuçlarda belli olduğuna göre ödül törenini nerde, ne zaman yapıyoruz ve kim sunuyor?:A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
İçerde'nin ağır gelecek tarafı Yok AB grubunda Kırgınlar güçsüz diye topluyordu her reytingi şimdi Survivor geldi 4 Reyting kaybetti :A Hee baksana Show tv den kalite fışkırıyor :F Bazen ciddi olmak iyidir belki ama buraya hele de bana karşı kullanma hiç sevmem o ne öyle buz gibi bari bi tebessüm bırak :F

Show TV 40 yilda bir dizi tutturdu adamlara demedik laf birakmadin be. :D
Survivor kitle sahibi bir yapim, yani hangi yapim düsmez ki karsisinda. :A Ama bu dizinin kaliteli oldugu gercegini degistirmez bir kere. :D
Sen sevmeyecen diye ciddiyet göstermeyecek degiliz kotkafa. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bazı yerli dizi kategorilerinde çok daha iyileri bulunuyorken başka dizi oyuncularının kazanması yanlış karar olmuş,yabancı müzik kategorileri iyi olmuş,öbür kategoriler için bir yorumda bulunmayacağım:)
Hazırlayan arkadaşların emeğine sağlık @mrt-06 @Harunnn60 @sürgünüm @Bully

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
ay resmen skandal .ss
burcu biricik ve gonca vuslateriye tebrikler onun dışında drama berbat olmuş en son aras-çağatay-halit ergenç eşitti oylamada; jenerikte de biz öndeydik hatta sokak totoşu isyan ediyordu :A @mrt-06 @Bully şike yapmış @Çiğdem- dal oklavanla bunlara.ss

korişle nöro süper :oley: elçin sangu ve demet özdemir dururken @vadikızı tipli zeynep çamxıyı seçenlere kınıyorum .ss

lena headey son dk de hakkıyla aldı ödülü @destere ye nanik @OzaN da farklı bişi dedi galiba ona da nanik :A