Windows 10 Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,224
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet, Microsoft'un en yeni işletim sistemi Windows 10 dün resmen yayınlandı.

Windows 8.1 kullanıcılarının ücretsiz olarak geçebildikleri yeni işletim sistemiyle ilgili tüm yorumları, değerlendirmeleri bu başlıktan yapabilirsiniz...

Sanırım rezerve için geç kaldım Pazartesi günü bilgisayar aldım Microsoft'un sitesinde ki adımlara baktım ama bulamadım.
Hoş Windows 8.1'e de alıştım artık.

bir gün içerisinde geçiş yapacağım bakalım umarım sandığımdan da iyidir

Windows 10'a gectikten 1 yil sonra parali olacakmis yani her türlü win10 icin para ödemek zorundayiz ? varmi böyle bisey @OzaN

Ben hala 8.1 deyim galiba.

En son oyle yukleyip servise vermiştik bilgisayari magazaya baktim 10 gozukmuyordu bende taam zati zor yukleniyor diyip kapattim

3 gundur kullanıyorum bence olmuş 7 den çok hızlı 8'in hataları yok ve kullanımı basit. Bu kez yapmış Microsoft .

internet explorer yerine gelen edgesi çok hızlı choreme gerek yok artık.
Windows 10 programları çok hızlı ben bir daha 7 ye donmem

Ben hala 8.1 deyim galiba.

En son oyle yukleyip servise vermiştik bilgisayari magazaya baktim 10 gozukmuyordu bende taam zati zor yukleniyor diyip kapattim
Windows 10 udate programı var onu indirildi gunceleyebilirsin

Şimdide rezerve yapabilirsin
Nasıl yapıcam?

Babam rezerve yapmıştı onun notebookuna geldi güncelleme, yükledik açıkcası görünüş olarak 8.1 daha iyi gibi geldi. Ama şu Windows 10 için özel yapılan tarayıcı çok sağlam.
@beyazsoy update yaparsam bilgisayardaki tüm dosyalar kaliyor mu ? Yoksa siliniyor mu ?
Dosyaların silinmiyor yükselme yapılırken altta aynı zamanda dosyalar da kopyalanıyor.