Windows 10 Yorumları

Bende açılış acayip hızlıda, korkutucu şekilde kitleniyor bilgisayar.

Umarım bilgisayardan değildir diyeyim, 1-2 kere daha rastlaşırsam dönücem 8.1'e :(
Ciddi sorunları var ya Windows 10'un. Aceleye getirdi gibi gözüküyor Microsoft.

Bir güncelleme yayınlayayım. 5 Mart 2016

2 ay önce yeniden döndüm, bir çok sorunu halletmişler. Soruna rastlamadım bu süre zarfında.

Arada şu bellek yetersiz programı devreye girip mozillayı kapatma cürreti gösteriyor, mozilla kaynaklı olsa gerek onun dışında, oyun & program uyumsuzluk,ekran kartı uyumsuzluğu, bilgisayar kapanış&açılış, anlık yavaşlama, donma gibi sorunlara rastlamadım. Daha doğrusu düzeltmişler tamamen.

Ubuntu'dan geçsem mi tereddütteyim. :):)

Ubuntu nasıl?

Şöyle söyliyim, sistem boştayken herhangi bir kayıp yok.

Ağır programlar, üstüne internette açsam bile bellekte %30'un üstünde zorlama görmedim. Performans verileri görünürde iyi kısaca söylemek gerekirse.

Ubuntu nasıl?

Şöyle söyliyim, sistem boştayken herhangi bir kayıp yok.

Ağır programlar, üstüne internette açsam bile bellekte %30'un üstünde zorlama görmedim. Performans verileri görünürde iyi kısaca söylemek gerekirse.
Genel olarak iyi olsa da ciddi sorunları var. Bazen kötü patlıyor ve bazı uygulamalar windowstaki kadar iyi çalışmıyor. En iyisi mac aslında da o kadar para vermeye gönlüm el vermiyor. :D

Genel olarak iyi olsa da ciddi sorunları var. Bazen kötü patlıyor ve bazı uygulamalar windowstaki kadar iyi çalışmıyor. En iyisi mac aslında da o kadar para vermeye gönlüm el vermiyor. :D

Mac geçen sene sunum konumdu, bayağı alınası duruyor, parası okadar olmasa tabi. :( :D

Valla sürekli kullandığın programlarda sorun yoksa bulaşma derim, yerini yadırgıyor insan. :)

Bende kullanıyorum memnunum. :)

Ama arada Chrome kilitleniyor acaba Windows 10 yüzünden mi? )

Flash playerden kaynaklı olabilir, ne sırasında kitleniyor bakmak lazım.

Mozilla 2 haftada bir fantezisine çökme aralıklarına geliyor, tamamiyle rastgele sebebini tespit edemedim. :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,694
Üyeler
8,458
Son Üye
axorynp