Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa bu karakteri sevdim Zaten Mne Tugaya benzetip izlemeden önce biraz kanım kaynamıştı biliyorsun

Önceki mal kadın ile alakası yok karaktere bir ayar çekilmiş baştan aşşağıya
Hahha güldürme beni ama bende çok seviyorum bu kızı. En güçlü zaten Jean.

Storm nasıl. Şimşek atarken bağırıyor ya gıcık oldun mu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Saç şekli berbat Birde şimşek çakarken ıhhh diyor ya koptum orada.
Razer nasıl.
Aaa dövüşlerde sonunda Razer gözlüklü çocuğa yer verdiler o açıdan iyiydi yanı karakterin işlenmesi güzeldi Ama karakteri biraz fazla fırlama yapmışlar aslında cool takılan az konuşan bir karakterdi şu adam varkan keşke böyle yazılsaydı senaryo

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Evet çocuk genç baya hatta ergen gibi. Jean ondan daha büyük duruyor. Nasıl sevgili olacaklar merak ediyorum açıkçası.

Bu adam harcandı resmen. Normalde takım lideri bu ama kurt pençeli öne geçti.

Çizgi romanda böyle.

Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Serinin 1.filminde zaten Profosorun okulunda lider olarak çıkmıştı karşımıza hele ilk Kurt pençeli adamla karşılaştığı sahnede çok havalıydı

2.Filmle birlikte adamı yok ettiler çok bariz Kurt pençeli adam için harcanmış

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
destere sen ve ben

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa bu arada bu adam olmadan film serisi yok galiba yine 1 sahnede çıktı geldi karşıma
O çok popüler koymaları lazım her filme. Birde yaşlanmama özelliği var. O yüzden genç biriisini de koyamazlar.
Babam bile seviyor.

Sen müsait olunca yorumunu detaylı yaz cnm.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O çok popüler koymaları lazım her filme. Birde yaşlanmama özelliği var. O yüzden genç biriisini de koyamazlar.
Babam bile seviyor.

Sen müsait olunca yorumunu detaylı yaz cnm.
Aaa şu adamın karizması süper Rickede benzetiyorum suratını

Hayran kaldım adama

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu adam baya iyi gerçekten özellikleri gözleri filan. Gözleriyle o role girmesi.

Sen sert erkek seviyorsun sanırım.
Kötü adamların tarafında oluyorum

3.Seriden sonra kı filmlerde bu adam sayesinde Yaşlı halinede ısındım yanı ilk 3 filmde yaşlı adamın naptığını anlayamıyorsun seriler çok yanlış çekilmiş son 3 seri mesala genç halleriyle olan ilk onlar çıkıp sonra ilk 3 x men olsaymış serilerde bir sıralama hatası var

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlk filmler hatırlarsın sne daha büyüksün O zamanlar 3'leme halinde çekilirdi. Yüzüklerin efendisi , sonra sipiderman serisi filan hep 3'leme hatırlarsın. X-men'de 3'leme diye başladı baktı Marvel aldı başını gidiyor bunlardı bizim neyimiz eksik dedi tekrardan çekmeye başladılar.

Aynen genel bir hata var zaten. Sen tüm filmleri izleyince senden ayrı ayrı sıralamalar isteyecem.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa işte ilk 3 serisi benim izlediğim son 3 serisiyle başlasaymış Hem karakterlerin gençliğini nasıl okula geldiklerini gösteriyor hemde Magneto ve Profosorun nasıl arkds olup düşman olduğunu gösteriyor Kurt Pençeli Adamında bağlantısını onlarla

Yanı ilk 3 seri bunlardan sonraya uygunmuş ben filmi yeni yeni anlamaya başladım

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şu sahnede stadyumu kaldırdı ya Magneto baya iyiydi. Yaşlı hali de köprüyü kaldırmıştı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa gelelim yoruma @Harunnn60

Öncelikle serinin kaçıncı filmi ama en iyi olmaya aday hiç kalite bozulmamış Şu Mısır tanrısı gibi olan düşman benim tam ilgi alanıma giriyor Filmde baya güçlü gösterilmiş Ekibide iyi Melek kanatlı adam , Bir tane kamçılı ecünnü ve Yıldırım kadın ile Magneto

Profosorun ekibinde olan şarısın ecünnü mavili kadın sevmedim Ama Mal kadın gidince Jen karakterini sevdim Mine Tugay iyi olmuş Yalnız yıldırım kadın en sevdiğim karakterlerden biriydi yeni gelen kadın yüzünden bu karakterden soğudum

Razer gözlüklüyü fazla cıvık yapmışlar büyük hali gibi yine havalı takılabilirdi ama karakteri işlemeleri güzel yıldırım kadın ile dövüşürken görseelik çok iyiydi Flashtan dolayı hızlı koşan çocuğuda sevdim ama şu gölge gibi kaybolan mutantı sevmedim

Magnetonun gençliğini oynayan adam yine damga vurmuş . Gerçekten çok iyi oynuyor ama Profosorun gençliğini ben sevemedim Bu son serileri izleyince Magnetonun yaşlı halinede daha iyi ısındım karakteri çok anlayamamıştım

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ooo baya uzun yorum.

Normalde 8 ama sen 2 filmi pas geçtin. Bu 6.izlediğin film.

Storm ve Razerlinin kapışması baya iyiydi özellikle şu sahnesi.

Jean şurada tüm gücünü gösterdi ya. Şu mısır tanrısının parçaladı. Aşırı iyiydi. Phoneix gücü bu. Yani 2.kişilik gibi bir şey. Bu çok fazla güç olunca Jean kontrolden çıkıyor.

Magneto'yu oynayan oyuncu Michael Fassbender. İsmini merak ettiysen.

Bu ecünnü nasıldı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa işte kamçılı dediğim bu o ekipten bunu sevmedim

Zaten ben Razer gözlüklü adam ile Yıldırım kadını görsellikleri hoşuma gitmişti ama ikisininde büyük hallerini tercih ederim onların tipleri daha iyi

Aaa o Mısır tanrısını yok ettiği sahne güzeldi zaten bu karaktere ısındım Mine Tugay iyi oynamış Zaten oyuncu değişimlerinde en beğendiğim bu oldu

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yeni film onun üstüne zaten. İnş iyi bir film olur.
Resimlere bakarsın. https://www.imdb.com/title/tt6565702/mediaindex?ref_=tt_pv_mi_sm